Stintes

gurķīšu zivis!
Es nezinu , kas tev sanāk , par Vides inspektoriem , tā arī rakstīju ka par viņiem nezinu !!! Acīmredzot pārāk daudz informācijas tev nāk no valsts policijas , ka komentē viņu darbu ?
26.februāris 2009, 16:54 | links
 
Rakstu, lai sabiedrība saņemtu objektīvu informāciju. Citādi pēc Tava vakardienas 21:48 komentāra sanāk, ka vides inspektori vispār lietas labā neko nav darījuši. Kopīgā sadarbība ar Valsts policiju stinšu makšķernieku kontrolē ir pierādījusi, ka labākus rezultātus var sasniegt strādājot kopā. Policija palīdz mums, mēs palīdzam policijai.
26.februāris 2009, 16:49 | links
 
Ja, tev nav tādas informācijas , ko tad raksti ???
26.februāris 2009, 16:07 | links
 
Rolis: Nav manā rīcībā tādas informācijas, ka Valsts policijas darbinieki būtu pārbaudījuši makšķerniekus bez vides inspektoru līdzdalības. Vismaz neviens administratīvā pārkāpuma protokols par makšķerēšanu bez sadarbības ar vides inspektoriem nav sastādīts.
26.februāris 2009, 16:03 | links
 
Zivniex, nu, nu ... plecu pie pleca , visus vakarus !!!!
Tu domā līdzi arī ko raksti un kur raksti ?
26.februāris 2009, 14:02 | links
 
sakiet bja kāds pie Baltas kaapas, vai Buļļupē pie attīrināšanas iekārtām???? Kāds tur ledus un vai ir tur cope???
26.februāris 2009, 10:27 | links
 
Zivniex
Man prieks, ka esi te!
26.februāris 2009, 09:26 | links
 
Paldies Zivniex par sadarbibu
26.februāris 2009, 09:18 | links
 
Nervi neizturēja un reģistrējos šeit, lai ieviestu kkādu skaidrību dažos komentāros.

linis1: Inspektori ieradās Tevis norādītajā vietā un sastapa 3 lietuviešus. Vienam uz makšķeres bija āķu sistēma, kas sastāvēja no 4 āķiem.

Rolis: Aizmirsi pieminēt, ka Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvaldes darbinieki visus vakarus strādāja plecu pie pleca ar Valsts vides dienesta inspektoriem un apmēram puse no Tevis pieminētā simta ir makšķernieki (gan vietējie, gan lietuvieši). Pāris desmiti nekaunīgāko čurātāju un lietuvieši bez dokumentiem, kuri nekavējoties nodoti Valsts robežsardzes darbinieku rīcībā.

Mailismeistars: Ezera licences ir problēma, tur nav ko noliegt un atbildība jāuzņemas ezera apsaimniekotājam. Par tām skaļajām lietuviešu kompānijām Tev nebūs taisnība. Gluži otrādi, skaļākās kompānijas pievērš vairāk uzmanības un inspektori nepavisam tām neiet ar līkumu.
26.februāris 2009, 08:52 | links
 
kasix3331 tev taisnība par tiem sodiem.Man personīgi muņiki uzlika sodu par mašīnu novietošanu neiekļaujoties metros aiz pieturas,taču leituku divi autiņi bija novietoti tieši pieturā un viņiem nēz kāpēc soda kvīti neizrakstīja.Kāda te var būt cieņa pret kuru...
25.februāris 2009, 21:57 | links
 
Pēc pēdējiem oficiāliem apreiķiniem Liepājā jau noķertas ap 70 tonnām stinšu, un 80% uz leišu reiķina...
Par inspektoriem nezinu, bet Liepājas policijas pārvaldes darbinieki ir aizturējuši jau tuvu pie simts pārkāpējiem , lielāko daļu lietuviešus !
25.februāris 2009, 21:48 | links
 
brekss. nezinu kuri inspektori pienāca, bet piesējās manai kompānijai, par ezera licenzi, kad pateicu lai atnāk un parāda ka blakus makšķējošiem leišiem arī tādas ir ātri devās prom, un cik novērots skaļām leišu kompānijām viņi met līkumu.
25.februāris 2009, 21:28 | links
 
kasix3331
Ak jā, Ventspilī inspektori pārbauda arī Lietuviešus un raksta protokolus!
25.februāris 2009, 20:21 | links
 
kasix3331
Divi jautājumi puisīt:
1) Ko darīs Letiņi, ja Igaunijā Peipusā neļaus makšķerēt, situācija ir tieši tā pati, brauc autobusiem, un sūdus arī atstāj kaudzēs!???

2) Vai dēliņ zini cik āķus var likt Lietuvā un cik āķus igaunijā, ja esi tik gudrs tad pasaki, bet uzreiz!
25.februāris 2009, 20:20 | links
 
Breks jau vienmēr ir bijis ,,visgudrākais un lielākais''!
25.februāris 2009, 19:39 | links
 
Ta viņi jau nekas ,,nezin noteikumus'', tikai zin grābt un gudridir....un sūdus aiz sevis atstāt citu pilsētā!Visiem vajag pārdurt riepas viņiem, varbūt būs mācība, un vsvairāk kaitina tas ka leišiem inspektori ar nepiekasās un nevēr';s uzmanību, kas viņi kādi kungi?!!!!!
25.februāris 2009, 19:38 | links
 
Un katram gandrīz pa trijām makšķerītēm un 5 āķiem.Kad no rīta vairākiem aizrādīju tad atbilde bija sekojoša (a cik tad āķus drīkst siet un ar cik tad makšķerēm var makšķerēt)visiem vienāds jautājaums itkā iemācīts.Kad teicu vajag noteikumus zināt viņi saka kad nezinājām.Taču kā tad viņi zin uz ko ķert un kur braukt.Bija arī tādi kas ignorēja aizrādījumus un es zvanīju Liepiņam vai atbrauca-Nezinu...
25.februāris 2009, 18:45 | links
 
Un ar katru dienu tie sabrauc vēl vairāk , vakar kanālā tos varēja reiķināt tūkstošos ....
25.februāris 2009, 17:55 | links
 
man tie žalgiri zb. vakar nav kur mašinu nolikt.
25.februāris 2009, 17:46 | links
 
automeistars
Nevajag nemaz lēkāt, pieej klāt un pieklājīgi pasaki, SAVĀC TO KO NOMETI, kompānijā ar ko es braucu copēt neviens sūdus nemet zemē un citiem arī neļauj to darīt.
Vēlreiz es saku, ja visi to darīsim, t.i. aizrādīsim un paši nemēslosim, tad būs arī patīkama un tīra vide Mums apkārt.
Ak jā, nu neesmu es vecs kraķis, bet liels gan!
24.februāris 2009, 08:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager