Stintes

gurķīšu zivis!
Diez vai vainīgs inventārs pie tā ka vienam ņem bet otram ne,cik nau gadijies ka sēžam divatā ar pilnīgi vienādiem rīkiem bet cope notiek tikai uz vienas makšķerītes,pārējās vari raustīt vai pārlikt citos āliņģos-rezultāts viens-neņem un vis.Tas notika arī svēdien,pusdienu vilku tikai uz vieni copenīti.
8.marts 2010, 21:39 | links
 
Lielupē tā ir normāla parādība!
8.marts 2010, 18:02 | links
 
Starp citu vakar dabūjām arī ierēkt - laiku pa laikam Salakai domāto ēsmu paņēma mikrobutes:))
8.marts 2010, 18:00 | links
 
Vakar no rīta līdz apmēram pulksten 14:00 nosēdēju pie Baltās kāpas. Rezultāti, jāteic ne visai - ar Dievu uz pusēm.

Man vienai panai sanāca. Tai pat laikā kolēģis savilka vismaz kādām trim pannām, kaut arī sēdējām blakus.
Iespējams, ka atšķirība slēpjas inventārā ko katrs lietojām. Man bija spoguļāķi, kamēr kolēģim fosforiscējošās plastmasas mormenes.

Tomēr, atceroties vecos labos laikus, kad pa dienu varēja itin mierīgi savilkt apmēram pusi Rimi maisa, izskatās, ka kaut kas ar zivju krājumiem noticis, vai arī vēl nav īstais laiks.

Nākamreiz pamēģināšu vakara pusē.

Piekrītu aldis64, jo laiku pa laikam tiešām radās sajūta, ka salaka maina dziļumus. Vienu brīdi ņem pie grunts, bet pēc tam jau metru no grunts un augstāk. Tālab varbūt tiešām āķi jāliek lielākā attālumā viens no otra.
8.marts 2010, 17:56 | links
 
Biju piektdien ap 20.00, pie Baltās kāpas no Vārnukroga puses, kad visi jau brauca prom un cik dzirdēju pārāk priecīgi nebija. Pārgāju vairāk uz kreiso krastu, kur lielāks bars un aizgāja non stopā. Ņēma vairāk pie grunts uz luminiscējošo murmuli. Bija arī prožektors ūdenī. Līdz pusnaktij bija ap 2,5 kg - pietika, salā -12 sāka salt aukla un sākās čakars. Blakus čoms sūdzējās, ka esot švaki. Kur problēma nesapratām. Varbūt man starp āķiem lielāks attālums -80 cm paņem lielāku dziļuma diapazonu, varbūt vienkārši to vakar veicās. Ap 1.00 bijām palikuši vairs tikai tŗis ugunspunkti. Paliek neomulīgi, jātin makšķeres
8.marts 2010, 16:46 | links
 
"baltā kāpa" ir plašs jēdziens. patiesībā tusiņš notiek tur kur vairis iezīmēja gan arī 1 kvadrātu uz augšu un 1-2 kvadrātus pa labi :))
8.marts 2010, 15:59 | links
 
Nu šajā rajonā arī notiek lielais makšķernieku tusiņš
8.marts 2010, 15:42 | links
 
baltā kāpa ir pie Lielupes labu gabaliņu lejpus dzelzceļa tilta.ja nemaldos Priedaines teritorijā.
8.marts 2010, 15:29 | links
 
sveiciens! gribēju zināt kur tā Baltā kāpa atrodas? vai tā ir tā, Saulkrastu novadā?
8.marts 2010, 15:21 | links
 
Paldies par jaunāko informāciju, man bija pieejama tikai
,,Latvijas Avīzes,,informācija.
8.marts 2010, 10:43 | links
 
Tādas pat es esmu izvilcis šogad :)))
8.marts 2010, 10:41 | links
 
salaku "rekordi" dažādos avotos tā ap 140-150gr grozās un 28-30cm.

LMSF lapā vari izlasīt, ka "oficiālie" rekordi zem 1kg zivīm vairs netiek reģistrēti...bet ja darīt nav ko tad sūti visiem medijiem ziņu, ka ahūni lielu salaku esi noķēris, varbūt kļūsi populārs :))
8.marts 2010, 10:33 | links
 
Nav tas nekāds rekords ...
8.marts 2010, 10:21 | links
 
Sveiki kolēģi,vakar pie baltās kāpas noķēru salaku aptuveni 112g un 26,5cm.,vai tas skaitās rekords?unja jā tad kā labāk to reģistrēt,jau iepriekš paldies par atsaucību.
8.marts 2010, 10:11 | links
 
Šodien aizbraucu izlūkcopē uz Spuņciemu , stinču tur nav .
7.marts 2010, 22:30 | links
 
Taisnība - vakar ņēma un varbūt rīt... Bet šodien bēdīgi, lai neteiktu s....i. Nav zivju. Kad eholote kautko parādīja, tad arī kautkas uzcopēja. No 15 līdz 18.30 17gb. Izmērs gan labs.
7.marts 2010, 20:58 | links
 
vakar pie kāpas ~70 gab. ņēma viļņiem ta ir ta nav, izskatījās, ka pa visu farvateri...
7.marts 2010, 19:39 | links
 
Vakar pierunāju čomu aizlaist uz V-pili pa tumsu pamēģināt.
Vispābā jau interesanti,tikai būtu tā cope bijusi...
7.marts 2010, 10:13 | links
 
Vakar ventā no 17 -20 cope švaka bijām 3 katram aptuveni 20 gab.
7.marts 2010, 08:05 | links
 
šodien pie kāpas 63 gab.
6.marts 2010, 21:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager