Stintes

gurķīšu zivis!
iestājies brīvprātīgajos ! un risini to lietu, slabo ?
23.janvāris 2016, 19:33 | links
 
es nerunaju tikai par stinti bet ir kadri kas tagad jau menesi lielupe virs jelgavas brivi slana skaistas mezenes ar ekraniem un inspekcijai tas ir zinams!!!
23.janvāris 2016, 18:10 | links
 
Tie ar tiem spainiem lielajiem. VAI tik nav kads telluks lieta likts???

spinieris, 23.janvāris 2016, 14:59


Atvainojos jau laicīgi par, iespējams, tizlu jautājumu, bet kapēc stintes nedrīkst ķert ar "televizoriem"?


cannavaro, 23.janvāris 2016, 15:19

nevienas zivis nedrīkst ķert ar televizoriem. Labrīt :)

kraft, 23.janvāris 2016, 15:36

Makšķērēšanas noteikumi:
13. Ēsmas zivtiņu ieguvei atļauts lietot tīkliņu, kas nav lielāks par 1,5 x 1,5 metriem, ar linuma acīm, kas nav lielākas par 10 milimetriem.

1cmx1cm ir pārāk maza acs, bet tīri teorētiski to var darīt! Palabojiet ja kļūdos!

cannavaro, 23.janvāris 2016, 15:58

nu centimetrīga acss ir par mazu. Tad protams visādi gudrinieki var izpausties, saplēst tīkliņam katru otro aci lai ir 2x lielāka un patiekt, ka nolietojies :D
23.janvāris 2016, 18:00 | links
 
PAT INSPEKTORI NEBRAUC KAD VINIEM PIEZVANA!!!

plusaks31, 23.janvāris 2016, 17:14


Nu tad nevaram leišiem neko dirst virsū, ja mums pašiem ir pie kājas. Bēdīgi ((((
23.janvāris 2016, 17:57 | links
 
PAT INSPEKTORI NEBRAUC KAD VINIEM PIEZVANA!!!
23.janvāris 2016, 17:14 | links
 
tellukus liek vissur tikai neviens tam nepievers lielu uzmanibu!!!
23.janvāris 2016, 17:10 | links
 
Tie ar tiem spainiem lielajiem. VAI tik nav kads telluks lieta likts???

spinieris, 23.janvāris 2016, 14:59


Atvainojos jau laicīgi par, iespējams, tizlu jautājumu, bet kapēc stintes nedrīkst ķert ar "televizoriem"?


cannavaro, 23.janvāris 2016, 15:19

nevienas zivis nedrīkst ķert ar televizoriem. Labrīt :)

kraft, 23.janvāris 2016, 15:36


Makšķērēšanas noteikumi:
13. Ēsmas zivtiņu ieguvei atļauts lietot tīkliņu, kas nav lielāks par 1,5 x 1,5 metriem, ar linuma acīm, kas nav lielākas par 10 milimetriem.

1cmx1cm ir pārāk maza acs, bet tīri teorētiski to var darīt! Palabojiet ja kļūdos!
23.janvāris 2016, 15:58 | links
 
Tie ar tiem spainiem lielajiem. VAI tik nav kads telluks lieta likts???

spinieris, 23.janvāris 2016, 14:59


Atvainojos jau laicīgi par, iespējams, tizlu jautājumu, bet kapēc stintes nedrīkst ķert ar "televizoriem"?

cannavaro, 23.janvāris 2016, 15:19


nevienas zivis nedrīkst ķert ar televizoriem. Labrīt :)
23.janvāris 2016, 15:36 | links
 
Tie ar tiem spainiem lielajiem. VAI tik nav kads telluks lieta likts???

spinieris, 23.janvāris 2016, 14:59



Atvainojos jau laicīgi par, iespējams, tizlu jautājumu, bet kapēc stintes nedrīkst ķert ar "televizoriem"?
23.janvāris 2016, 15:19 | links
 
Tie ar tiem spainiem lielajiem. VAI tik nav kads telluks lieta likts???
23.janvāris 2016, 14:59 | links
 
Cope uzvara pilnigi nekada Jagaida, kad naks lielie bari. Man bija ari eholots. Radija neko labu. Vai vispar, ka nav un ta ari copeja.
23.janvāris 2016, 14:56 | links
 
ta nu esmu sodien nost no uzvaras ledus. no 9lidz 14 rezultats nekads. praktiks rada ka ik pa laikm gurkis migre dazados augstumos bet est negrib. tk ik pa laikam pagrabinaja murmuli ar motili. cittautiesi no rita gaja nost no ledus ar pilniem spainiem. ta ka jadodas uz nakts copi.
23.janvāris 2016, 14:51 | links
 
Koleegjis ar ehalotu skatiijaas teica ka zivis pilns apakshaa nez kapee riit taas negrib

ivads, 23.janvāris 2016, 13:25



kokos sarma, laika maiņa.

man ar šodien švakāk, kā vakar.
23.janvāris 2016, 14:36 | links
 
Koleegjis ar ehalotu skatiijaas teica ka zivis pilns apakshaa nez kapee riit taas negrib
23.janvāris 2016, 13:25 | links
 
Shodien uzvaraa no7-13 10gb man saak likties ka Atkusnis jaagaida.
23.janvāris 2016, 13:23 | links
 
Aizvakar Uzvarā no 18- 24.00 ap 1 kg dažāda izmēra gurķīšus salasiju. Kompanjonam līdzīgi. Izmantojām nelielu gaismekli zem ledus. Apkārt vīri vilka līdzīgi.
Vakar ap to pašu laiku ainiņa sērīgāka. Izskatījās ka vilka tikai 2 braļukas liela luktura gaismā uz karpu. Apkārtējie uz tā fona kā tagad politkorekti izsakās – lietoja čupačupsu.
Tā kā gēla aķītis 2 dienu salu neizvilka, tad tā vai citu faktoru dēļ līdz 22.00 -5 zivtiņas un kārtējo reizi secinājums, ka gaismiņai nozīme ir un ja kāds tuvumā velk, tad nevajag līst klāt, kā daži to mēģināja, bet bēgt labi tālu un sasaukt savu ūdenslopu baru. Diemžēl šoreiz nepietika entuziasma savu teoriju pārbaudīt.
Zivtele pasīka, labāk ņemot no rīta un ja māk, tad pa tumsu. Jāpārlaiž pilnmēness un jāmēģina atkal.
23.janvāris 2016, 13:11 | links
 
Tiko no uzvaras...cope švaka,viena panna tomēr sanāks sagatavot!Tauta ļoti daudz un visiem rezultāti vienādi!Būt komforti sēdēt ja nebūtu tik liels un auksts vējš!
23.janvāris 2016, 12:57 | links
 
Tiko no Uzvaras. No 5.00 līdz apm. 9.00 cope izcili švaka, bet vēlāk kā ar nazi nogrieza! Pirmās 7 šīs sezonas stintes dabūju. Tuvākajiem kaimiņiem rezultāti līdzīgi. Dažādu tautību copmaņu dikti dikti daudz. Ne asakas!
23.janvāris 2016, 11:32 | links
 
3 gadi atpakaļ varēja spuņkā vilkt stinti,ja glābēji nedzitu nost.mēs ar brāli pa stundu pus spaini 10 litrigo piekeram un tad glābēji mūs nedzina nost. Tur viņas bija martā ienākušas.Tākā tik traki jau arī nav.
23.janvāris 2016, 08:29 | links
 
pats šodien nebiju, bet parunāt par stinti gribas jo dikti garšo. Cik noprotams plašas gurķu masas rīgai vēl tikai tuvojas. Parasti pīķis ir februārī. Cerams ka globālais siltums ledu līdz tam nenokausēs. Man personīgi patī vilkt kapas rajonā uz upes uzvaras pusē , neviss kanālā. Tad kad zivs sanāk pa ritīgo, tad uzvaras kanālā protams ir copes nonstops, bet ... tur ir arī copmaņu mākonis no kuriem 70% ir mihaliči, un man kā cimperlīgam pilsētas sprukstiņam ir "v zapadlo" sēdēt copmaņu masā , kad ik pa brīdim kāds gena 5 m no tevis nočurājas, nomet benčiku, nospļaujs ar zaļu puņķi un turpat turpina tālāk copēt. Ar laiku uzvarā tas galvenais copes rajons 500 m no kanāla sakuma paliek viss vienmērīgi dzelten- sarkans. Uz upes var tomēr nolīst savā stūrī. Labi tur nebūs super cope, bet man nevajag tos 10 + kg pa dienu, man familī tik daudz neēd. Līdzīgi ir ar otru popularo vietu pie buļupes-daugavas krustojuma bolderājā, tur arī kad ir moments var vilkt nonstopā, bet kad visi bolderājas krokodili sanāk krustā uz copi, ....tad tāda ribalka mums nav vajadzīga. Cik noprotu liepāja ir līdzīgi. Cerēs ka uz upes tomēr līdz febrārim izveidosies drošais ledus
22.janvāris 2016, 21:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager