Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
BAigars [18.12.20]: DainisEl [0:19]: Sveiki. vai ir vērts meklēt vēdzeli arī mazās upēs? nu tādās, kuras pat tagad ir šur tur līdz ceļgaliem vai pat sēklāk. protams ir arī dziļumi. upe par kuru interesējos ir pieteka gaujai.Lielākas par 20cm parasti tādās upēs nav. Pat 1-2m dziļās un 10m platās jau 40cm vēdzele ir trofeja.
Galīgi nepareizi apgalvojumi!! Arī mazās upēs ir izcili ekesmplāri.
Piemērs - paskaties bebra bildes.
18.decembris 2020, 10:12 | links
 
DainisEl [0:19]: Sveiki. vai ir vērts meklēt vēdzeli arī mazās upēs? nu tādās, kuras pat tagad ir šur tur līdz ceļgaliem vai pat sēklāk. protams ir arī dziļumi. upe par kuru interesējos ir pieteka gaujai.Lielākas par 20cm parasti tādās upēs nav. Pat 1-2m dziļās un 10m platās jau 40cm vēdzele ir trofeja.

BAigars, 18.decembris 2020, 08:39


http://www.copeslietas.lv/site/bildes/albums/stend/
18.decembris 2020, 08:42 | links
 
DainisEl [18.12.20]: Sveiki. vai ir vērts meklēt vēdzeli arī mazās upēs? nu tādās, kuras pat tagad ir šur tur līdz ceļgaliem vai pat sēklāk. protams ir arī dziļumi. upe par kuru interesējos ir pieteka gaujai.
Lielākas par 20cm parasti tādās upēs nav. Pat 1-2m dziļās un 10m platās jau 40cm vēdzele ir trofeja.
18.decembris 2020, 08:39 | links
 
Sveiki. vai ir vērts meklēt vēdzeli arī mazās upēs? nu tādās, kuras pat tagad ir šur tur līdz ceļgaliem vai pat sēklāk. protams ir arī dziļumi. upe par kuru interesējos ir pieteka gaujai.
18.decembris 2020, 00:19 | links
 
Jā , izklausās skarbi ...
15.decembris 2020, 23:33 | links
 
Babillon [15.12.20]: Labvakar kungi , kāds Bārtā ir laimi meklējis, kādi tezultāti?
šodien no 15:00-21:00 nevienas copes.
15.decembris 2020, 21:01 | links
 
Labvakar kungi , kāds Bārtā ir laimi meklējis, kādi tezultāti?

Babillon, 15.decembris 2020, 19:56

Sestdienas vakarā pa četrām stundām divas copes, viena mēra vimba.
15.decembris 2020, 20:43 | links
 
Labvakar kungi , kāds Bārtā ir laimi meklējis, kādi tezultāti?
15.decembris 2020, 19:56 | links
 
Slokā visa upe ciet,dubultos ledus nav vispār,līmenis zems,straume uz leju,uz 4 kātiem ar pārinieku nevienas copes nav.Reņģe un naktsslieka.
11.decembris 2020, 20:05 | links
 
Jon-Hill [11.12.20]: Tak paskaties Jelgavas online kameras,, ja jau Driņka ciet, arī 10 km zemāk tas pat !!
Jūras tuvumā nezinu, bet jau kko rakstija te par Varkali.
Ledu, var izdauzīt, ja metrus 3-5-7, no krasta!!
Pravietis/Minhauzens var!
:DDD
11.decembris 2020, 17:57 | links
 
Tak paskaties Jelgavas online kameras,, ja jau Driņka ciet, arī 10 km zemāk tas pat !!
Jūras tuvumā nezinu, bet jau kko rakstija te par Varkali.
Ledu, var izdauzīt, ja metrus 3-5-7, no krasta!!
11.decembris 2020, 17:15 | links
 
Sveiki,šajā salā,pa brīvdienām var meiģināt vēdzeli?

rajons1, 11.decembris 2020, 16:58


Galvenais, lai vāks nebūtu un galiņu būtu kur iemērkt. :).
11.decembris 2020, 17:02 | links
 
Sveiki,šajā salā,pa brīvdienām var meiģināt vēdzeli?
11.decembris 2020, 16:58 | links
 
Pravietis [09.12.20]: Pravietis [27m]: Pravietis [18m]: Mani negruzī ne benzīns, ne asinsspiediens, bet ledus vāks krasta līnijā. Nav arī, kas uzkurbulē. :).

Pravietis, 9.decembris 2020, 20:14

Te iepriekš rakstīji par kādiem citiem parametriem... P.S. Man zināmi ļurbotāji teica, ka rīt Lielupē no 20.00.....23.47 būs razdača uz svaigu garneli ar ķiploku piešprici.

juliuss, 9.decembris 2020, 20:26

Gandrīz vai noticēju :). Štrunts par varbūtējo sniegu, bet cik tālu aizmetīsi pie - 5 C (Gismeteo). Veči varbūt no laivas. Nemulsini.Tev ir tāds copes informācijas pieplūdums no visiem paziņām un makšķernieku veikaliem, bet neviens nav ieminējies par tādu lietu kā silikona aerosols un vai tautas metodes pret auklu, riņķu aizsalšanu?! Taisni vai neticami

Abavnieks, 9.decembris 2020, 20:58

Man uz tālmetienam paredzētām (fīder) jūras makšķerēm ( 4.5m, 5.m) stāv virsū dārgas pītās auklas ar pārklājumu. Kaut kā nevēlos ekspermentēt ar silikonu......, ka nepaliek nevēlamas sekas. Ar fīderi 3.60 un monofīlo man zināmās vietās Lielupē pie zemām temperatūrām var aizmest labi, ja līdz kantei. Tad ir jāpārorganizē pričandāļi, savādāk darbs ar tādām rada nepadarīta darba sajūtu. Protams, atkarīgs ir arī no monofīla biezuma.Labāk tiešām nebrauc uz upi... :D :D :D

Abavnieks, 9.decembris 2020, 21:56

Gan jau aizbrauksim..... Esam ar kājam pie krasta ledu arī lauzuši un metuši krastā.:).
Ko tik tu NEESI darījis.
:DDDD
9.decembris 2020, 22:28 | links
 
Pravietis [09.12.20]: Pravietis [18m]: Mani negruzī ne benzīns, ne asinsspiediens, bet ledus vāks krasta līnijā. Nav arī, kas uzkurbulē. :).

Pravietis, 9.decembris 2020, 20:14

Te iepriekš rakstīji par kādiem citiem parametriem... P.S. Man zināmi ļurbotāji teica, ka rīt Lielupē no 20.00.....23.47 būs razdača uz svaigu garneli ar ķiploku piešprici.

juliuss, 9.decembris 2020, 20:26

Gandrīz vai noticēju :). Štrunts par varbūtējo sniegu, bet cik tālu aizmetīsi pie - 5 C (Gismeteo). Veči varbūt no laivas. Nemulsini.Tev ir tāds copes informācijas pieplūdums no visiem paziņām un makšķernieku veikaliem, bet neviens nav ieminējies par tādu lietu kā silikona aerosols un vai tautas metodes pret auklu, riņķu aizsalšanu?! Taisni vai neticami

Abavnieks, 9.decembris 2020, 20:58

Man uz tālmetienam paredzētām (fīder) jūras makšķerēm ( 4.5m, 5.m) stāv virsū dārgas pītās auklas ar pārklājumu. Kaut kā nevēlos ekspermentēt ar silikonu......, ka nepaliek nevēlamas sekas. Ar fīderi 3.60 un monofīlo man zināmās vietās Lielupē pie zemām temperatūrām var aizmest labi, ja līdz kantei. Tad ir jāpārorganizē pričandāļi, savādāk darbs ar tādām rada nepadarīta darba sajūtu. Protams, atkarīgs ir arī no monofīla biezuma.
Pats galvenais visā šinī štellē ir, tā pat kā brekšu copē Varkaļu kanālā, jāsameklē kur ir tā saucamais zemūdens bezvējš! Tiklīdz to atradīsi, tā viss notiks! Šito man viens gudrs vīrs iemācija!
9.decembris 2020, 22:13 | links
 
Pravietis [27m]: Pravietis [18m]: Mani negruzī ne benzīns, ne asinsspiediens, bet ledus vāks krasta līnijā. Nav arī, kas uzkurbulē. :).

Pravietis, 9.decembris 2020, 20:14

Te iepriekš rakstīji par kādiem citiem parametriem... P.S. Man zināmi ļurbotāji teica, ka rīt Lielupē no 20.00.....23.47 būs razdača uz svaigu garneli ar ķiploku piešprici.

juliuss, 9.decembris 2020, 20:26

Gandrīz vai noticēju :). Štrunts par varbūtējo sniegu, bet cik tālu aizmetīsi pie - 5 C (Gismeteo). Veči varbūt no laivas. Nemulsini.Tev ir tāds copes informācijas pieplūdums no visiem paziņām un makšķernieku veikaliem, bet neviens nav ieminējies par tādu lietu kā silikona aerosols un vai tautas metodes pret auklu, riņķu aizsalšanu?! Taisni vai neticami

Abavnieks, 9.decembris 2020, 20:58

Man uz tālmetienam paredzētām (fīder) jūras makšķerēm ( 4.5m, 5.m) stāv virsū dārgas pītās auklas ar pārklājumu. Kaut kā nevēlos ekspermentēt ar silikonu......, ka nepaliek nevēlamas sekas. Ar fīderi 3.60 un monofīlo man zināmās vietās Lielupē pie zemām temperatūrām var aizmest labi, ja līdz kantei. Tad ir jāpārorganizē pričandāļi, savādāk darbs ar tādām rada nepadarīta darba sajūtu. Protams, atkarīgs ir arī no monofīla biezuma.Labāk tiešām nebrauc uz upi... :D :D :D

Abavnieks, 9.decembris 2020, 21:56


Gan jau aizbrauksim..... Esam ar kājam pie krasta ledu arī lauzuši un metuši krastā.:).
9.decembris 2020, 22:02 | links
 
Pravietis [09.12.20]: Pravietis [18m]: Mani negruzī ne benzīns, ne asinsspiediens, bet ledus vāks krasta līnijā. Nav arī, kas uzkurbulē. :).

Pravietis, 9.decembris 2020, 20:14

Te iepriekš rakstīji par kādiem citiem parametriem... P.S. Man zināmi ļurbotāji teica, ka rīt Lielupē no 20.00.....23.47 būs razdača uz svaigu garneli ar ķiploku piešprici.

juliuss, 9.decembris 2020, 20:26

Gandrīz vai noticēju :). Štrunts par varbūtējo sniegu, bet cik tālu aizmetīsi pie - 5 C (Gismeteo). Veči varbūt no laivas. Nemulsini.Tev ir tāds copes informācijas pieplūdums no visiem paziņām un makšķernieku veikaliem, bet neviens nav ieminējies par tādu lietu kā silikona aerosols un vai tautas metodes pret auklu, riņķu aizsalšanu?! Taisni vai neticami

Abavnieks, 9.decembris 2020, 20:58

Man uz tālmetienam paredzētām (fīder) jūras makšķerēm ( 4.5m, 5.m) stāv virsū dārgas pītās auklas ar pārklājumu. Kaut kā nevēlos ekspermentēt ar silikonu......, ka nepaliek nevēlamas sekas. Ar fīderi 3.60 un monofīlo man zināmās vietās Lielupē pie zemām temperatūrām var aizmest labi, ja līdz kantei. Tad ir jāpārorganizē pričandāļi, savādāk darbs ar tādām rada nepadarīta darba sajūtu. Protams, atkarīgs ir arī no monofīla biezuma.
Labāk tiešām nebrauc uz upi... :D :D :D
9.decembris 2020, 21:56 | links
 
Es ar pīto auklu no ķinas pusotra gada laikā esmu izvilcis 6 līdakas no 7,2 kg līdz 9.625 kg. Aukla no dārgā gala, 3 EUR ar visu sūtīšanu :D Pasūtīju tieši to pašu, jo krāsa no zaļas palika balta :D

P.s Dārgākas man neinteresē, spinigoju tikai kad nevar noķert manu zivi, kas ir līnis.
9.decembris 2020, 21:46 | links
 
Ja ir laba pītā ar pārklājumu- tad viņai ir vēl mazākas iespējas kaut kam notikt. Silikonu drošībai. Mono diametrs- no 0.32 mm līdz pat 0.4 mm
9.decembris 2020, 21:37 | links
 
Pravietis [18m]: Mani negruzī ne benzīns, ne asinsspiediens, bet ledus vāks krasta līnijā. Nav arī, kas uzkurbulē. :).

Pravietis, 9.decembris 2020, 20:14

Te iepriekš rakstīji par kādiem citiem parametriem... P.S. Man zināmi ļurbotāji teica, ka rīt Lielupē no 20.00.....23.47 būs razdača uz svaigu garneli ar ķiploku piešprici.

juliuss, 9.decembris 2020, 20:26

Gandrīz vai noticēju :). Štrunts par varbūtējo sniegu, bet cik tālu aizmetīsi pie - 5 C (Gismeteo). Veči varbūt no laivas. Nemulsini.Tev ir tāds copes informācijas pieplūdums no visiem paziņām un makšķernieku veikaliem, bet neviens nav ieminējies par tādu lietu kā silikona aerosols un vai tautas metodes pret auklu, riņķu aizsalšanu?! Taisni vai neticami

Abavnieks, 9.decembris 2020, 20:58


Man uz tālmetienam paredzētām (fīder) jūras makšķerēm ( 4.5m, 5.m) stāv virsū dārgas pītās auklas ar pārklājumu. Kaut kā nevēlos ekspermentēt ar silikonu......, ka nepaliek nevēlamas sekas. Ar fīderi 3.60 un monofīlo man zināmās vietās Lielupē pie zemām temperatūrām var aizmest labi, ja līdz kantei. Tad ir jāpārorganizē pričandāļi, savādāk darbs ar tādām rada nepadarīta darba sajūtu. Protams, atkarīgs ir arī no monofīla biezuma.
9.decembris 2020, 21:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager