Kas notiek Latgalē

Vakar atkal nakts uzezera. Jaasaka,pavaaji. Kautkaada cope tikai 22.00- 1.00, Paaris raudasuz balto veel kreeslaa,veelaak triis brekshu mazulji,lielaakajam knapi kilo, nosleegumaa zushuks,arii mazulis- 59 cmm. Tas arii viss. dziljumaa arii klusums,plauzhi pa uudens virsmu,bez apetiites.
28.jūlijs 2012, 21:44 | links
 
Atskaite par šī rīta copi Aiviekstē: sakarā ar to, ka iepriekšējos rītos neķērās - nemauz nebraucu........... Kaut kas nav šogad ar copi.... Nu nekas, lai sezonu uzskatu par beigušos, gan jau nākošgad būs labāk..... Kāpēc par beigušos: pieredze rāda - ja līdz pusvasarai nekā nav, tad pēc tam ar tukšumnieks.
28.jūlijs 2012, 20:50 | links
 
Šodien ar čomu bijām Cirītī no plkst 5-13. Nu paknapi, pavisam švaki, man 10, biedram 5 ašuki, lielākais man 380g. Negribēja neparko ēst mūsu gardās gumijas, prafda 1 vietā atradām bērnudārzu, varēja šos skaldīt cik sirds vēlas, bet izmērs nekāds. Vietējie gar niedrēm grozījās, par rezultātiem nezinu.
28.jūlijs 2012, 20:42 | links
 
Kas notiek tagad Rāznā ar asariem un līdakām, vai ir kāda kustība?
28.jūlijs 2012, 09:40 | links
 
nebrinisos ja tam plaudim vedere bij lentenis.
27.jūlijs 2012, 18:17 | links
 
Nesen atbraucu no Rāznas. Pats neķēru tikai vienu nakti palasīju vēžus. 27 gab. par pusotru stundu. Viens 4klasnieks vārdā Dima gāja peldēties. Pie laipas vienu metru no krasta ieraudzīja plaudi, gāja pēc makšķeres, kad pēc 10 min. atgriezās plaudis vēl bija uz vietas, tad viņš gāja pēc sliekas, kad pēc vēl 10 min. atgriezās, plaudis joprojām gaidīja. Dima pabāza tārpu šim zem deguna, šis paņēma un Dima kāpjoties atpakaļ izstīvēja to krastā -1.5 kg. plakanais. Pārējie nopietnie vīri vilka pa retai raudiņai, asarītim, plicītim un rudulītim. Tā lūk!
27.jūlijs 2012, 08:27 | links
 
Visiem zinātkārajiem!
Es pat lāgā tādu upi neesmu dzirdējis, kur nu vēl tādā atslābinājies :) Tajā vokorā kur laidu, tur dega un svila zaļiem uguņiem, katastrofa būtu Eiropas mērogā :)
26.jūlijs 2012, 21:45 | links
 
Nu jau jāsāk domāt par copi Cirmas ezerā.Plaudis sāks lasīties bedrēs un zandarts būs tut kak tut)) Pagājušo gadu savām acīm redzēju tādu zandartu copi,ka pat sapņos nav rādījies)Es ar kolegu sēdēju brekšus uz zimkas copēju,a blakus paziņa 10m no mums zanderus vilka,ka vien šļakstēja(pat pa dienas vidu).Secinājums:kur plaužuki tur i zanders)
26.jūlijs 2012, 20:45 | links
 
Nu re, značit, ja kas braukšu kursos pie Daugavpiliešiem :))
26.jūlijs 2012, 19:38 | links
 
ilmarsvs

http://nra.lv/latvija/76433-daugavpils-novada-malkalnes-upe-konstate-piesarnojumu.htm

vari nestaraukties, viss kocinjos!;)
25.jūlijs 2012, 23:23 | links
 
tontons7 , nebrauci gar Maalkalnes upi uz Daugavinju? varbuut Tu atstaaji peec Raaznas apciemojuma digestaatu?:)

karoch, pashi varbuut jau lasiijaat, ka D-pils pusee kautkaadaa upee piekakaats
25.jūlijs 2012, 23:04 | links
 
Tontonam vārgums pēc zaļā pūķa lidināšanas? :D:D
25.jūlijs 2012, 21:50 | links
 
tonton, welcome back!;)))
25.jūlijs 2012, 18:52 | links
 
Šodien biju iepeldējis Daugavas plašajos ūdiņooos uz ašukiem. Zivis šur tur dauzījās, šādas tādas arī uzķērās, bet ņemams bij tik 1 ašuks - 380g. Zem Sventes tilta tautas padaudz un zivu pamaz, ņe to čto pļudmalē :)
Par Rāznas ezeru varat nejautāt, vājš es esmu, vai nu vējš, vai viļņi, vai sports, vai bezspēks vai tas zaļais nelietisss.....
25.jūlijs 2012, 18:26 | links
 
:DDD
25.jūlijs 2012, 16:41 | links
 
Ašuk, a tu domā, ka tagad jau mani uzmeklēt būs dikti viegli? :))))))))))))))
25.jūlijs 2012, 16:29 | links
 
Ašuk, degu jau nepacietībā;)))

Padod ziņu, kad būsi gatavs...:D
25.jūlijs 2012, 15:40 | links
 
Gadus divus atpakaļ maisījos pa Jāšezeru, Bicānu, Kategrades. Pa mazu grāvīti ar laivu var izbraukāt visus trīs. Līdakas tur neņem ne pa ko. Gumijas gan tur ir lērums. Tātad baltā zive ir, un smuka. Ja trāpi pareizā vietā un laikā, tad asari tur ir sākot no 350 gr. uz augšu.
25.jūlijs 2012, 14:46 | links
 
Copmann, neceri, ka es ieradīšos un došos copēt, noenkurošos D-pilī, tad caur Martinu uzmeklēšu Tevi, tad iestāšos Tavā Profesionālo makšķernieku skolā " nost ar iesācējiem" , apgūšu teorētiskās zināšanas par D-pils peļķi, uz kuru varot katru dienu doties uz 1-1.5h pastaigāties un nomētāties līks un saņemt devu pozitīvu emociju, tad praktiskās nodarbības ar Tavu inventāru ( Jo savējo jau negribās lauzt :DDD dzirdēju, ka Tev nesen izdevies salauzt bomi :)) Un tikai tad es došos uz copi Depilī :DDDD
25.jūlijs 2012, 14:37 | links
 
3x shogad biju, copeetaajus neesu redzeejis, iznjemot D-pils gumijniekus seezham uz taas pussalas. bet iespaids radies, ka visaa ezeraa 1naads dziljums
25.jūlijs 2012, 14:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager