Stintes

gurķīšu zivis!
Šodien cope galīgi nekāda Lielupē. Ja viņa ieies Spuņņupes līcī, tad vēl kādu brīdi varēs pacopēt, bet straume tūlīt būs mežonīga. Zemgalē lielākā sniega daļa jau pārvērtusies ūdenī, grāvji un upītes pārplūdušas kopā ar apkārtējiem laukiem. Pirmo reizi dzīvē redzēju, ka gulbjiem virs ziemāju lauka pakaļas vien gaisā - plūc ziemājus, kā Engures ezera zāli. Secinājumi Jūsu ziņā, Ne asakas!
21.marts 2010, 18:06 | links
 
bums;pamēģini uz auklas starp āķiem uzlikt tos jāņtārpiņus (ko pludiņiem liek pa tumsu).Kad uzliku nevarēju saprast,vai bija efekts-vai nē,jo tad slikti ņēma vispār.
21.marts 2010, 17:59 | links
 
viens vietējais pačukstēja,ka būs,tik jānogaida,lai vēl biš pakūst,un tad kappās :D
21.marts 2010, 17:20 | links
 
No tavas mutes dievam ausīs spuņos vismaz var piebraukt Valteri arī laču.:))
21.marts 2010, 17:17 | links
 
mēs bijām pie pāļiem,ehalote rādīja lielu zivju daudzumu, gan pie grunts gan arī 4-6m!bet skrēja garām uz spuņku ;)
21.marts 2010, 16:23 | links
 
Gan pretīm kāpai gan vecai ostai .Vispār 3 vietās meklējām to stinču baru.
21.marts 2010, 14:29 | links
 
Bums Es šodien braucu caur Priedaini...negribējās to gabalu no Uzvaras piļīt pa ledu:) No kalna redzēju pabiezu cilvēku sakopojumu pirms Baltās kāpas uz pamatgultnes...jeb jūs bijāt pie vecās ostas tajā galā?

P.S. Bija jau man tādas aizdomas ka viens otrs paliek pa nakti ar braļukasiem...
A es vēl nevarēju saprast kad biju vienu rītu pie Uzvaras ostas galā ko tie vīri jau 7 no rīta pālī...izrādās nevis jau..bet vēl:)
21.marts 2010, 14:13 | links
 
Jo jO man tur gulta uzklāta un kapejas kanna uzvārīta .....:DDDD
21.marts 2010, 14:03 | links
 
ahaa, znachit bums nakšņoja uz upes :DDDDD
21.marts 2010, 14:01 | links
 
vihrovs Kā ar ciri jau bija plkst 6-00
21.marts 2010, 13:21 | links
 
Ne katru dienu oma pankokus cap;DDDDDDDD drusku jautāk bija Uzvarā kopistiski jau kautko salasīju.
21.marts 2010, 13:13 | links
 
Paklausīju copes meistarus..metu slinkumu pie malas..un biju uz Lielupes pie pāļiem 5:20..lepni izsoļoju krastmalā...un viegli iekujēju....dārgie copes kolēģi...vai jūs mājās nenakšņojāt?:)
Knapi atradu kur iesēst uz copi:)
Copēju...copēju...copēju...un tad man daleca...tā stint jau līdz manīm nemaz netiek:) šitais melnais tūkstotis izķer visu pa tukšo:) Sagrabinājām ar veco līdz 10:30 kādas 30 gab. un ap 11:30 rāvām fraku..sāka līņāt...cope beidzās:)
Secinājums...no trim pavadītām dienām..piektdiena bija super..sestdiena..tā neko...svētdiena..neko:)
Visiem ne asakas...mēģināšu otrdien:)
21.marts 2010, 13:01 | links
 
pareizi sak takaa ar cirvi plkst.10.un brauc maajaas.
21.marts 2010, 12:31 | links
 
es jau mājās! neko neteikšu neko nelielīšos,:) kāds kautko vilka,bet ka lopā neredzeju 10.00 cope aplauzās.iznākums negatīvs vismaz man,laikam jāmācās! :)
21.marts 2010, 11:20 | links
 
Tikko no Saldus! Kara saucienā uz balto kāku. uraaaa!!!!
21.marts 2010, 05:15 | links
 
Kaa vakar draudeets, bija buuts tajaa nozheelojamaa breechu pieluudzeeju saadzhaa.
Cops, nu taads, iisteniibaa nekaads. No riita njeema nejeegaa, par cik riits vilkaas minuutes desmit, zives daudz gan nebij.
Visaa visumaa, kautko tirinaaja visi.
Ledus labs, bet laikam shoziem pietiek.
21.marts 2010, 00:06 | links
 
šodien veel vareeja tik virsuu un nost arii.
20.marts 2010, 21:03 | links
 
vai Lielupē pie baltās kāpas vēl var tikt uz ledus?
20.marts 2010, 20:57 | links
 
es domaaju ka uz upes veel jau varees tik.ko pa šito sakat juus kungi..
20.marts 2010, 20:52 | links
 
zivis pēc nacionālā sastāva nevienu neiedala... tātad no tā izriet ka jebkurš kurš grib manu kāju ieurbt ir pārkāpis manas kājas suverināti, a ja kāds pārkāapj manas kājas suverinitāti(kura ir noteikta MK=5m) tad ko apvainoties :)
20.marts 2010, 20:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager