Kas notiek Latgalē

ņervno.. bieži jāatskatās :D
5.maijs 2011, 22:01 | links
 
Bet tie sirmie piekriit,ka interesno,ne?;D
5.maijs 2011, 20:28 | links
 
Copmann, tu jau zini, ko mani nu jau sirmie mati domā par tavu bremzi :D
5.maijs 2011, 19:53 | links
 
Un vēl,vismaz pārbaudīta info, kam interesē-plakanie ne pa jokam atvērušies,Aglonas puse, Višķi, Medumi un Rušons-dabūti lomi no 8 kg uz augšu, rīt viens fīderasts dosies izlūkos,ta redzēs ko šamais ziņos;)
5.maijs 2011, 19:45 | links
 
Apsveiciens abiem ar zivēm:)))

A mans vakar ar 56 gr džigoja likteņupē-no 8-12 1-45 cm atlaista, 1-35 cm atlaista...;)))un pēdējo copes minūšu nagla-zaceps tai mežonīgā straumē kas sāk kustēt pret straumi, bet, pēc pāris minūšu skrējiena otpustilo...nezinu, kā šitādā tečkā bremzi lai regulē...gumijzivij počotnoje mesto, kā atgādinājums...pēc zobiem-ļīdaks;)))vietas ne tik tālas, iepretim GrCie...
ėmotion ir joprojām...

Lai veicas
5.maijs 2011, 19:41 | links
 
Tonton, apsveiciens nu jau ar atklāšanu :)
5.maijs 2011, 19:15 | links
 
Es ar šodien vēru vēlreiz sezonu vaļā, Višķos. Kopā laivā ievilku 6 gab., lielākā 1,6kg, 2 mazākās ap 47-48cm peld tālāk, 3 pārējās 0,9-1,25kg, cmuki, vienīgais nesmukums mīnus 2 vobleri, sevišķi 1 no dikti dārgā gala, iepirku vietā 2 rapalniekus, rīt testēšu. Ne asakas!
5.maijs 2011, 18:57 | links
 
Tad nu tā. Lai gan laikavīri bija mani sabiedējuši par to, ka šodien līs kā pa jāņiem, bet no rīta tomēr miegs nenāca, izlīdu iedzert tēju un pablenzt logā. Mitrs ir, bet nelīst. Miegs vairs nenāk, velniņš urda.. Da i gribējās klusumā pameditēt. Sakravājos, saģerbos un marš uz vietām ne tik tālām.
Šoreiz džerkošanas treniņā piedalījās šnappiji - piecas copes, četras laivā, trīs mājās :) Lielakā 53,5 cm :D Bet galvenais, ka nu jau liekas, ka džerki sāk puslīdz klausīt un rodas sajūta, ka iztēlojies, ko viņš tur zem ūdens dara :)
Jā, viena ekipāža izveda krastā uz aci apmēram sešinieci. Nekas, būs man ar :)
4.maijs 2011, 18:37 | links
 
par copi komentārus lūdzu :)
4.maijs 2011, 18:30 | links
 
Aldēn tieši tā :((
4.maijs 2011, 16:21 | links
 
Skaidrs,tātad pie mums pat zivju barība maksā divreiz dārgāk kā citur.
4.maijs 2011, 12:27 | links
 
ashukainis,pats ar lieto ?:D
4.maijs 2011, 08:45 | links
 
nē nē Aldēn...... es par citu valsti.... vienkārši es sev pirku fīdermakšķeri, spoli u.c. sīkumus -bet pakas maksimālais pieļaujamais svars bija 10 kg -nu i piekrāmēju 8kg barības pa lēto pie reizes klāt :DDD
tādā veidā tiku pie lētas barības.....
4.maijs 2011, 08:10 | links
 
Ašukaini,laba ideja no kaimiņvalsts.Tagad ievedamo preču saraksts varētu būt apmēram tāds-benzīns,dīzeļdegviela,alkohols,cukurs,medikamenti,cigaretes,zivju barība...
4.maijs 2011, 07:07 | links
 
Sidla5, zivju izmēra ziņā nekā ievērības cienīga, bet cope super ! uz fīdera pličus 100-300 +- gramīgus met un velc nonstopā :DDDD -kā pavasarī-cienīgi pretinieki, ir ko vilkt! :))
vienkārši fakts vien, ka fīderējot jau kādus 2 gadus +-, tāda cope vēl nekad nebija bijusi.......
3.maijs 2011, 23:38 | links
 
Ašukaini,nu jau Tevi te apceļ,bet tā neiedziļinoties,liekās ,ka ar savu barību pie baigiem lomiem esi ticis,nu ka koļis???
3.maijs 2011, 23:24 | links
 
Martin, daļa taisnības Tev ir-no kaimiņvalsts, bet ne vagonos :DDDDDDDDDD
vienkārši jāizmanto pakas maksimālais pieļaujamais svars, no kaimiņvalsts sūtot :DDD
3.maijs 2011, 23:08 | links
 
ašukainim paiku no kaimiņvalstīm ved vagonos :D
3.maijs 2011, 22:28 | links
 
nu vot ir tāds viens variantiņš dažreiz.....
es jau nesaku, ka tas ir mūsu veikalos :DDDD
3.maijs 2011, 22:21 | links
 
Nezinu,kas var būt par superīgu barību par 91 santīmu kilogramā.Pat JAUKAS,ko NG uzskata par pēdējām sēnalām,maksā kādi ls 1.20 kilogramā.SALMO,kas arī neskaitās biezais gals,jau ls 1.60 kg.
3.maijs 2011, 21:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager