Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Vieplis
gribu uzsūtīt striķa galu ar ziepēm.kādas iespējas???
:DDD
6.novembris 2010, 20:39 | links
 
tad reāli bez iesnām neko citu nav dabūjuši? tad nākamreiz arī nebraucu!
6.novembris 2010, 20:38 | links
 
Es piezvanīju. Tur visi vārtījās pa zemi un skaļi smējās.
:)))
6.novembris 2010, 20:37 | links
 
gagarin, ko tik nepacietīgs? Gan jau saliks bildes(galvas platums, spuru biezums, ānusa diametrs) ar visiem pareizajiem cīpariem :)
6.novembris 2010, 20:36 | links
 
kāds, kam ir zona normāla, varētu pazvanīt viņiem un pateikt konkrēti, kādi cilvēki tur ir un ko kurš noķēris, man visu stāstīja bet 1/3 tik dzirdēju, te zona nav + telefonam baterija izbeidzās un saruna pārtrūka :DD
6.novembris 2010, 20:33 | links
 
Aigar ir ir Gintam jauns Latvijas rekords,ha ha ha.
6.novembris 2010, 20:24 | links
 
Aigar, tu kauč ko jauc. Divas pa 96cm, pārējās mazākas:))))
6.novembris 2010, 20:19 | links
 
atļaušos izpļāpāties :)) ja Gints nav kožot cepumā sapinies melos, tad gandrīz vai briest jauns LV rekords, garumā 86cm
vēl vienam 76, otram 4x50cm+ un runājot viens itkā dabūja vienu virs 50cm, cik sapratu kompānijā ir zivnieks, zona te meža vidū švaka maz no teiktā dzirdēju
un es jau 2.x neaizbraucu, šoreiz vismaz ir atrunas, nevarēju līdz šosejai tikt, nu ja nākamreiz vēl kkas iekritīs un netikšu, taisu pašnāvību :SSSSS
6.novembris 2010, 19:31 | links
 
Iepirku desas, uztaisīju čaju - sāksies vēdzeļcopes akts.
:))
6.novembris 2010, 15:03 | links
 
vieplis> tā elegantā vieta Murjāņos ar klintiņu zem ūdens tak izsenis laba raibo copei, bet vasaras vidū tur vilkti makteni sapuļi :)
6.novembris 2010, 00:34 | links
 
kolai pi tiem kapiem esmu bijis pat sniegota laika necopes ,tur nebrauc tocna zinu ari pasu kausupi ,bet talak aiz lauka mezins sakas vel pabrauc 300m bus majas un cela kreisa puse kur no koka taisita kiegelzime mauc ieksa brauc lidz gandrizdaugavai celu krustam tad pa kreisi un tiksi pie doģenes tur ari brekši normali ir dabuti bet maijs 2kg 1.5kg un ļurbas
6.novembris 2010, 00:06 | links
 
hz 100 gadus neesmu bijis. Itkaa jau varetu. bet baigaa staigashana :) jaskatas tikai kur ;)
5.novembris 2010, 23:57 | links
 
Tieši par tiem es runāju , tur tagad uz dzīvo vajadzētu būt labi .
5.novembris 2010, 23:55 | links
 
Kadiem gravjiem? tie ap babites ezeru? Neesmu tur baigi piekopis.
5.novembris 2010, 23:53 | links
 
Kapēc negribi uz grāvjiem , pārāk tuvu ?
5.novembris 2010, 23:51 | links
 
Viepli, vēdzeles uz mm neķerās.
Ta ir fakc :))
Un vispābā būs grūti mētāt, ja blakām viens ar sūdainu mietu bakstīs...
5.novembris 2010, 22:54 | links
 
Brālīti, es zinu vienu foršu bedri Murjāņos, aizpagāšgad spiningojot atradu. Piebraukšana eleganta. Turpat blakus vēl viena interesanta vieta - šūnakmens klints pie paša krasta stāvus iet lejā, redzēt nevar, zem ūdens sākas. A pirms tam akmeņi.
)
5.novembris 2010, 22:46 | links
 
Pascopējām šovakar uz leju no Pļaviņu HES.Pāris neizteiksmīgas copītes uz tumsasslieku i viss ;(( Būs vien jāpamēģina Aiviekste,var būt tur vismaz kādu prātīgu copi ieraudzīs!
5.novembris 2010, 22:28 | links
 
Kādās vēl nakts skaņās? Kā Brālītis piemidzis knosās ragutiņās un nakts dzestro klusumu pārtrauc ar periodiskiem pirdieniem?
:)))
5.novembris 2010, 22:23 | links
 
Jā Viepli Kolam taisnība - jūs foreļotāji neko neredzat un nedzirdat vicinot savus špiņus unmušas mētājot - jūs pat dienas skaņās nemākat ieklausīties,,kur nu vēl naktī :))
5.novembris 2010, 22:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager