Stintes

gurķīšu zivis!
sheit tomeer ir atskaites, nevis "es gribu parunaaties".... prieksh taa ir SKYPE. kam nav, - personiigi atbraukshu, un uzlikshu.
vai ne BREKS?!....
ejiet uz zive.lv un turpini plerkstet ar viepli, vanems....
nepiedirshat arii sho forumu.
taapat, ar citiem kungiem un daamam...
busim viens pret otru godogi, vismaz shinii laikaa un iespeejaam?!...
nenjemat ljaunaa...
cik noprotu, driiz buus uzbraucieni!
27.februāris 2009, 06:56 | links
 
Nu pietiks taču strīdēties labāk sēžat katrs savā krastā un copējat fišas :)) Ne asakas!
26.februāris 2009, 21:59 | links
 
Skiperis
Nu runātu jau bet nejau ar inspektoru!kkādai normai ir jābūt un ja nav viņam pierādijumi ka ir inspektors - šauj taisni!
Kuldīgā ir bijuši gadījumi, ka pienāk rembo kreklā un saka vārdu uzvārdu un ka esot inspektors, bet apliecinošu dokumentu nebija!līdz ar to es neko nerādiju un punkts!

breks
ja tev netrāpijās, tad priecājies!
26.februāris 2009, 21:03 | links
 
skiperis
Nekad Ventspilī tāds inspektors nav bijis, pufaikā!
MAn vienmēr ir laipni stādījušies priekšā un dokumentus rādījuši.
26.februāris 2009, 20:16 | links
 
Baigi jautri:(:(:(
26.februāris 2009, 20:12 | links
 
kasix3331 Man arī ir pliks pauris - vai tas ir rādītājs, lai Tu ar mani nerunātu? Bet piekrītu, ka inspektoram ir jāstādās priekšā. Kuldīgas licenzētajā zonā tāds variants nav dzirdēts. (P.S. Tirgus pufaikā un bez cepures????)
26.februāris 2009, 20:04 | links
 
Nu apsveicu ka tu esi tik gudrs un liels!
26.februāris 2009, 19:44 | links
 
Ko man izsaka seja - pliks pauris, zilas acis un tirgus pufaikā, kā man jāatpazīst?tad jau kāds ar šprici v
enā ar var pienākt un teikt ka esmuu inspektors!!!!!!!!!!!!
26.februāris 2009, 19:43 | links
 
kasix3331
Tu ar saviem bērnišķīgajiem izteikumiem arī vari staigāt!
Bet vienalga, ne asakas!
26.februāris 2009, 19:42 | links
 
kasix3331
Ak jā inspektori, lai tie kādi būtu(arī VID inspektori) ir jāpazīst sejā!
26.februāris 2009, 19:41 | links
 
zini, ei ar savam gudibam kkur citur!
pats kā leitis!
26.februāris 2009, 19:41 | links
 
kasix3331
Redzi pusiīt, kā Tev ir tikai svarīgi, kas pieTava deguna notiek, bet nav svarīgi, kā ir citur, nu negribi iejusties citu ādā nevajag ar, tāda jau tava paaudze ir lielāko tiesu, pohui par daudzām lietām.
Tā arī Lietuviešiem ir tikai svarīgi, kas pie viņu deguniem(valstī) notiek, bet pohui par Latviju.
Nevaru Tevi savādāk, kā par "LEITI" nosaukt! Jo no viņiem gandrīz neatšķiries.
Ne asakas!
26.februāris 2009, 19:39 | links
 
Nejau man nebija, bet tas fakts , ja viņš man prasa karti, tad parādi kas tu esi, ja inspektoram nav apliecība tad ko tu man prasi karti?ja tev nav tad arī es tev neko nerādu!viss!
26.februāris 2009, 19:37 | links
 
linis1: Pilnībā Tev piekrītu. Cerams, ka biedrība ''Liepājas ezeri'' no kļūdām mācīsies un nākošajā stinšu sezonā ar licenču pieejamību viss būs kārtībā.
26.februāris 2009, 18:53 | links
 
Nu jā,bet vai tad tās gada licenzes nav viņiem derīgas.Protams par dārgu jav būtu taču vasarā kad gāju pāris reizes tikai makšķerēt arī man nevajadzēja gada atļauju,bet nebija jav variantu un dabūju pirkt jo negribējās jav sodu maksāt!Kam tu tur iestāstīsi kad iesi vienu stundu tikai pacopēt.Ja nebūtu vispār tad būtu cita runa.Protams kad ''Liepājas ezeri'' vajadzēja kautvai ar čeka grāmatiņu pastaigāt laj tāds piķis neaizietu gar degunu pat kasierim tur algai pietiktu un pie reizes no viņa vēl rautītos-negružotu.Tie tiešām būtu lieli ienākumi prikš ezera...paskatoties cik tur copētāju...
26.februāris 2009, 18:44 | links
 
Tas pats attiecas uz inspektoriem, pienāk:
-jūsu karti!
-Prasu a kas jūs būtu (pienācējs ar pliku pauri un zilu aci);
-valsts vides inspektors!
-parādi apliecinošu dokumentu!
-nav līdz....
-nu sory, ja inspektoram nav, es jau neiešu rādīt savus datus!Ja nav tev apliecība, ej prasi kartes mežā!
26.februāris 2009, 18:39 | links
 
breks

Kurš te ir puisīts?
Es par peipusu neko tādu neesmu dzirdējis!Tur vairāk kontrolē!
nezinu, un nevajag zināt!man ir svarīg zināt kā pie mums ir un viss!
Nu maz raxta tos protokolus!!!!
Cieņba nav nekāda, mums vienmēr liks sodus, jo viņiem netīk čakarēties gar leišiem un visām formalitātēm!
26.februāris 2009, 18:36 | links
 
Rolis: Tev taisnība, makšķernieku forumā jārunā par makšķerēšanu, bet pats jau novirzījies no tēmas.
Biju spiests ieviest korekcijas :)

Par makšķerēšanu runājot. Šodien rietumu vēju iespaidā Tirdzniecības kanālā un ezerā acīm redzami cēlies ūdens līmenis. Pie šādiem laika apstākļiem ledus kanālā un ezerā ilgi neizturēs. Jau šodien bija neomulīgi atrasties uz ledus pretī Attekas salai. Pastaigājoties pa ledu, tas krakšķēja un brakšķēja.
Liepājā visas ezera makšķerēšanas licences ir izpirktas. Palikušas tikai gada licences. Veikalnieki nezina ko iesākt, lietuvieši meklē licences kā traki. Akmens biedrības ''Liepājas ezeri'' dārziņā, kas nav rēķinājusies ar makšķernieku pieplūdumu.
26.februāris 2009, 17:55 | links
 
Bet ko tad tu mani komentē, tie 100 pārkapēji ir aizturēti arī bez tevis, kā piemēram CSN pārkāpumiem , sīko huligānismu, alkahols, meklējamās personas , arī ierosināts kr. process !
Šis ir makšķernieku forums un nevajag jaukt ar darbu !!!
26.februāris 2009, 17:32 | links
 
Rolis: Es rakstu to, ko es zinu un informācija, kas ir manā rīcībā, ir iegūta kopīgā darbā. Par Valsts policijas darbu stinšu makšķernieku kontrolē varu teikt tikai to labāko. Mūsu kopīgās sadarbības modelis sevi ir attaisnojis, par ko liecina Tevis pieminētais aizturēto pārkāpēju skaits. Tie ir ne tikai makšķernieki, bet arī čurātāji un lietuvieši bez dokumentiem, kuri bez ceremonijām nekavējoties nodoti Valsts robežsardzes Imigrācijas nodaļas rīcībā.
26.februāris 2009, 17:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager