Stintes

gurķīšu zivis!
bums
rīt gan nesanāks, vēl nezinu uz visiem 100% bet doma ir trešdien braukt
15.marts 2010, 23:04 | links
 
andrislencis
ja nekas nemainīsies tad rītdien domāju aizcirst uz kāpu zakuska arī ir sagatavota Vairis30 savu dižlomu atvēlēja kādus 20 ķīšus Safilēti gaida savu rindu ledusskapī.Parasti esmu pie pāļiem.
15.marts 2010, 23:00 | links
 
kaats - tagad aizej paskaties spogulī un ieraudzīsi einuku
15.marts 2010, 22:14 | links
 
Sveiki !
Biju šodien pie Baltās Kāpas no 7:30 -17.00, reāli varēju jau 12:00 doties mājās , līdz 12: 00 dabūju 17 astes, vēlāk tikai kaut kas pa reizei paknibināja. Zacenē izmantoju, asari, asari ar ķiploku, stinti un baltos. Diemžēl eholoti atstāju mašinas bagāžniekā (noslinkoju), moška būtu kaut ko interesantu ieraudzījis.
bums - vecozēn, moška kādreiz sanāks kopīgi pacopēt, aicini nekautrējies, jo tiešām gribās paskatīties tavējā zemūdens TV, es jau nav ziņkārīgs-nepadomā, vienkārši zinātkārs :):):)
15.marts 2010, 22:11 | links
 
es arī vienreiz tādu laimi izprovēju,paskatījos kas zem kājām,dikti intresanti...:)
15.marts 2010, 20:29 | links
 
Es arī neizprotu šīs diskusijas jēgu Kāda nu katram tā technika ir tādu nu lietojat .Es personīgi neatsakos no eholota, flotera ,zemūdens kameras un citu labu lietu pielietošanas.Ko nu kurā reizē gribās redzēt un saskatīt.Patika svētdienas Sienāža ņemšanās ar zemūdens TV Nekad tu uz ledus sēdēdams nezināsi kas faktiski notiek zem tavām kājām./ticat man tur ir daudz kas intresants /
15.marts 2010, 20:26 | links
 
kaats Atvaino bet tu kaut kāds dikti neapmierināts izskaties...uzmanības trūkums jeb mīlestības?
Ja katrs kas izmantotu eholotes būtu einuhs...varbūt tev būtu jaukāks prāts...tjipa lielākas iespējas...pirmais puisis sādžā?
Gānīties var iet kādā ru. saitā...tur kā reiz tagad par leģionāriem diskutē..ar putām uz lūpām:)
15.marts 2010, 20:19 | links
 
kaats-tie kas grib noķert zivi..:)
15.marts 2010, 20:10 | links
 
kurš einuks ziemā staigā ar eholti
15.marts 2010, 20:08 | links
 
Kaut kas ņēma līdz 16.30, pēc tam tukšs. cik vien tālu varēju redzēt tauta garlaikojās un neko nevilka. Arī eholtā zivju apzīmes bija niecīgas, par stintu bariem nav vairs nekādu pazīmju. Braukt vai nē - lemjiet paši.
15.marts 2010, 18:08 | links
 
Tagad braucu "patupēt" pēcpusdienu tur, vakarā atrakstīšu, zivis vairāk ir vai kā parasti.
15.marts 2010, 13:41 | links
 
Sveiki..kā domājat..ar ZR -R vēju stintes Lielupē būs aktīvākas...rīt taisos..starp Balto kāpu un vecajām attīrīšanas iekārtām no Jūrmalas puses...ko ieteiksiet:)
15.marts 2010, 10:54 | links
 
5dien vakarā bijām uz nakts copi pie kāpas. sākām vēl pa gaismu, pāris noķērām un tas arī viss. Eholotā rāda, ka viņu apakšā ir bezjēgā, iet dažādos dziļumos, tumsā pat pacēlās pretī lukturim uz 2m...BET neņem...a tās, kas paņēma arī tādas sanīkušas - faktiski nespirinās, nomet uz ledus 1x asti paceļ un guļ...kaukas nav ar viņām riktīgi lielupē...6dien jūrā lučus ķerot arī pāeris izķēru, a tās normāli i paspirinās i lēkā pa ledu, a lielupē jau pusbeigtas pieķerās...
15.marts 2010, 09:07 | links
 
Vakar biju uz stinti maķenīt virs Baltās kāpas. Mazliet ņēma no rīta, pēc tam tikai knibināja. Bija līdzi eholote, kamēr straume bija uz jūru, tikmēr mazi zivju bariņi pārvietojās, pie kam brīžiem 2-3 m dziļumā, brīziem 5-6m pie kopējā dziļuma 8. Operatīvi mainot dziļumus zivtiņa ķērās. Vēlāk straume apstājās, pēc tam sāka plūst pretējā virzienā, copes kļuva ļoti retas un zivju bariņi tāpat. Pat tad, kad "ievietoju" ēsmu tiešā zivju līmenī, tad kaut ko varēja izmānīt tikai uzļoti smalku , svaigu ēsmu. Tā kā tāda čakarēšanās stintes dēļ nav nekādā jēgā, tad apstājos pie 2 pannām zivju. PS. Ķeru uz ļoti lieliem āķiem, lai izvairītos no "cigarešu" izmēra. Nav zivju, nav copes, jo konkurence spiež baroties aktīvāk :)
15.marts 2010, 08:58 | links
 
tas ka ehalots rada daudz zivis tas tiesa, tikai nenem. man kalendars gan rada ka sis dienas ir lielais klovs. tikai reali dzive ir preteji-pilnigi nekadi pie baltas kapas. taka rit ari diezvai kas bus. sogad tur taa isti vispar nav bijis. tas ka kads sen atpakal 4-5 kg izvilka, tas tak ari ir tikai ta viduveji. un starpcitu uz asariem ir vel svakaka cope ka uz citu zivi. megini labak uz raudu vai kadu pliciti. vai ari kautvai uz rengi. garso ari forele vinam... bet ja trapisi uz kartigu klovu tad ari sudu varesi likt uz aka un tik un ta nems.
14.marts 2010, 23:46 | links
 
urmaas
Neskatoties uz to ka aizvakar, vakar, šodien un rīt pēc kalendāra(kuram es neticu) ir pilnīgā necope, mēģināšu tomēr kādu piemānīt, sagriezu ašukus gan ar ķiploku, gan bez, tā kā rīt manīsim, kādreiz taču viņām ir jāķerās.
14.marts 2010, 22:03 | links
 
andri
ja spriež pēc šodienas copes,pie kāpas,tad copēja vakar un copēs rīt,pie tam pretējā krastā.šodien cope esot bijuse NEKĀDA.tad rīt "JĀBŪT" !!! :)))
14.marts 2010, 21:55 | links
 
To ka eholote rāda, nenozīmē ka viņas ņem, 9 .martā bijām uz Lielupes, eholote rāda ka zivis ir, bet neņēma, ja pa retai tikai.
Mēģināšu rīt pie baltās kāpas.
14.marts 2010, 21:50 | links
 
Tas jāprasa leišiem, jo viņi tikai pēc 16.00 sāka nākt uz ledus ar saviem ''ķegumiem'', bet, domāju, ka copei vajadzēja būt jo eholote zivis rādīja gandrīz visu laiku. Copmaņu gan ir daudz mazāk nekā februāra sākumā. Varētu būt, ka iemesls ir tas, ka daudzi Latvijas vidienes copmaņi ''sturmē'' Lielupi, kurā ar stinti vēl arvien ir švaki.
14.marts 2010, 16:21 | links
 
neviens Janķel negrib stāstīt
14.marts 2010, 13:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager