Stintes

gurķīšu zivis!
Ta tiem leišiem bieži ķeras vairāk tāpēc ka uz makšķeres ir vairāk āķu. Aritmētika vienkārša - 2reiz vairāk āķu - 2reiz vairāk copju. Protams nenoliedzami necopes reizē sīkumiem ir liela nozīme.
24.februāris 2010, 15:02 | links
 
kilka
man pasham arii tas vienu briidi ienaaca praataa, bet nu vaina nebija tanii, diez vai kaads shajaa laikaa ietu jaaties ar Apple Pie uz ledus tas tomeer panjem zinaamu laikau :D:D:D
24.februāris 2010, 10:28 | links
 
zhimis
par breetlinju arii esmu dzirdeejis, bet nav sanaacis pameegjinaat! dzirdeeju, ka tai breetlinjai smalki piegriezj klaat kjiploku, vakar pameegjinaaju kjiploku piegriezt klaat tai pashai vecajai labajai stintei, nu vieniigaa atshkjiriiba ko pamaniju, ka nebija taadas tukshas copes, kaa cirtu taa bija galaa! Laikam jau kozj meelee un shamaa mudiigi rij lejaa :D aaa un izmeeri arii bija krietni zoliidaaki kaa ieprieksheejaas reizees, bet taa varbuut taada sakritiiba :)
24.februāris 2010, 10:25 | links
 
Semir!
izklausās pēc tā, ka leiši ņēmuši "apple pie" iekšā (ābolu sula ar šņabi šotiņā, pa virsu drusku kanēli uzkaisa) - varbūt tā viņu elpa smaržoja un ar stinšu zaceni nav nekāda sakara???
;))
24.februāris 2010, 10:24 | links
 
daddy_g
ja godiigi man Tev gruuti pateikt peec kaa smarzjoja, smarzja bija ljoti salda asociaacijas bij ljoti dazjaadas, likaas, taka kaneelis un peec aaboliem arii :D nu droshi vien, ka tur klaat ir kautkaadi atraktori, jo Leishi jau ir stintshu makskjereetaaju lielvalsts :D
24.februāris 2010, 10:20 | links
 
Vislabāk uz svaigu brētliņu,bet tā ir mazliet par mīkstu.Ļoti bieži gabaliņi Jāmaina.Leišiem Liepājā kabinu iekšā ar svaigu reņģes fileju.Ja stinte maziņa,gabals ar mazāks,ja lielāka.....
24.februāris 2010, 10:14 | links
 
Laikam jau tie leiši baigi briesmīgie, ja bail jautājumu uzdot! :(
:D
24.februāris 2010, 10:08 | links
 
semir,
tu saki "nu smarzjoja trakaak kaa parfimeerijas fabriikjii" a pēc kā smaržoja??! tak ne jau pēc chanel Nr.5?? :)

moš viņi kādus atraktorus gāž virsū? copes bodēs tak ir visādas smirdzāles atrodamas...lielupē jau tas pats - eholotā rāda, ka zivtiņa ir, tikai neņem ne sitama...
24.februāris 2010, 10:03 | links
 
Moška jāsaņem ''mēle'' tepat?
23.februāris 2010, 22:48 | links
 
Leishi ir un paliks leishi ! Jalaiz uz Lietuvu !
23.februāris 2010, 22:42 | links
 
Arī šodien bijām Ventspilī no 6 līdz 14. Uz četriem (8 makšķeres)- padsmit zivteles.Leišiem,kas gan bija sēdējuši visu nakti,pāris lielie spaiņi.Viens bars ar šiem parādījās ap astoņiem,nosēdās mums aiz muguras un...sāka vilkt;ne jau nu vienu pēc otras,bet nesalīdzināmi vairāk nekā mēs.Pēc vairāku stundu ''ciešanām'' ,piegāju pajautāt kā iet.Leitis arī parādīja ušpariktes(mazas bļitkiņas),arī ēsmas-zivs miesa,teica karpa(izskatījās gan īpaši balta) un baltie kāpuri(daži bija viegli rozā tonī).Kaut ko jau noteikti nepateica,jo ķeršanās-neķeršanās attiecība bija pārlieku uzkrītoša
23.februāris 2010, 22:19 | links
 
To: semirs

Musu kompaskaa bija 10 Leisi un 4 muuseejie no Leisiem lielaakaa dala keera uz Karpu paarejie uz to pasu Stinti.No mums laikam man bija visvairaak no Leisiem opim (ko video var redzeet,kas nometies celos),opis konsekventi keera uz Salaku es uz Karpu un balto.
Jadomaa ka vieniigais kas muus ar opi vieno tas ,ka mees nesmeekeejam.........
Nekaadas slepenaas eesmas netika noveerotas jo savaadaak mees noteikti to zinaatu.
23.februāris 2010, 21:29 | links
 
Jā, es ar vienu reiz dabuju karpas gabaliņus un nenoliegšu ka gāja slikti, labāk kā uz stinti bet liekas ka kkas vēl tur ir paslēpts, nu nevar tā būt, sēdi aiz muguras, šie velk lopā a mēs nekā?.....kkā neticas, bet acīmredzami tas notiek!
23.februāris 2010, 21:25 | links
 
To: kasix3331

Protams neesmu gaisregis un nezinu uz ko tiesi vini keera bet pierasta lieta Bralukaam kert uz karpu mees taa arii darijaam,man gan labaak patiik uz balto :)
23.februāris 2010, 21:13 | links
 
tiko.no.copes
es pats arii visu laiku straadaaju tikai ar taam leishu mormeneem un bljitkaam, bet man piemeeram shodien ne uz pusi negaaja tik labi kaa vinjiem! es esmu 100% paarliecinaats, ka visa saals bija tajaa paikaa! pagaajusho nedeelj ar kasix3331 bijaam uz copi un kad tiko bijaam apseedushies, leishi, kas mums seedeeja blakus taisijaas prom un atstaaja mums savu zaceni, laikam jau taa pati stinte vien bija, bet nu smarzjoja trakaak kaa parfimeerijas fabriikjii!
23.februāris 2010, 21:07 | links
 
tiko.no.copes.
Nejau jautājums bij par sistēmu bet ko uz āķa liek?
Varu apstiprinat Semira teikto, bijām kopā, un Leiši tiešām kā atbrauca, vilka nemaņā, mums nekā....Kopā salasiju 18galvas, bet izmers ok!
23.februāris 2010, 20:49 | links
 
Jā bija!
23.februāris 2010, 20:34 | links
 
To: Semirs
palasi komentaarus pie video:

Nakts stinšu cope Ventā [5]
Kurmus
23.februāris 2010, 20:27 | links
 
shodien ventspilii no 8:30 - 17:30 20gab no saakuma bijaam pie tilta tur man 10gab. tad pagaajaam augstaak liidz liikumam un tur vel 10 izdevaas izmaaniit! ap 15:00 atnaaca triis leishi apseedaas kaadus 5m pirms mums un saaka vilkt nemanjaa, tai pashaa laikaa mums praktiski nekaa! Vai kaads var man izskaidrot ko vinji dara savaadaak kaa mees?! man liekas, ka nosleepums ir tajaa paikaa ko vinji liek uz aakjiem!
23.februāris 2010, 20:16 | links
 
Kurmus - šķiet, ka fotoaparāts Tev aizsalis bija jau no paša sākuma. :DD Tādas kvalitātes bildēs grūti kaut ko saprast, kur nu vēl ievērtēt :DDD
23.februāris 2010, 07:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager