Stintes

gurķīšu zivis!

Un cik ziemas Tev vispār ir?? :DDDDD

Ja salaka "jāiztirina" kā asaris vai vimba, tad nafik tādu zivi, lai viņu zvejnieki ķer...

Salakai jāķeras uz sistēmu, dupleti, tripleti...10 kg norma :)
To jau leiši arī dara ar saviem prožektoriem pa naktīm :DDD
daddy_j, 20.janvāris 2019, 10:59[/quote]
20.janvāris 2019, 12:18 | links
 
Kāds nav bijis Liepājas kanālā meiğināt?
20.janvāris 2019, 12:15 | links
 
Jurik,ieskaties Urbeja kolekcijā.Nekas tur īpaši nav jātirina,mierīgā garā,pie pareizas ēsmas.Mana izmantotā ēsma nav īpaši izturīga bet rezultatīva.
20.janvāris 2019, 11:55 | links
 
leonids [20.01.19]: Urbej,Tev pareiza kolekcija.Stinte itkā ir kanibāls,tomērir cita forša ēsma maza jūras zivtiņa.Sīki gabaliņi,ne lielāki par pipargraudiņu.Es atraktorus nelietoju.
Man patīk asaru filejiņas ar ādu, jo tās labāk turas uz āķa. Dedijs pareizi saka - ja stinte jāķer ar milzu pierunāšanu - nafig uz tādu copi. Vajag lai ir nāciens un lai ir ņēmiens. Tad vairāk izšķir fiziskā izturība nevis wd40 un apzeltīta sudraba mormiška.
20.janvāris 2019, 11:27 | links
 
Urbej,Tev pareiza kolekcija.Stinte itkā ir kanibāls,tomērir cita forša ēsma maza jūras zivtiņa.Sīki gabaliņi,ne lielāki par pipargraudiņu.Es atraktorus nelietoju.
20.janvāris 2019, 11:19 | links
 
Vienu ziemu ...
kutis, 20.janvāris 2019, 10:10


Un cik ziemas Tev vispār ir?? :DDDDD

Ja salaka "jāiztirina" kā asaris vai vimba, tad nafik tādu zivi, lai viņu zvejnieki ķer...

Salakai jāķeras uz sistēmu, dupleti, tripleti...10 kg norma :)
20.janvāris 2019, 10:59 | links
 
Vienu ziemu Buļļupē pie atčistkas uz ķīša gaļu bija desmit reizes labāks rezultāts nekā uz stintes gaļu un Spuņkā vispār dragāju ar pliku banānu bez ēsmas tikai iesmērējot ar megu, tajā pašā laikā visi ar sistēmām baudīja pilnīgu atsosu. Tā ka nav 100% receptes, ir jāprovē un jāmeklē, pats galvenais lai tā zivs tur apakšā ir.
20.janvāris 2019, 10:10 | links
 
Asakainais [19.01.19]: Pirmo ēsmu kautkur pirkt vai noķert? Uz baltajiem?
Pirmo stinti vai nu pats noķer uz baltajiem, vai arī palūdz lai kāds aizdod stinti!
20.janvāris 2019, 06:28 | links
 
Pirmo ēsmu kautkur pirkt vai noķert? Uz baltajiem?
19.janvāris 2019, 22:47 | links
 
Salaku ķer tik uz gaļas zivs vai vistu (aknām) un var lietot klāt ķiploku eļļu vai arī atraktori no CC Moore ,Halibult vai Salamon oil . Vienigas nemegini uz Maksimas Lasa svaki . :) Uz Baltajiem ņem smalkāka un ja kazaragi uznāk tad ir vāks ....
19.janvāris 2019, 22:45 | links
 
Asakainais [19.01.19]: Labvakar! Ir parādījusies vēlme šogad pirmo reizi ķert stintes. Kāds var lūdzu visu izskaidrot? Kādas sistēmas, kādi āķi, kādi auklas diametri, uz ko utt.?
Makšķernieku bodēs ir nopērkamas gatavas sistēmas stintēm, ar visām mormenēm. Nedaudz dārgāk moš sanāk, bet nav pašam ne kas jāsien. Pieliki svinu galā, uzliki uz āķiem ēsmu un copē!
19.janvāris 2019, 22:02 | links
 
Asakainais. Aizmirsu pierakstīt. Stintes ķer uz tādas pašas stintes gabaliņiem. Sagriež un pa gabaliņam uz āķa. Citi liek arī baltos tārpus, bet man uz gabaliniem ir vienmēr bijis labāk.
19.janvāris 2019, 21:43 | links
 
Asakainais [19.01.19]: Labvakar! Ir parādījusies vēlme šogad pirmo reizi ķert stintes. Kāds var lūdzu visu izskaidrot? Kādas sistēmas, kādi āķi, kādi auklas diametri, uz ko utt.?
Sveiks. Es daru tā. Ņemu 3 plastmasas mormiškaa, neliela izmēra. Uz pamatauklas (0.15-0.16) veru cilpās ik pēc 15-20cm. Apakšā svins. Citi liek bļitku, bet man nepatīk. Svinu atkaribā no straumes, bet parasti tā ap 10 gramiem. Makšķerīte un sardziņš pēc paša ieskatiem, tā lai copi redz.

Forši ja ir eholots un var saprast uzreiz, kādā dziļumā zivtiņa nāk.
19.janvāris 2019, 21:40 | links
 

Lt,Lv
19.janvāris 2019, 21:13 | links
 
Atradu Lv identiskas tik 3 mm lielākas zu tam bezcooe . Tad var uz nagu vīles uztaisīt formu un izmēru kas strādās ..
Kaukas pietrūkst murmulim savā skatījumā tas ir nopērkamas floricejosa krasa.
19.janvāris 2019, 21:12 | links
 

Lt
19.janvāris 2019, 21:06 | links
 
Cik zinu neviens negrib dalīties ar info tas ir svaki . No visa bara vienmēr velk kādi divi trīs veci . Vajag piemeklēt un arī rausi . Pac parasti netaisu daudzkrāsainas un nemikseju murmulus lai nesanāk kā tik viena strādā . Pa Liepāju esmu bijis div reiz . Top murmulis, no Lt nācis.
19.janvāris 2019, 21:03 | links
 
nu jau sanak 3.fotografija.
19.janvāris 2019, 20:08 | links
 
urbej,skaista kolekcija.tacu iesacejam uzreiz tas bus par smagu.protams ir dazadas vietas,laiks un citi apstakli.mazliet no ilggadejas pieredzes Liepaja. tadi noverojumi - garenas strada labak par apalajam.i izmers - videjs.lielajam vajag labu zivju aktivitati. ne vienmer vina ir.uz izteikti mazajam vairak nak mazas.popularakas krasas - gaisi zala,gaisi dzeltena,balta.kaut gan keras ari uz citam.mam parasti no 3 mormiskam katra cita krasa.reizem keras pilnigi vienalga.reizem izteikti karo vienu noteiktu krasu.tacu prioritates mainas diezgan strauji.no tas kolekcijas ieteiktu sakt ar otro fotografiju -pirma rinda ir mazinas,tas pec tam.a 2. un 3.rinda pirmajiem meginajumiem akurat.pec tam konkreta vieta un konkreta laika aprunasies ar tiem kas velk.gan jau pastastis un paradis.visi jau nav baigi slepenie.
19.janvāris 2019, 20:05 | links
 
Šitās jau u, vimbām arī der
19.janvāris 2019, 19:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager