Kas notiek Latgalē

Ja es būtu cars un ķēniņš... Janapole, Sosnovka, Berezovka, no Pētera laikiem...
29.februāris 2012, 23:32 | links
 
kaapeec jaabrauc uz Berezauku, ja tepat Preiljos dikjii (Preiljupee) vakar labi savilku plakanos..
3 gabap 1,5 kg, 7g no 700gr liidz 1kg, un bija taadi veel plauxtinieki ap 20 gab.
29.februāris 2012, 20:52 | links
 
Nē nu bet godīgi, cik tur ir - 1 km 1.5 km, es to vismaz nesauktu par upi, jo tas ir vienkārši Dvietes turpinājums..
29.februāris 2012, 20:30 | links
 
droši vien mērogā 1:500000 skatījies...:) ne tikai lielākā, bet arī zivīgākā, brievdienās noķer ap 1 tonnu, pašvaldībai būtu jāievieš licenzēta makšķerēšana... šodien brālim ālants ap 1 kg...:)
29.februāris 2012, 16:45 | links
 
OMG, tikko atradu, tā upe taču ir pāris cm gara :D
Ko tik neizdomā tad jau labāk lai paliek Dviete vai Ilūkste, bet.. nu labi neteikšu neko..:D
29.februāris 2012, 16:03 | links
 
endij, es dzīvoju Līvānos, tas ir vēl tuvāk, pašā Daugavas krastā un par tādu upi dzirdu pirmo reizi, gadās dažreiz ka vietējie kkādu stulbu nosaukumu izdomā upei un tad arī nevar atrast ne kartē, ne kur citur..
29.februāris 2012, 16:01 | links
 
man no reezeknes uz dvieti tikpat cik uz plavinjaam braukt:D
28.februāris 2012, 22:11 | links
 
esmu no reezeknes taa nu ir sanaacis ka daugavaa ziemaa es neesmu nekad bijis tikai vasara un ne berezaukaa noteikti.
28.februāris 2012, 22:01 | links
 
Nu, arnis19- nezināt Daugavas kreisā krasta lielālāko pieteku, kauns...:) un cops jau 4 dienas ir labs: atvaļinājums godam pavadīts... katru dienu pa spainim, i rauda, i plaudēns, i pliksnis, i kāds ašuks 200 g...
28.februāris 2012, 20:36 | links
 
Upe Berjozovka ir Daugavas kreisā pieteka pie Dvietes ciema.
28.februāris 2012, 18:14 | links
 
sveiks eduk, klausies a kur taa berezauka atrodaas?
28.februāris 2012, 18:11 | links
 
Tad jaagaida maiju un fsjo!;)))
28.februāris 2012, 14:50 | links
 
Šajā gadā sajūtas naf izcilas, arī Peipusā nenostrādāja :(
27.februāris 2012, 21:31 | links
 
Tonton, brauc peec sajuutaam!;)
27.februāris 2012, 21:07 | links
 
Eduks
Un kur tu biji agrāk? Es vakar gribēju uz turieni maukt, bet nebija nekāds info, vot i nobijos, un mans koļega ne īpaši tur mīl copēt.
27.februāris 2012, 19:56 | links
 
Svētdien uz Sīvera plauži 1,630kg, 1,680kg izvilkti, sestdien un svētdien plaužiem bija "žors" uz Lejas ezera, veči maisiem vilkuši, līdz 1,6kg bijuši, gājis uz urā, šodien aizbraukuši nekā.
27.februāris 2012, 16:09 | links
 
jā, Eduk, lai arī tur tiešām pie veiksmes var savilkt, nu galīgi nestāv man uz turieni :))) pagājšnedēļ biju tur tuvumā, bet devos citā virzienā :)))
27.februāris 2012, 11:15 | links
 
Brīvdienās pabiju Berezaukā. Sestdien platajā ap pusdienlaiku uztrāpīju breksim, pa vidam pa kādai smukai raudai. Ap četriem kaste pilna un stiepos prom. Svētdien platajā no rīta nekā, devos pie saliņas. Tur jēma smukas raudas, bet ne tik labi kā vietējiem uz bezēsmenēm (balvaniem, žukiem). Visumā tur copes uzplūdu mirkļos žors ne švakāks kā pa pirmo ledu. Asari gan smukie paretam, bet rauda gan smuka un diezgan daudz, ja trāpi. Kas māk un trāpa pāris veiksmīgos āliņģos, pieslāna ļoti labi. Sprīža ašukus, tādus kā Peipī var vilkt pie paša krasta atspēries :DDD. Sūdīgos gados visi badīgi šos meklētu un ķertu, bet šoziem Berezovka lutina tās fanus un visi ķer smukas zivis, mazos ašukus pat metot atpakaļ. Es Berezauku uztveru ar dalītām jūtām, jo pārāk reti tur ķeru lai varētu katru reizi momentā uz bezēsmenām pārslēgties (lai gan māku arī uz šīm ķert) - uz bezēsmenēm tur labāk ņem, vnk ar sievastēvu za kompaniju braucu, tā viņam mīļākā (dzimtā) copes vieta. var jau teikt, ka Berezaukā sākas pēdējā ledus cope jau, jo turpināsies atkušņi, tad ilgi tur vairs nesēdēs, bet katrā gadījumā tur ir vērts tagad braukt, ja uztrāpi īstā vietā un laikā, smukas zivis var savilkt.
P.s. intertesanti, ka neviens par turieni vairs neatskaitās, jo pat ņemot vērā manu, maigi sakot, rezervēto attieksmi pret to upeli, jāsaka, ka šoziem lomi tur vidusmērā ir skaisti...
27.februāris 2012, 10:08 | links
 
Košenē vakar bija plakano cope, bet ņēma pārsvarā uz nekustīgo, ar lielu daudzuma motiļa. Balto ignorēja.
27.februāris 2012, 09:54 | links
 
Sestdien pierunāju to ezeru (Sīveru) iedod man...daudz raudu raudinju. Dziļumā ap metru :)
Kalibrs visāds, kaķis ļoti laimīgs arī. Kopā 6 kg. Pusi savilku jau 1majā stundā. Tad devos paskatīt ko lielāku un spurainu - fikus. Neko neatradu.Pļuras tik daudz ka vairs nebraukā tudi sjudi - ja brauc tad 1. robā. kam ta gribas hidrotriecienu :)).
Kollegas uzlika karogu, blakus....bet tā i nedzirdēja to brīdi, kad viss pazuda zem ledus :(( 3m dziļumā ar 15m auklas...vajadzētu jau kādu brīdi pakarāties.
27.februāris 2012, 08:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager