Stintes

gurķīšu zivis!
V.L.A.D.S
Nupat no Baltas kapas. cope norm, ap 3kg salasiiju. vissaktivaak no rita.
2.marts 2009, 16:36 | links
 
vakar biju pie Baltās kapas par 5 stundām 8 salakas!!!! Cope nekāda!!!
2.marts 2009, 12:11 | links
 
Svētdienas cope ventiņos,tiešām nebij slikta,bet vietā,kur copēju vienu stundu,cope pazuda.Pagāju aukstāk,un viss notikās,kaut gan paziņa,kas tur copēja sestdien,teica,ka nav tik aktīva,kā sestdien.Jā,vienam džekam no Saldus,11.30 uz balto tārpu paņēma vēdzele 2 kg.Vēdzeles bildes ielikšu vēlāk.
2.marts 2009, 09:51 | links
 
jā cope šodien ventā tiešām laba:)
1.marts 2009, 21:14 | links
 
šodien ventspilī no 12-16.00 pilns spainis stintes!cope ideāla!
1.marts 2009, 20:49 | links
 
Esmu ne tikai labs runātājs , bet arī darītājs. A ko labu vajag izdarīt?
1.marts 2009, 02:11 | links
 
ARCHA tu man liekas arī esi tikai labs runātājs un ne vairāk. Ko pats esi lietas labā darījis??? BESĪ!!!!!
28.februāris 2009, 17:47 | links
 
Nu, tad jau tas ir ezers, tur pat jābūt uz salas pusi zīme krastā (aiz Gāzes kantora) par licenzēto makšķerēšanu ....
28.februāris 2009, 14:00 | links
 
Jā,starp tiltiem neviens neriskēja,jo tur pat nevar tikt virsū !Biju uzreiz aiz otrā tilta.Nu pa to ņemšanu,nezinu,ja es būtu viens tāds,kam neņem - saprastu ka pats pie vainas.Bet ne jau es viens tāds biju,visi saka,kā parasti vakar ņēma,bet šodien gan sūdīgi !Kaut vai es braucu no Dobeles,ilgāk pa divām stundām tur nebij ko darīt,labāk braucu mājās.Ŗīt mēģināšu Ventspilī,šodien itkā cope tur laba - jau zvanīju.
28.februāris 2009, 13:55 | links
 
Stintes ņem kā trakas!!!!!!!!!!3h.5KG!!!!!!!!
28.februāris 2009, 10:44 | links
 
Nu pa dienu tur tikai uzdrošinājās gružu vācējs ar laivu iziet , malas arī bija vaļā ??? Varbūt pie ezera biji aiz tilta ?
28.februāris 2009, 10:42 | links
 
Vakar biju Liepājas kanālā,cope sūdīga - 2st. 8 gabalas.Šī bij pirmā,un pedējā reize,kad braucu uz kanālu copēt !Atmosfēra nepatīkama !
28.februāris 2009, 10:37 | links
 
Reāli norēcos par jūsu komentāriem :)))
Spridzināt, lauzt ledu, pa muti ar šo un to, ar kirzu un beizboleni.... Nu pa latvisko ...

Pilnīgi pietiktu ja katra institūcija darīto ko vajag!!!
Pašvaldība ar komunālajiem izvietotu kanālmalā dažus desmitus konteinerus un policijām tik vajadzēja kontrolēt visu to pasākumu. Tirgotāji varēja vēl labi uz to pūli nopelnīt. Bet pie mums jau neviens nekā :(((
Mēnesi ielaida augoni un tagad visi gudri .irš!!!

Ps Neaizmirsīsim ka tūrisms ir viens no galvenajiem valsts atīstības virzieniem, kam mēs neesam ne morāli ne kā savādāk gatavi :(((
28.februāris 2009, 08:51 | links
 
Laba doma...
27.februāris 2009, 21:53 | links
 
kaut kur lasīju ka ir piedāvājums 2 x nedēļā palaist velkonīti pa kanālu un ledu salauzt ,tā tiktu atrisinātas visas problēmas/tīrība,stinču nārsts,leiši u.t.t/
27.februāris 2009, 21:42 | links
 
Jā labi jav nu tas izskatās taču valdības vīri jav lem kad kanālā vispār aizliegt makšķerēt.Tas nozīmē kad maksāsim Liepājas ezeri licenzes brēkdami jo kur tad vēl varēsim ar savām plikajām makšķernieku atļaujām copēt.Lūk ko cūkmeņi panāca visus...
27.februāris 2009, 21:33 | links
 
sveiki!!! kaa cope pie Baltajām kāpām?
27.februāris 2009, 19:21 | links
 
Biju aizgaajis uz Liepajas kanaalu...skats nebija diez ko spiidosh...visapkaart pa ledu pudeles un cita draza....
bet priecee tas ka straadnieki, ar laivu pa ledu vaaca drazu....katraa karastaaa pa straadniekam kuram strikis no laivas un sihie tik velk kur vajag...a laivaa chaliitis ar graabekli vaac drazu.....vismaz kaut kas notiek lietas labaaa!!!!
veelaaak bildes ielikshu!!!
27.februāris 2009, 18:52 | links
 
Kā copēja šodien salakas Ventspilī?Vai ledus rīt vēl būs Ventā? Jaaizlaiž rīt būtu pacopēt.
27.februāris 2009, 13:44 | links
 
sakiet Rīgas apkaimē kur ir cope?
27.februāris 2009, 10:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager