Kas notiek Latgalē

Vot! Iekrāva mani šodien tontons7 vāģī un aizveda k-kur.. izrādījās ka uz Drīdzi :) Nu interesanti, zive copeja visas dienas garumā. uz mormeni pa raudelei ar trāpījās paņemamai, toties uz bļitku dažādos dziļumos izdevās uztaustīt asari. Savilkām visi, samērā daudz, bet jāsaka godīgi - gandrīz visu atlaidām :) 100gramnieku i nemanīju :) bet laiciņš smuks, vējiņš svaigs, ozons smaržīgs. tontonam7 paļdis par kompanī :) gluhozimie... ņemšu laikam mazu pātraukumu, gaidīšu pēdējo ļadu.. :)
30.janvāris 2011, 19:53 | links
 
vienalga ,lai kāda būtu " necope",vienmēr atradīsies kāds kurš savilks.vajag tik urbt :).
30.janvāris 2011, 14:56 | links
 
Galvenais ir process un aktīva atpūta,tas jā,bet baudīt dabu var arī slēpojot vai brienot pa mežu un fotografējot,tāpēc Jurcik,ribalka bez ribi (bez copes kā tādas) nav ribalka,bet atpūta svaigā gaisā.
Edja-mēģini meklē,mēs, savukārt, nokomentēsim;)))

za ribalku!
30.janvāris 2011, 14:52 | links
 
vienmēr ir vērts braukt,ja esi copmanis,nevis tikai sagādnieks.
30.janvāris 2011, 14:47 | links
 
tagad itkā visur gluxozimja, rīt gribas aizbraukt uz rušonu, bet vai ir vērts?!
30.janvāris 2011, 14:32 | links
 
ZG
Vai tad mans apgarotais skatiens par to neliecina ? :DDD
30.janvāris 2011, 14:24 | links
 
Ir ir tur lielie asari dziļumā, tik tagad tāds periods, ka nav vērts sevišķi iespringt;)))
kad sāksies pamatīgie atkušņi,tad gan var atkal meklēt-tagad Luknā gluhozimje ...;D
30.janvāris 2011, 14:12 | links
 
kāds bija luknā, ir dzirdēs, ka tur nu dzļuma baigie asari aatsaucas!?var būt kāds vat to komentēt!
30.janvāris 2011, 14:06 | links
 
Jā sapnis ziemas vakarā tā arī palika sapnis...;DDD
martins_ visu pareizi aprakstīja, bet vēl ir jāpapildina-reaģējot uz ķīšu copēm, roku vicināšanā es viņu pārspēju! vo;DDD

Labi pasmējāmies,pasportojām un guvām positivismus šajā copē Daugavmalā.

martin_ varbūt šodien šodien akkal vingro?;D
30.janvāris 2011, 12:55 | links
 
Senci! Skatoties uz Tavu profila bildi, neteiktu ka makšķerēšana Tev ir meditācijas veids! :DDDDD
30.janvāris 2011, 08:15 | links
 
Nezinu vai ir tiesa Bet mani šodien uzaicināja uz privātu EZERU Jēkabpils novads Zivis Foreļas Leidaķi un ašari Vot ebitvaju makavku .....:DDD
29.janvāris 2011, 23:45 | links
 
Jāieklabina ar kāda rindiņa par šīsdienas copi. Dabasmāte ar lielo pūtienu ieviesa savas korekcijas copes plānos. Izvēle krita uz Geraņimovas Ilzas ezeru. Tur pūšot jebkura virziena vējam ir iespējams sameklēt aizvēju. Cope bija viduvēja, raudas izmērs patīkams :). Var būt, vēja pusē cope bija labāka, daži veči spītīgi sēdēja, bet man makšķerēšana ir meditācijas veids, nevis pārtikas ieguves paņēmiens,tā pēc cenšos baudīt maksimālo iespējamo komfortu.
29.janvāris 2011, 22:28 | links
 
Martin es biju šokā palasot sākumu..... domāju kā tas iespējams šitādā nelaikā, bet pēdējā atkāpe bija reāla.....
29.janvāris 2011, 20:07 | links
 
Nu vo...sodien Siivers atveeraas uz stundinju pecpusdienaa... un 5-6kg sanaaca. Asars + rauda - viss cepama un kuupinaama izmeera. Uedinilsja i otorvalsja :)
29.janvāris 2011, 17:29 | links
 
Nu vot.. vakar vakarā ar Copmann iezieķējām slēpes, 1:30 sazvons, ceļakāja un un kā i te iesmējām, devāmies ceļā :) Vispār bija tā vērts.. sākumā bij ļoooti grūti tanī plančkā sīkuļus saķert, bet pārīti zilu raudiņu dabūjām un pirmās copes uz karogiem pārāk ilgi nebija jāgaida.. Hop, hop, un katram jau pa mēriniecei sniegā... pārīti arī uz šķērseni paņēmām, pāris pīrsingus pie āliģa uzdāvinājām.. kopumā copes diena likās fantastiska.. un tad...bļaha.. modinātājs.. jāceļas uz copi :)))))
tātad par šodienu - sīvā cīņā visas dienas garumā ar nieka nepilnu 100gr pārsvaru es tomēr Copmann pārspēju.. mans breksis bija smagāks par viņa ķīsi :DDDDDD Bet ozona deva vienreizēja, kājām treniņš arī :)
Za ribalku :)
29.janvāris 2011, 17:08 | links
 
pēdējās 3 copes reizes Lubančikā viena par otru "LABĀKA" laika apstākļu ziņā...... šodien vispār kā vētra..... viss pa gaisu..... lunku tikko iztīri, momentā ar sniegu aizpūš ciet........
pat zem pļonkas knapi varēja nosēdēt.....
ķerties ķērās rudulēni, raudiņas, ashuki......... rudulēniem tādas pakļovkas, ka liekās kāds kilogramīgs kimlaks uzsit-gandrīz maksķerīti no rokām rāvā ārā...... tas pie Aiviekstes Lubančikā.....
bet jau ap 13,30 metām mieru..... vismaz priecē, ka ruduļi sāk atsaukties beidzot......
29.janvāris 2011, 15:33 | links
 
Pagājušā nedēļā Nirzas ezers dāvāja smukus asarus svarā no 100+_400gr. Divi 640 un 800. Dziļums no 8 līdz12 metriem. Uz sēkļiem vēl nav.
29.janvāris 2011, 09:38 | links
 
iemaņas martin_;DDD
28.janvāris 2011, 20:15 | links
 
kauli viegli :D
28.janvāris 2011, 19:29 | links
 
Ņekās, būs ok.par ko brīnos,tak par tiem trakajiem malu matadoriem,kas pamanās zem tilta staigāt...svētie...
28.janvāris 2011, 19:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager