Stintes

gurķīšu zivis!
Pa tumsu kāds Ventā sēdēja vakar? Kādi rezultāti?
14.marts 2010, 07:44 | links
 
Nu tā viņš varētu būt, es gan visu notiesāju un radiem iedodu , un uz buti super zacene arī ir !
13.marts 2010, 23:35 | links
 
Uz ledus runāju ar vienu vietējo un šis teica kad viņam vēl pagājušā gada stintes sasaldētas ledusskapī esot! Čalis pārtikas programmu izpildījis godam un veido jaunus krājumus!:)
13.marts 2010, 23:33 | links
 
Nu noēsties man sanāk ar šiem katru gadu, recepšu klāsts ir izdomāts universāls, bet tas jau uz gaumi ...
13.marts 2010, 23:27 | links
 
Šogad gan jau vairs nesanāks Liepājā, bet nākamgad būs jāpadomā plašāk un jāpaņem atvaļinājums stinšu laikā lai nu noteikti sanāk noēsties!
13.marts 2010, 23:22 | links
 
Tajā vietā kur stintei nav ko darīt, lielo plastmasas spaini novilku pa 5 st. ( 8kg):))
Jā, vidējais molis kā sen ir ciet , žēl ....
13.marts 2010, 23:12 | links
 
Zinu, bet otrajā nekad nēesmu bijis jo stinte taču nārstot iet un liekās ko viņai karaostā darīt.
Bērnībā ar senci esmu stintes ķēris arī starp moliem(pie tā kas jau kādu laiku ciet jo terminālu uzbūvēja)
Kādreiz arī Pāvilostā ķēra, bet sen jau forumā neko nēesmu dzirdējis par to
13.marts 2010, 23:08 | links
 
Starp citu Liepājā ir divi kanāli kas savienojas ar jūru ...
13.marts 2010, 23:03 | links
 
Jā , zivs garšīga, par to nav runas ...Es nekad šij zivij lielu uzmanību neesmu pievērsis, bet "tauta" spiež un jāķer :)) Sava sportiskā interese jau ir , bet kad visu laiku ķeras tad apnīk ...Bet tas jau tā individuāli, ir čomi, kas praktiski vienīgo zivi ko ķer ir stinte ....
13.marts 2010, 23:02 | links
 
Nu līdz šim esmu tikai Liepājas kanālā bijis un nēsmu trāpījies īstā laikā. Tagad braukšu balto kāpu apceļot. Varbūt palaimējas. Bet zivs kā tāda stinte ļoti garšīga un viegli pagatavojama.
13.marts 2010, 22:57 | links
 
Nu ko varu teikt, es mazāk par 10 neesmu dabūjis , bet tur jau nav super spēju iedarbība , bet maksķerēšanas vieta ...
Liepajā stintes ķeru kilogramos ( kad ķerās) un vai līdz apnikumam ... Citreiz kad ķerās pa 2-3 gab. uzreiz tad liek asari jo gabaliņš labi turās uz āķa .
Kādreiz kad nevarēja gabaliņu dabūt lai sagriezt tad no mājas atnesto speķi uzlika , pat paralona gabaliņu šīs paķer :))
13.marts 2010, 22:50 | links
 
Man kaut kā šogad ar to baru neveicas. Esmu reizes 5 bijis un vairāk par 10 gab neesmu dabūjis
13.marts 2010, 22:44 | links
 
Tad jau esi nobruņojies līdz ausīm :))
Esmu makšķerējis stintes kad skolā vēl negāju , galvenais nosacījums, lai bars būtu apakšā , pārējais ir tikai "dela tehniki " :DDD
13.marts 2010, 22:34 | links
 
Raudas gan nav, bet šodien atsaldēju profila bildē redamo asari un paķēru arī baltos tārpus.
13.marts 2010, 22:28 | links
 
Ta vislabāk kaut kādu raudu uzgriezt, bet tas jau šo kanibālu ķeršanā nav viss....
13.marts 2010, 22:24 | links
 
man arī "oģinālais" būs Roli! ti bez ķiploka
Ja nebūs daudz jācep rīt uzrakstīšu kā gāja:)
13.marts 2010, 22:22 | links
 
Ar to ķiploku uzmanīgāk , var iznākt greizi..gadās ka ņem kā negudri , bet ir arī otrādi !
13.marts 2010, 22:19 | links
 
Kļovs būs rīt! Mēģināšu vinām arī nēģi ķiplokos iebarot!
13.marts 2010, 22:17 | links
 
Starp citu kāda situācija ir jūrā? Tur var mēģināt? Ir zināms kur ir jēga braukt?
13.marts 2010, 22:13 | links
 
Biju pie Baltās kāpas. Laiks smuks un fantastisks, bet cope pat sliktāka nekā iepriekšējā vīkendā. No 7-11 tikai trīs gabalas. Metu mieru, jo bija jābrauc ciemos.

Godīgi sakot tādu bezkļovu sen neesmu piedzīvojis.
13.marts 2010, 22:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager