Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
BAigars [27.12.20]: rai6 [6:55]: BAigars [23.dec]: Bārtà pēdējā laikā ir kāda kustība bijusi?Kāds jau kaut ko izvelk...Arī vakar dabūju, bet nebija tāds izmērs. Bijàm virs Nīcas. Lielās jau parasti no Nīcas uz leju, cik saprotu!?e
Es parasti braucu no Nīcas uz augšu.... Taisnajā posmā no ledus ar bļitku
27.decembris 2020, 16:58 | links
 

Draugam jau trešā Ventā
27.decembris 2020, 15:59 | links
 
vakar gauja pilnigs klusums,neviena vedzele!
27.decembris 2020, 13:01 | links
 
Domā, ja ūdens līmenis saglabāsies līdzšinējais, tad žora nebūs, vēdzele uz nārstu nedosies un baros nepulcēsies. Visam tāpat kādā brīdī vajag notikt..... Pagaidām neredzu, lai līmenis būtu kritiski zems, vismaz Lielupē. Protams, ka straume ir tāda kāda tā ir.

Pravietis, 24.decembris 2020, 14:00[/quote]
Kamēr tu eezeli domā tikmeer citi velk un tā jua kuro gadu.
27.decembris 2020, 11:59 | links
 
rai6 [27.12.20]: BAigars [23.dec]: Bārtà pēdējā laikā ir kāda kustība bijusi?Kāds jau kaut ko izvelk...
Arī vakar dabūju, bet nebija tāds izmērs. Bijàm virs Nīcas. Lielās jau parasti no Nīcas uz leju, cik saprotu!?
27.decembris 2020, 09:37 | links
 
BAigars [23.12.20]: Bārtà pēdējā laikā ir kāda kustība bijusi?

Kāds jau kaut ko izvelk...
27.decembris 2020, 06:55 | links
 
23.12 Lielupe
no 16:00 līdz 24:00 - pilnīgs klusums
uz naktstārpa/nēģa/raudu.
25.decembris 2020, 01:43 | links
 
JOHNNYR [24.12.20]: Kaut ko jau dabūt var.. Arī citiem, pēc FB spriežot, vedzeles sakusas nemt.

Mums tāda sūkātāju cope sanaca.. Naktenieks pastāvīgi tika izsūkāts. Sēdējām un domājām- ZB tie plicēni - un ar tadu domu sanāca vienu piecirst. Izrādījās mēra vedzele aiz pasa lūpu kaktiņa paņēmusi. Čoma lielā, nopurināja zvanu kartigi, pati uzsēdās un aizmiga. Diskutējām velkot, ir galā kas, vai zāļu kušķis. Tāda mierīga. Par laimi mans minejums bija nepareizs- galā bija vedzele.

Copējām uz raudas filejas un naktenieka kombināciju. Nēģis negaršoja.

Upe-Daugava.

sigi, 24.decembris 2020, 08:01


Izskatās ļoti labs izmērs priekš Daugavas! Kāds svars lielākajai?
Svaru nezinu, garums laikam bija 50cm
24.decembris 2020, 22:27 | links
 
Kaut ko jau dabūt var.. Arī citiem, pēc FB spriežot, vedzeles sakusas nemt.

Mums tāda sūkātāju cope sanaca.. Naktenieks pastāvīgi tika izsūkāts. Sēdējām un domājām- ZB tie plicēni - un ar tadu domu sanāca vienu piecirst. Izrādījās mēra vedzele aiz pasa lūpu kaktiņa paņēmusi. Čoma lielā, nopurināja zvanu kartigi, pati uzsēdās un aizmiga. Diskutējām velkot, ir galā kas, vai zāļu kušķis. Tāda mierīga. Par laimi mans minejums bija nepareizs- galā bija vedzele.

Copējām uz raudas filejas un naktenieka kombināciju. Nēģis negaršoja.

Upe-Daugava.

sigi, 24.decembris 2020, 08:01



Izskatās ļoti labs izmērs priekš Daugavas! Kāds svars lielākajai?
24.decembris 2020, 15:39 | links
 
Kaut ko jau dabūt var.. Arī citiem, pēc FB spriežot, vedzeles sakusas nemt.

Mums tāda sūkātāju cope sanaca.. Naktenieks pastāvīgi tika izsūkāts. Sēdējām un domājām- ZB tie plicēni - un ar tadu domu sanāca vienu piecirst. Izrādījās mēra vedzele aiz pasa lūpu kaktiņa paņēmusi. Čoma lielā, nopurināja zvanu kartigi, pati uzsēdās un aizmiga. Diskutējām velkot, ir galā kas, vai zāļu kušķis. Tāda mierīga. Par laimi mans minejums bija nepareizs- galā bija vedzele.

Copējām uz raudas filejas un naktenieka kombināciju. Nēģis negaršoja.

Upe-Daugava.

sigi, 24.decembris 2020, 08:01
Man, nupat, iepriekš bija tāpat Lielupē. Es nepiecirtu, bet to, ka zivij nav (nebija) pamodušies plēsoņas instinkti tagad var secināt. Vai tas saistīts ar gadalaiku novirzi un salīdzinoši silto ūdeni, nezinu.

Pravietis, 24.decembris 2020, 13:31

Tas saistīts ar to ka nav ūdens līmeņa, līdz ar to straumes. Vēdzele nemigrē, nekustās, kā jebkura zivs pie šāda līmeņa, ja nezin ļoti konkrēti kur, nav pierunājama. H2O temperatūra jau labu laiku ir ziemas režīmā.

Bebrs, 24.decembris 2020, 13:42

Domā, ja ūdens līmenis saglabāsies līdzšinējais, tad žora nebūs, vēdzele uz nārstu nedosies un baros nepulcēsies. Visam tāpat kādā brīdī vajag notikt..... Pagaidām neredzu, lai līmenis būtu kritiski zems, vismaz Lielupē. Protams, ka straume ir tāda kāda tā ir.
24.decembris 2020, 14:00 | links
 
Kaut ko jau dabūt var.. Arī citiem, pēc FB spriežot, vedzeles sakusas nemt.

Mums tāda sūkātāju cope sanaca.. Naktenieks pastāvīgi tika izsūkāts. Sēdējām un domājām- ZB tie plicēni - un ar tadu domu sanāca vienu piecirst. Izrādījās mēra vedzele aiz pasa lūpu kaktiņa paņēmusi. Čoma lielā, nopurināja zvanu kartigi, pati uzsēdās un aizmiga. Diskutējām velkot, ir galā kas, vai zāļu kušķis. Tāda mierīga. Par laimi mans minejums bija nepareizs- galā bija vedzele.

Copējām uz raudas filejas un naktenieka kombināciju. Nēģis negaršoja.

Upe-Daugava.

sigi, 24.decembris 2020, 08:01
Man, nupat, iepriekš bija tāpat Lielupē. Es nepiecirtu, bet to, ka zivij nav (nebija) pamodušies plēsoņas instinkti tagad var secināt. Vai tas saistīts ar gadalaiku novirzi un salīdzinoši silto ūdeni, nezinu.

Pravietis, 24.decembris 2020, 13:31


Tas saistīts ar to ka nav ūdens līmeņa, līdz ar to straumes. Vēdzele nemigrē, nekustās, kā jebkura zivs pie šāda līmeņa, ja nezin ļoti konkrēti kur, nav pierunājama. H2O temperatūra jau labu laiku ir ziemas režīmā.
24.decembris 2020, 13:42 | links
 
Kaut ko jau dabūt var.. Arī citiem, pēc FB spriežot, vedzeles sakusas nemt.

Mums tāda sūkātāju cope sanaca.. Naktenieks pastāvīgi tika izsūkāts. Sēdējām un domājām- ZB tie plicēni - un ar tadu domu sanāca vienu piecirst. Izrādījās mēra vedzele aiz pasa lūpu kaktiņa paņēmusi. Čoma lielā, nopurināja zvanu kartigi, pati uzsēdās un aizmiga. Diskutējām velkot, ir galā kas, vai zāļu kušķis. Tāda mierīga. Par laimi mans minejums bija nepareizs- galā bija vedzele.

Copējām uz raudas filejas un naktenieka kombināciju. Nēģis negaršoja.

Upe-Daugava.

sigi, 24.decembris 2020, 08:01

Man, nupat, iepriekš bija tāpat Lielupē. Es nepiecirtu, bet to, ka zivij nav (nebija) pamodušies plēsoņas instinkti tagad var secināt. Vai tas saistīts ar gadalaiku novirzi un salīdzinoši silto ūdeni, nezinu.
24.decembris 2020, 13:31 | links
 

Kaut ko jau dabūt var.. Arī citiem, pēc FB spriežot, vedzeles sakusas nemt.

Mums tāda sūkātāju cope sanaca.. Naktenieks pastāvīgi tika izsūkāts. Sēdējām un domājām- ZB tie plicēni - un ar tadu domu sanāca vienu piecirst. Izrādījās mēra vedzele aiz pasa lūpu kaktiņa paņēmusi. Čoma lielā, nopurināja zvanu kartigi, pati uzsēdās un aizmiga. Diskutējām velkot, ir galā kas, vai zāļu kušķis. Tāda mierīga. Par laimi mans minejums bija nepareizs- galā bija vedzele.

Copējām uz raudas filejas un naktenieka kombināciju. Nēģis negaršoja.

Upe-Daugava.
24.decembris 2020, 08:01 | links
 
Šodien Gaujā Cēsīs nosēdēju no 15:00 - 21:30.
Nevienas copes.
Jāņem vērā ka tas bija mans pirmais mēģinājums!
23.decembris 2020, 23:07 | links
 
Babillon [23.12.20]: BAigars [19:49]: Bārtà pēdējā laikā ir kāda kustība bijusi?Šodien nav , ja runa pa vēdZelem, bet vimbas ņem
Un vispār šoruden ir kādas vēdzeles bijušas?
23.decembris 2020, 21:17 | links
 
BAigars [23.12.20]: Bārtà pēdējā laikā ir kāda kustība bijusi?
Šodien nav , ja runa pa vēdZelem, bet vimbas ņem
23.decembris 2020, 20:20 | links
 
Bārtà pēdējā laikā ir kāda kustība bijusi?
23.decembris 2020, 19:49 | links
 
Izskatās ka vēdzeles šogad nelutina, vēdzeļu vietā vimbas pagaidām ;)
23.decembris 2020, 19:42 | links
 
Sveiki copmaņi!
Kā sokas ar vēdzeļu copi?

jonis11, 20.decembris 2020, 15:36

tak visi raksta, vajag tikai lasīt ;)
20.decembris 2020, 19:52 | links
 
Vakar Gātciemā no 15-20.30 tika cerēts uz vēdzeli,pilnīgs klusums...
20.decembris 2020, 19:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager