Kas notiek Latgalē

ilmarsvs, ja tu k-kur no tiem krajiem, mož zini kas pa Luknu/Višķiem notiek?
10.februāris 2011, 12:33 | links
 
:)))) killeri :D
10.februāris 2011, 12:32 | links
 
mjaa, kjiishi tur smuki...
pats pagaajushogad kjiishu lomus pa 6 kg raustiiju..
cik dzirdeets, citi pat vairaak pa 10 kg lomus bija izraavushi
10.februāris 2011, 11:18 | links
 
he, a man Vīrogna ar megaķīšiem saistās.. tie gan tur traki apaļīgi :)
10.februāris 2011, 10:58 | links
 
nezinu, bet fakt na ljico, muusu ezeros biezhi nenokjersi 400 gr ashukus
10.februāris 2011, 10:17 | links
 
Ilmar-gribi teikt ka šodien okunēniem ņemšanas diena? :)))
10.februāris 2011, 09:55 | links
 
1ns te jau shodien Viirognas ezeraa 2 ashukus pa 400 gr izvilcis un 6 pa 100 gr..
10.februāris 2011, 09:52 | links
 
Copēju es tur reti.Ir dzirdēts,ka viens otrs pievelk.Tikai tie brekši tādi 200-400 gr.
10.februāris 2011, 09:11 | links
 
aldeen vai tu ziemā copē Marinzejas ezerā?Esu no večiem pa ausu galam dzirdējis,ka tur ir laba cope uz brekšiem.
7.februāris 2011, 18:28 | links
 
Tonton, gaidu PM :) a to... a to... a to apvainošos :D
7.februāris 2011, 12:54 | links
 
tontons - tikai neiztirgo publiski, varbūt ka par kādu cepumu var sarunāt privāti:DDDD
7.februāris 2011, 09:18 | links
 
Nu es i apakaļ no Estilandijas. Gona pateikt, ka tur ir burvīgi, un pat ar laiku paveicās. Ackaite tēmā.
A es Sasaļos vienu niansi atkodu rudenī, vismaz man tā likās, bet neteikšu :) Pārbaudīšu vēl, tad izpārdošu.
6.februāris 2011, 23:43 | links
 
mirtin, nu man prieks, ka apmierināts :)))))
no savas puses saku, ka līdaka tur ir, un nav tas ezers nemaz tik traki izkāsts kā sākuma var likties :) vienīgi zivju uzvedību ikdienā, izņemot retās razdačas, gan nav izdevies saprast :)
6.februāris 2011, 21:37 | links
 
Paldies visiem par navodkām. Biju Sasaļu ezerā. Ezers mazs bet vilīgs. Reāli nebija poņas ko un kā darīt:DD Taču savu asarīti izurbu:D. No paša rīta iepēros no peldvietas pa taisno pāri uz pretējo krastu. Otrajā āliņģī uzsitiens pa bļitku.... turpinu raustīt, un nekā. Piektajā āliņģī uzsitiens - mainu bļitkas un nekā. Kas atlika - nourbu krasta līniju un staigāju. Vienā āliņģī, sāk baigi sist pa bļitku, izvilkt nevar. Ielaidu mormišku - rauiņa pirksta garumā. Izkacēju pārīti uzliku uz ūdām (ielaidu divas, jo bijām divatā ar radu puiku). Un pēc tam sākās - tāda asaru razdača... mļin, sen nebiju tādus asarus redzējis - astes tiesu garāki par bļitku - pilnīgi caurspīdīgi. Sēdās virsū uz bļitkas abiem ielodētiem āķiem. Es vienkārši autā.

Taču spītīgi turpināju urbt un meklēt, pat neraugoties uz to, ka garām ejošais vietējais takuzinis pateica, ka urbju nepareizā virzienā:DD Protams, ka nepareizā. Izrādījās, ka dzelzceļa galā bija sakāris motirkas, vai kā viņi tur viņas sauc:DDD Es klāt nelīdu un neaiztiku... lai jau cilvēks liek un sūkstās, ka līdaku nav. Turpināju meklēt - līdz vienā āliņģī smuks uzsitiens un ašuks uz gramiem 80 laukā gan. Tā turpināju tur urbties un ņemties, kamēr salasīju kādus 10 ašukus. Lielākie divi uz 150 gr. Pārējie tādi 60 - 80. Jocīgi, ka nevienā āliņģī, kurā noķēru normālu ašuku, vairāk nebija nekā cita, izņemot caurspīdīgos mazulīšus.

P.S. Pēdējos izcēlu pie peldvietas, gar niedrēm.


Žēl, ka laika bija maz. Sāku ap 9, beidzu ap plkst.13. Vējš vilka gandrīz gareniski pa ezeru, tādēļ ar puiku spiedāmies pie krasta. Dziļās kantes nepārbaudīju... bet domāju asari tur ir:DDD

Vispār man patika ļoti. Nebūtu tie ezeri tā ar ūdām un tīkliem izkāsti, tad jau būtu arī līdakas un viss cits. Ezers tiešām ļoti interesants.

Vēlreiz paldies par navodkām!!!
6.februāris 2011, 21:15 | links
 
Aldeen
tas izklausās apmēram tā:
baigi gribās aliņu iedzert, un ledusskapī pārītis stāv, bet nav attaisāmā :(
;DDD
6.februāris 2011, 20:12 | links
 
Aldeen, tieši tā..... mēs parasti ar nevaram nociesties...... kā beidzam braukt uz zemledus copi, tā uzreiz garās pīckas un mēģinam ieraudzīt kaut 1. copīti..... parastipirmie sāk ķerties ķīši tur :D:D:D:
6.februāris 2011, 20:10 | links
 
Nu,ja par Nagļu kanālu,tad agrāk par aprīli tur toč nav ko darīt.I tad paelpot svaigu gaisu un noķert kādu sīci priekš kaķa.
2 km no mājām ir Marinzejas ezers.
6.februāris 2011, 20:04 | links
 
Aldeen, ja uztraucies par Naglu kanala ledu, tad domāju, ka reti kur viņš ir :D:D:D:D vienīgais tagad jāgaida, kad ūdens uzsils :))) tur ar visiem aukstumiem sūdīgi aizsalis bija, tik ap 2-3. līkumu bija ledus puslīdz ok......
a kāds Tev ezers 2km no mājām?
6.februāris 2011, 19:16 | links
 
Tev taisnība Gint.Esmu jau palicis vecs un slinks..
6.februāris 2011, 19:01 | links
 
Aldeen , bet kāpēc nesalasi vībotņu kāpurus ? Izeju var vienmēr atrast , blitka , šķesene , bezēsmas mormiška , vajag tikai vēlēties . Baltos tārpus arī vari pats pa vasaru izaudzēt visai ziemai . Es vasarā audzēju baltos tārpus , dikti smirdīga padarīšana , bet jā dzīvo čukņā , var visu to padarīšanu aiznest tālāk no mājām un nebūs nekādu problēmu .
6.februāris 2011, 16:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager