Stintes

gurķīšu zivis!
Par tām ēsmām nezinu,bet droši,ka arī savu nospēlē,bet 100% varu apgalvot,ka lielākā bēda ir sistēmā un tehnikā kā makšķerē....man uz vienas makšķeres bija sistēma kur cope bija apmēram 1/15 salīdzinot ar otru makšķeri,pārsēju mormiškas un mana makšķerīte atdzīvojās :)P.S.un arī nakts laikā,prožektora stars ūdenī,izdara savu....
26.februāris 2010, 07:37 | links
 
mosh uzpuuush wd-40 lai labaak un vieglaak vareetu noriiit stinte:D:D:D
26.februāris 2010, 07:33 | links
 
WD, nevis WB ;)
Par tā pūšanu uz ēsmas jau sen dzirdēts, tik ne stinšu sakarā.
26.februāris 2010, 00:05 | links
 
Laikam kaut kam bodēs aizstāvējies WB-40 tagad tiks izpirkts uz urrā.:DDDDD
25.februāris 2010, 23:53 | links
 
Labsvakars!
Kā reiz šovakar pasēdēju uz ledus un pie reizes ar Skodas iedzimtajiem "pakalboju"...
Sarunu rezultātā pēc trešā klunkšķa no manas blašķītes Melnais Balzāms darīja savu "nelietīgo" darbu un leitis iedeva man savu ēsmu. Karpa... Pie kam pamācīja kā jāliek uz āķa. Starp ādu un miesu, jo redz - caur ādu es neizduršot, un ja, gadienā, arī izduršu, tad pie nomaiņas neņoņemšu... Pēc piektā apjautājos par to, ka "pie mums baumo, ka jūs liekat ēsmai kaučko smaržai
klāt...?"
Ticiet vai nē, bet manā acu priekšā uz āķiem uzliktajiem karpas gabaliņiem tika uzpūsts WB-40!!! Eļļotājs!!!
Starp citu, kad nomainīju savu stintes miesu pret karpu, sāku vilkt straujāk...
Tas viss Liepājas kanālā...
25.februāris 2010, 23:47 | links
 
nākošreiz sverot tukšo 0,7 pudeli izmet no maisa:)
25.februāris 2010, 23:00 | links
 
Šodien un vakar ar čomu bijām uz stintēm ,pie Baltās kāpas šodien no 9:20-18:00 man 23 astes(kopsvars 2.120 Kg), čomam 15 astes, vakar no 8:00-15:30 čomām pāri par 1,5kg, bet man 9 astes bija.
Mēs neizmantojām ne kādas leišu sistēmas ēsmai izmantojam raudas, asara un stintes gabaliņiem.
25.februāris 2010, 22:13 | links
 
:D Leishi ir mistiika apmekle šamani ! :D un kjer uz pangasijas gabalinjiem
25.februāris 2010, 21:22 | links
 
Kas te čīkst un kas te nīd?nu kāda tad ir nozīme, nu nejau āķa formai vai izliekumam.....bet nu visi jau gudri, gan jau es atkodīšu pats to lietu!
25.februāris 2010, 21:09 | links
 
Nu zhimis īsi un kodolīgi aprakstīja labākās ēsmas - brētiliņu un reņģi, kā arī norādīja to negatīvās īpašības (sliktu turēšanos uz āķa). Bez šo zivtiņu zacenes es šinī kaprīzajā ziemā Ventā uz stintēm nemaz neietu. Nu varbūt rauda varētu būt līdzvērtīga. Papildus visam izšķirošas var izrādīties nianses: gabaliņu lielums, izcili precīzs dziļuma regulējums, mormeņu luminiscences intensitāte utt. Bet čīkstēt, ka leišiem ir kāds superslepens noslēpums (veikalā nopērkamās tizli uzsietās sistēmas vai karpa) ir vienkārši augstākā mērā diletantiski, ibio! Man arī stinte uz ledus pati nekad nav lekusi, bet par lomiem, pareizi pielāgojoties patreizējiem apstākļiem arī nav nācies žēloties, vo!
Praktiskas dabas ieteikums: vienai daļai nozacenes pamēģiniet pievienot ķiplociņu: ne vienmēr, bet dažreiz ļoti palīc! Un kur tad vēl superslepenā jūrjas ēsma garnele - uz to vairākus gadus atpakaļ bija diezgan pa smuko. Bet galvenais nosacījums - nelieniet vislielākajā barā! Cilvju blīvumu lielākoties izraisa vieglā piekļuve konkrētajai vietai un atavistisks bara instinc, vo!
25.februāris 2010, 12:51 | links
 
Un tie rozā muškāpurus kādu laiku atpakal varēja Ventspilī nopirkt kastiitee bij citi balti citi rozaa bet nejau vinos ir vaina.
24.februāris 2010, 23:48 | links
 
Kasix nevajag niideet bet vajag ķert lielaakaa vaina nav paikaa bet sisteemaa!!!
24.februāris 2010, 23:44 | links
 
Leišiem noteikti šādas ierīces nav?
24.februāris 2010, 23:31 | links
 
kasix
met kaunu pie malas un aprunājies ar braļukām.pie viena uzmetīsi lūriņu kādus šamie murmuļus&bļitkiņas lieto.un nebūs jāčīkst ka šamie visas žuves izvelk!:)
24.februāris 2010, 22:04 | links
 
Kāc pesimisma iedvesc Optimisms. Pēc karpu maximā, būs leitiskāk :DDDDDDDDD
24.februāris 2010, 21:21 | links
 
Nopirkšu leišu sistēmas, 3kg karpu un redzēsim vai jums visiem ir taisnība!
24.februāris 2010, 21:04 | links
 

Pirmais piegājiens
24.februāris 2010, 20:11 | links
 
Nū tie Leiši kas bija pirms mums ar Semiru bija tikai 3 āķi un no katra kāds nepils metrs atstarpe un savilka 5 min laikā vairāk nekā mēs pa visu dienu....što ta ņe tak....
24.februāris 2010, 20:11 | links
 
jaa par tiem aakjiem es arii esmu noveerojis to faktu! pagaajshgad vinjus vel kautcik kontroleeja inspektori bet shogad neko taadu neesmu noveerojis! shogad tikai vienu reizi inspektori bija uz ledus un paarbaudija tikai makskj. kartes par sisteemaam nelikaas ne zinjas! taa kaa shogad Leishiem visi vaarti valjaa! dazjam labam kombinaacija ir taada, ka svins jau ir uz grunts un vinjsh vel uz peedeejaa akja liek virsuu zaceni! :D
24.februāris 2010, 17:03 | links
 
Loģiski viņiem āķi kā krelles nokārtas gandrīz visus dziļumus paņēm Kamēr tu ar saviem 3 āķiem tirini grunti viņš jau pierāvis klāt arī pusūdeni.Tas gājiens var arī būt augstāks ej nu sazini kā notrāpīt tajā labākajā līmenī.Lielupē arī bija tie gas gar gunti plosijās 0 viens metrs uz augšu un viss notika.
24.februāris 2010, 15:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager