Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Ir ir Briedē, bet lielāku par 38 cm nedabūju, Rūjā no vecates vīriem dzirdēju, ka ir arī 2-2,5 gadījušās, tomēr bijis neesmu.Pats ņēmos pa Vecati laiciņu atpakaļ,labi lomi, bet izskatās ka zemmērus gan atbraucēji, gan vietējie ņem vairumā, pats atceros pa 30-40 copēm uz divām copenēm no 8-12, ja grib ņemt, tad ņem, tomēr laidu vaļā gandrīz visas vaļā un pāris smukākās ap 40 cm varēja vienmēr dabūt.no kg un augstāk trāpās bet retāk.
Tagad gan apgūstu Daugavas augšteces lošu niķus...;)ne asakas
28.septembris 2010, 13:33 | links
 
vakar pa lielo puutienu un lietu gauja 9 bet tik 2 nemamas. vienai 35 otrai 42 cm. jagaid nedelas beigas lai paliek auxtaaks. ak ja, biju looti izbriiniits ka ta kam 35 cm panema vel 3 smuks sliecins (copes veikalos tas saucamas vakarinas noperkamas, ja kas looti labas un stingras), uz aka lai ari pasai mute bij ziviite, astes galins regojas. majas veicot preparesanas darbus konstateju ka mute ir ap 8 cm karusina plataka neka sai mute un vel panema sliek. domajams ka karuusin ir kadam bijus kas uz dziivo taka copeejs. Vilks vin zin bet copiit bij interesant.
28.septembris 2010, 12:00 | links
 
Braaliit jaa, bij kluuda ka nebildu vietu tai salaca! Tiesi ta pie aisprosta, kolhozs ka saki tiesam!
Nu normal tas nau! Taka bada!
Un vel pardrosaakie vecates apkartne pedejas dienas ar 30-50 dabujush! Un cik zinaams 24-28 cm

Biju aizvakar un vakar gaujaa, pievalmieras bedriitees :) Un zini rezultatas svaks! 11 aizvakar vakar 8. Visas skaisti amnesteetas! Bedriite izveidojusies jauna! bij 4 metri tagad 7 dzila. smuk uz kantiit ka traap tad i gala. bet ta interesant. vieniigais kas majas tik panemts bij 370 gr asars. bez copes. domaj u parmest a samejais gala. taka man domat jagaida vel bij auxtaaks laicins un tad jau glumas kersies. sogad vispar dabaa visaadas diivainiibas notiekas :))
25.septembris 2010, 12:27 | links
 
Tiko atzvaniju, pa trijem 7 , bet divas mēra ap 45cm. Tas vakar.
23.septembris 2010, 20:28 | links
 
Tad jau ir vērts mēģināt :)
23.septembris 2010, 20:27 | links
 
Tiko paziņam zvaniju...divas esot dabujis..tas ap valmieru.
23.septembris 2010, 20:18 | links
 
Kā pašlaik ar vēdzelēm,jau ņem? Rīt doma aizlaist uz Gauju pasēdēt. Ko sakat,ir vērts? :)
23.septembris 2010, 20:13 | links
 
Kad taisies, tad padod ziņu. protams ja ņemsi līdz. Vēl nākamnedēļa jānolauž tad atvaļinājums.:-)
23.septembris 2010, 15:30 | links
 
Ješka - Skumji ka viņi prom. Nu tādas vēdzeļu copes kā ar viņiem līdz šim vairs neesmu piedzīvojis,,pat līgo vakari ir ar mazākiem ugunskuriem un klusāki :)))
23.septembris 2010, 15:28 | links
 
Viepli - Ja kas,, tev ar nākošnedēl jārauc VĒDZELĒS !!! :) Jūti kas briest . :))
23.septembris 2010, 15:26 | links
 
Valmieras bandu neņemšu līdz. Visa banda ārzemēs naudu pelna:-)
23.septembris 2010, 15:24 | links
 
Phe...
23.septembris 2010, 15:23 | links
 
Ja Ješka paraus Valmieras lotistu bandu līdz ...tev Gunča jānolīgst apsardzes firma tam vakaram un vietējie iedzīvotāji jāpabrīdina par diezgan skaļu festivālu. ..:)))
23.septembris 2010, 15:22 | links
 
Es ar grib uz mazo Gauj:-)
23.septembris 2010, 15:18 | links
 
Sākas.
23.septembris 2010, 15:16 | links
 
Uz mazo Gauju es par. Es jau Brālītim ieteicos, varētu jau bariņā aizbraukt, un piedzerties. Nuu...ķipa, kurš grib, tas copē, kurš ne, tas sēd pirtī uz lāvas un dzer
23.septembris 2010, 15:10 | links
 
es jūt briest.....kaut kas briest :DDD
23.septembris 2010, 15:04 | links
 
ZG ja tu lotu uz mušu dabūtu - toč dzirdītu nedēļu tevi :)) Vai tad mači jau klāt ??? Lielā rudens mušošana būs Gaujā ?

Urmaas ZG jau kā forelists - izdomā ka tur jābūt lotām bet instinkti aizvelk uz foreļu vietu.Es šim saku te lotu nevar būt-šamais tik -te jābūt,,vieta bij super (tikai ne lotām - starp divām krācēm līcis),mēs kā met tā tik foreļi vien nāk.Tā bij pagāšrudeņa labākā cope :) Tā kā nenobrāķē viņu.
Lielākā forele 1,5 kg ,man bij tādas uz 900 gr.

Ješka es domāju ka pie Burtniekiem Briedē ar jābūt - es tur savus lielākos brekšus esmu vilcis.Tur ir i straumīte,i grunts cieta ,dziļas bedres ( bij pat līdz 3m) un,ja tu saki ka tur ir - man jau sāk nagi niezēt:)) Baigi skaista un zivīga upe.Bērzainē vai tik viņa nav par mazu?? Neesmu tajā galā bijis.

Roli - tā jau ir . Kamēr mēness spīd cope nav .Kā mākonītis uznāk -tā tumš un cope parādās,,,bet piem aizvakar biju -pat caur mākoņiem mēness spieda un bij tik gaišs ka lukturīti nemaz nevajadzēja...tas neder.

Urmaas tur nav ko čakarēties - jālaiž uz mazo Gauju. Viepli ar paņemsim līdz...vismaz būs ko uzcept :)) Ginča ar Zivnieku ar tūlīt sāks aurot:)))
23.septembris 2010, 14:58 | links
 
mmmjaaaaa.ZG jau ar MM uz lotām grib iespringt?????
:DDD
23.septembris 2010, 12:37 | links
 
Brālīt, sestdien būšu tavos krajos! Mēģinās, kādu lotiņu nomušot! :)))
23.septembris 2010, 12:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager