Stintes

gurķīšu zivis!
aakkis,tā takš lopbarība - zivju iebarošanai,palika pāri,kā jau karpiniekam !
22.janvāris 2010, 12:40 | links
 
bet kkāds respekts ir jāievieš....nevar tā apcelties!

bet nu ok, pietiek te par leišiem...

kā ar copi?ventspilī , liepājā?
22.janvāris 2010, 10:22 | links
 
kasix un ar ko to panaksi,pec tam vel pats sedesi :(
22.janvāris 2010, 10:11 | links
 
Jādod ir pa to muti ka grab vien, ja apceļ mūs!Un nedod dievs ja lien blakus un apurbj!
22.janvāris 2010, 10:05 | links
 
Nu tad,konteinerus uz ledus bet tas ar neko nedos. Ari dosana pa muti jau neko nepanaks :(
22.janvāris 2010, 09:13 | links
 
Nu ko tie inspektori vai policisti izdarīs pret to cūcību?Vainīgo jau pie rokas nepieķers,kurš nomet to drazu.Kamēr nebūs apkārtējo,klāt esošo attieksme nebūs nosodoša,tikmēr nekas nemainīsies.Nu viņš paņems to izdzerto pudeli un iebāzīs āliņģī-noslīcinās,tad jau vēl sliktāk.Kāda tā upe būs pēc dažiem gadiem.Vietu jau neviens neatstās,lai nestu uz konteineri.Kur koncentrējas liels skaits tautas,tas visur ir raksturīgi,ne tikai makšķerējot.
22.janvāris 2010, 08:59 | links
 
Da cik tad ir to inspektoru nav jau vieniga udenstilpne kur taisa sudus... Nu policijai tur vairak japastaiga pa ledu .... Bet nu vini jau mīž no aukstuma
22.janvāris 2010, 08:13 | links
 
Es jau esmu tajā copmaņu pusē,nekad neaizstāvu vieglas naudas ieguvējus.
21.janvāris 2010, 22:39 | links
 
nu un ka cilvēks atved mājās zivis.tik daudz jau to copmaņu nav kuri spēj piesist maisu ar zivīm.tā kā nevajag,ja!
kamēr vīri ,kuri sēž siltos kabinetos un lemj likumus,nesakārtos likumdošanu.nevis tikai domās kā iekasēt(uztaisīt kārtējo licencēto posmu)tikmēr nekas nemainīsies.un tikai tāpēc būšu to makšķernieku pusē,kuri tādā veidā spēj pārvarēt ekonomisko situāciju!!!lai ari cik tas būtu likumīgi&nelikumīgi.vnk pastāvošā iekārta dod iespēju,spiež tā rīkoties.kāpēc to neizmantot?
21.janvāris 2010, 22:31 | links
 
Kaut vai šā,

varbūt tur alus pudeles!
21.janvāris 2010, 22:28 | links
 
Bildes neredzēji,es zinu kas atdod pa naudu uz vietas.
21.janvāris 2010, 22:23 | links
 
aakkis
tu daudz tādus zini,kuri cukura maisus pilnus ar asariem ved mājās???
21.janvāris 2010, 22:21 | links
 
mūsdienu ekonomiskajā situācijā,tas ir tikai normāli.man personīgi cope ir atpūta.ja ķeras tad tā jau ir ekselenta atpūta!:)
21.janvāris 2010, 22:10 | links
 
Un noteikti ir daudz letiņu,kas pārdod leitim zivis.Samaksa jau ir galvenais,kur vēl tā nopelnīsi.
21.janvāris 2010, 22:06 | links
 
Jā un viņš arī var atcerēties cik āķus vajag un kā uzvesties!Nu nevajag jau par cūkām pārvērsties, pārdzerās un tad tēlo kingus!!!!!!
21.janvāris 2010, 22:05 | links
 
savulaik,kad vēl bij robežkontroles punkti,bij salīdzinoša kārtība.ja sūtus novāriji,un tev tika uzlikts sods.tad kamēr neesi nomaksājis valstī netiksi.a tagad PO',brīvā eiropa!!!
21.janvāris 2010, 22:05 | links
 
Es nevienu neaizstāvu,bet latvieši Igaunijā ir normāli,Ja stiepj mājās cukura maisiem asarus?
21.janvāris 2010, 22:01 | links
 
Ar ārzemniekiem ir problēma. Bet ja ir laba sadarbība ar imigrācijas dienestu tad ļoti ātri leitis atcerās savu patieso vārdu, uzvārdu.
21.janvāris 2010, 22:01 | links
 
licencētie posmi tikai daļēji var ko mainīt.a visā visumā pagaidām izskatās ka no licencētajām vietām grib tikai iekasēt.nekā nedodot pretī!!!un tā jau ir mau..ba!
21.janvāris 2010, 22:00 | links
 
Nu nav tas normāli. Arī letiņi tāpat tās stintes kāsa. Tādā barā kad iet pārbaudīt lielākā daļa jau zin ko un kā pārkāpj, inspektorus pamana pa gabalu un uz kādu laiku uzvedas godīgi. Kad inspektori projām tad dod atkal vaļā. Daudzreiz tā ir bijis, kam nav kartes, tie pa krūmiem un mašīnām, kad pārbaude prom tad ir atpakaļ.
21.janvāris 2010, 21:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager