Stintes

gurķīšu zivis!
no 6;00 sāku. viss kā vairums raksta-njeema lopaaa, sen tā nebiju rāpojis :D ņēma visu bet pamatā pie grunts, vēlāk kad atjēdzos no tā cēliena bija deviņi no rītaq un jau varēja tikt galā ar divām pīckām... :D protams gribējās turpinājumu bet vinš tā arī neienāca līdz pat 15.30 dienā! Ko varu teikt ja ir prasmīgas rokas sistēmai nav nozīmes tikai copei! maiss pilnss, aaplauza krievu alkaholikji un vinju izdzimtenji kuriem liekas ka ieeurbjot man kāajaa es viņu nenozmiegšu ar roku













;D
20.marts 2010, 19:49 | links
 
ja tā stinte ņem ta ņem,šodien no rīta ņēma gan pagājušas nedēļas saldēto sinti,gan to pašū saldēto ar ķiplokiem.Tik pat labi ņēma arī uz svaigu.
20.marts 2010, 19:06 | links
 
vot bums ir īsts vecis :),paskaidros kas,ko,kā!feini ka kāds pamāca,iegūsti jaunas zināšanas,tas ir tāpat kā karpu copē,ja satusē ar īstajiem večiem,bez padoma nepaliksi un bez ziives ar :),atradu fosfora pērlītes,ideja spīdoša!cenu ziņā pfff ! rīt bliežu no agra rītiņa,redzēsim vai šis viss man palīdzēs!!!!
ne asakas...
20.marts 2010, 18:58 | links
 
sveiki !!! nezinu Aigars 11 kas notiek Ventspilī bet pie baltās kāpas tiešām vis notiek :)Stintētāju daudz ,viedokļi dažādi cope šodien no agra rīta llīdz pl. 10 bij ideāla ar divām pīckam pasēdēd nevarēja :) tad bij čišsšss un varēja braukt brokastot :) Aizstaigājām līdz pāļiem tur tas pats . Vīri staigā laikam jau gaidīja vakara copi bet nu mums pietika ar rīta maisiņu ,ja par zaceni tad no rīta ņēma visu ko uzkabināsi.Bet nu nezinu kā pārējiem stinti gan negribēja, labāk patika svaiga ...
20.marts 2010, 18:54 | links
 
aigars11
Nu tā viennozīmīgi grūti noraksturot: vienam čomam parasta cope (virs 2kg), otram slapja mugura (ap 4kg), bet MRK, kad šiem zvanīju teica, ka tajā dīķī neķeras. Un pac galvenais, vispābā pilnīgi nekas neķeroties uz Bumsīgā dāsni doto brēču, kura slacīta ar slepeno aromu, vo! :DDD Vēl šie draudēja, ka tās brēčas man būs zacenes vietā vakarā paredzētajā saviesīgajā pasācienā, ibio. Laikam neiešu... :DDD
20.marts 2010, 18:52 | links
 
Sveiki veči! Kas notiek ventspilī? Rīt ir doma braukt.
20.marts 2010, 18:26 | links
 
No Vārnu kroga var piebraukt un nav tik liels gabals jāpiļi pa to trako meža ceļu autiņu iznāk atstāt tieši uz kraujas pie pāļiem.Lai mazāk shodu lieto parasto āķi ar fosfora pērlīti pie riņķīša nevajag nekādas dārgās plastmasas mormiškas uz parastā āķa kā ņem tā sēž.
20.marts 2010, 18:13 | links
 
No Vārnukroga neesmu mēģinājis piebraukt...mēs braucām no Priedaines...nu ceļš bija kā bija...no Uzvaras atkal baigais gabals ko piļīt...pagājušo reizi bijām pie attīrīšanas iekārtām Lielupē..arī gabals..lai arī mazāks kā no Uzvaras..toties vietām sniegam krīt cauri:)
Nu mēģinās rīt caur to pašu Priedaini..tad jau redzēs:)
Klau Bums..a ja uz īsas pavadiņas uzliek trīsžuburi mazu ar pilīti pa taisno uz pavadiņas...mazāk shodu būs?
20.marts 2010, 16:57 | links
 
Man visas pārsvarā bija uz apakšējo āķi
20.marts 2010, 16:56 | links
 
a kādā dziļumā šamās turējās? pie dupša vai vidusslānī?
20.marts 2010, 16:22 | links
 
jā jāmauc jau 5 :D,vot par to piebraukšanu no priedaines,teica ka esot baigā peļķe priekšā,vai var tikt cauri?a to no uzvaras baigi tālu jāvelkas!
20.marts 2010, 16:20 | links
 
Nu nav jau tie lomi ar tiem entajiem āķiem man šodien skaisti strādāja makškerīte ar 2 plastmasas mormiškām pārsvarā visa cope bija uz apakšējo.Bičiņ vēlāk kad sāku stinci murmulēt vispār strādāju ar 1 volframu uz augšējās mušas sēdās tikai stinču berni.Impozanti vērot neprašu kurš ir sasējis 4-5 āķis un vēl uz plāno saru .pēc pirmās stinces /vēl nepareizi paņemtas/glaunā sistēma ir nelietojam vismaz 20-30 minūtes./lādas un piņķējās/;DDDDDDDDD
20.marts 2010, 16:20 | links
 
vienu varu teikt ja šonakt būs tikpat silts kā pagājušo nakti tad ne no Priedaines ne no Vārnukroga puses pie pāļiem netikt Šodien jau braucot ārā uz Vārnukroga ceļu bija problēmas .
20.marts 2010, 16:11 | links
 
Velns..vai tiešām rīt būs jābrauc jau 5 ???:) Baigais slinkums celties:) A es vēl domāju ko tik daudz tautas knapi 8os ??:)
Klau ..un vēl jautājums...redzēju daudzus kas lietoja pa 4 mekšķerītēm..nemaz nerunāsim par āķu daudzumu...laikam valstī tiešām baigā krīze..gaļenieki-badmiras savairojušies:) Starp citu tie badmiras arī ir visnekaunīgākie..kāps plecos lai apurbtu...tāpēc es turos malā no bara...biju pāļu pašā galā uz tilta pusi:)
20.marts 2010, 15:53 | links
 
Avtt atceries anekdoti par to puiku un tēvu kuri bija copēt un puika noēda visas ēsmas Vai tik tas par Tevīm nebija ?/ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
20.marts 2010, 15:32 | links
 
Ja ietās bazars par kulinārijas izvirtībām,tad nahren vispār uz copi maukt,ja no nosauktajām buma 10.ēsmām,manam siekala stiepjās?;)
20.marts 2010, 15:22 | links
 
Cope beidzās 8.30 precīzi, pēc tam reti un sīkas. Skaitīt gan negribu ;) čomama blakus bija ap 3kg, bija tādi, kuri mums urbās virsū, neskatoties, ka mum suns bija līdz. no 9-14.00 tā nebija cope bet gan sauļošanās, 3-4 gab izrauj, pēc tam atkal klusums. Eholots arī nekādus kursējošos zivju barus nerādīja. Ķēru tikai uz stinti.
20.marts 2010, 15:21 | links
 
Pīckar es jau vēstulē tev rakstīju uz ko jāķer.Ne asakas :DDDDDDDDDDDDD Rīt noprovē.
20.marts 2010, 15:10 | links
 
Bļatka Viss notika līdz astoņiem kuri gulēja ilgāk tiem arī mazāk tika :DDDDDDDDDD
20.marts 2010, 15:07 | links
 
da šogad tā salaka ir tā izlepusi un negribīga ka ir jāpiestrādā pie procesa,kas māk velk kas nemāk lamājas :)
20.marts 2010, 15:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager