Stintes

gurķīšu zivis!
Rītdien laikam arī uz stinti pasēdēšu, knapi lejpus pāļiem, ieradīšos īsi pirms 9.

BUMS, par tiem aromatizatoriem :) Iešāvas prātā viena doma - pirms gadiem 3 viens čoms iedeva aromatizatoru uz samiem, tjipa baiagais USA brīnums, man gan gaidītos rezultātus tas nedeva, tomēr uz stintēm var pamēģināt :) vismaz kāds pielietojums, garāžā gaisu nebojās :D
18.marts 2010, 09:47 | links
 
Es arī piekrītu , ignorējam to jampampiņu .
18.marts 2010, 09:38 | links
 
Starp citu..kas dzirdams par Lielupes ieteku un salakām...rīt gribētu nobraukt...bet neko nedzird ,ka kāds būtu ko ķēris:)
18.marts 2010, 09:27 | links
 
Piekrītu...turpmāk nepievērsīšu uzmanību neadekvātiem komentiem....
Runāsim par un ap copi:)
Ne asakas:)
18.marts 2010, 09:20 | links
 
Man ir labs piedāvājums, vienkārši ignorējam kaata komentus, lai pats ar sevi runā.Palasot ši cilvēka komentārus ir skaidrs , kad Dieviņš prātu dalija, ši zēns nebija mājās.
18.marts 2010, 08:59 | links
 
Atzīros, vainiigs, aizskāru idiotu, tagad miera nebūs. Viņš jau sen mēdz iedirst viskautkur, lai kādu aizskārtu, pēc tam čakarētu tos, kuri uzvelkas. Nav viņš tīnis, viņs ir bezdarnijs. Gan jau viņam ir vēl kādi 2-3 niki dažadiem garastāvokļiem. Visticamāk, ka kompensē kaut ko. Labāk ļausim viņam kompensēties, lai kaut kur apliecinās, varbūt izdzīvos, būsim labu darbu izdarījuši........ "cilvēku" izglābuši ;)
18.marts 2010, 08:36 | links
 
vo pļac.vīri,publiskā vidē izteikti draudi var novest līdz tiesas darbiem.lai ari kāds ir cilvis otrpus monitora,tomēr padomājat ko rakstat!!!
18.marts 2010, 00:28 | links
 
gintsgg, tas jāpiefiksē kā draudējums, vai kā apdraudējums dzīvībai
18.marts 2010, 00:24 | links
 
Kāda problēma pēc IP nočekojat provaideri un tad jau adresi ar viņiem var sarunāt/it ķā jau negrib dot bet atgādinu ka var dabūt/ Un tad taisiet execushen.Es domāju ,ka ar siksnu pietiktu.:DDDDDDDDDDD
17.marts 2010, 22:47 | links
 
Bļitka, es neesmu veca zandale, ko te spārda
17.marts 2010, 22:27 | links
 
kaats
Jā puis grūti tev dzīvē, palasīju tavus komentus un nācu pie secinājuma, tevi bērnība uz rokām divreiz augšā pameta, bet diemžēl vienreiz noķēra IKP ražotāj.
17.marts 2010, 22:24 | links
 
Vai neviens nezin kur tas mazgadīgais pajols dzīvo , jānoķer , jāatdauza un abas rokas jāsalauz , būs miers uz kādu laiku .
17.marts 2010, 22:20 | links
 
Un vispār...vai admini neredz kas te notiek? Izbanot laukā un miers...
17.marts 2010, 22:13 | links
 
Ieeju jautājumā uzrakstīt komentu...un ko es redzu....KAATS...visā krāšņumā....vai tiešām Tvaika ielā ievilkts internets....jej bogu tu esi garīgi un galīgi slims....ej nožņaudzies un nebojā gaisu.
17.marts 2010, 22:11 | links
 
tu, laikam mātei pa anālo atveri nācis laukā
17.marts 2010, 22:08 | links
 
Viens prātīgs copmanis par raudu Peipī teica tā - ja tam sūdam(raudai) vēl murmulis jāšūpo, tad es viņus neķeru.

Kaut kur sirdī viņu saprotu un to pašu izjūtu uz stintēm ;) Ja neņem pašas savas pavēders, tad - by, by... mēs varan viņas arī neķert.

Nākamreiz mēgīnāsim uz pernavas pličiem ;), žēl to stinti griezt, vajag svaigu, bet ķeras ta maz :D
17.marts 2010, 22:05 | links
 
bums
esmu dzirdējis, ka šie tā dara, redzējis nesmu. man vienmēr kaukādi leišu iesācēji trāpās :)) bet no gravja izstūma labi (kaukā ar 1 ratu iešļuku), paldies brāļukām :))

iespējams ar ka tā zivtiņa samulsināta...
17.marts 2010, 21:09 | links
 
daddy_j
Ievēroji ko leiši dara un kā ķer stinci ?? šodien viņi arī valkāja pamērc zakusu pudelītē un aiziet.Nevajag stagnēt ,vajag vērot un izdarīt org.secinājumus.Varētu būt tapēc arī tā stince tāda dulla palikusi jo tādus aromātus līci savu mūžu nav manījusi
17.marts 2010, 21:05 | links
 
bums
iespējams, to zivju ceļi ir neizdibināmi...kas ekperimentē, tas arī uzēd salaciņu. lai veicas!
17.marts 2010, 21:02 | links
 
Zin ir tāds aromatizātors /lietoju baltajām vasarā/vanils+krab sprajā iekšā un heijā.Rīt mēģināšu ar piparmētru un anīsu Galvenais jiptīgs smaķis tad viņas sāk rubināties.Un viens labums -naf tik bieži jāmaina stinces gabaliņi jo pēc 10-15 min tie jau ir savu duku atdevuši un nevienu padlu vairs neintresē.
šajā gadījumā pavelc uz augšu un paspricē.:DDDDDDDD
17.marts 2010, 20:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager