Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Kola, kuņģos mazas zivtiņas. Edža- Gauja ir garākā upe Latvijā.
15.janvāris 2020, 11:45 | links
 
[quote=601863Tā kā viens knifs ko nekad neviens nespēja atbildēt vai nārsta laika vēdzele rij ir atrisināts .Rij un ļoti labi. Bet ir viena nianse - rij nārsta vietās .Maz staigā citur.

Bralitis, 14.janvāris 2020, 22:41[/quote]
Citur jau viņu gandrīz nav. Nārsta vietās salasās arī mazās, kas nenārsto. Visiem garšo ikri :) Īstas orģijas sākas. Lielās mammas pēc nārsta aprij mazākos kavalierus. Brālīt, papēti kuņģa saturu. Ļoti interesanti.
15.janvāris 2020, 10:38 | links
 
Sveiki!Mēs braukajam trešo menesi katru nedełu pat par divam reizem uz Gauju vēdzelēs mainam vietas,likumus bedres un tikai vienu reizi ir bijusi puslidz normala cope vedzeles man 45cm35cm37cm tas viena reize parejiem kolegiem ar par trijam 50cm 33cm 37cm un vienam mazas nemera vedzelites!Visas pedejas reizes ja viena zemera vedzele trapas tad super bet ta kad baigu nemtu ta nu gan nav!vietas vireši,Valka,strenči!Taka vedzeles Gauja ir loti maz Loti!Ēsmas ir visādas Nakteñi,Nēgi,vistu filejas,aknas,bet noverots ja kas nem tad tik uz nakteni!
15.janvāris 2020, 10:25 | links
 
Pēdējā mēneša laikā ļoti intensīvi esmu pievērsies vēdzeļu copei. Upe Gauja. Ir gājis dažādi bet kopumā kur es braucu tur katru reizi ir izcila cope. Vakardiena pārsita visus rekordus skaita ziņā līdz brīdim kamēr izlīda mēness. Tad visu nogrieza kā ar nazi . Bet ne par to. Pirmo reizi savā vēdzeļnieka vēsturē izgāju copējot līdz visiem posmiem no pieņu un ikru nogatavošanās procesa līdz nārstam . Mēnesi intensīvi copēju un sekoju līdz procesam un gaidīju kad tad sāksies nārsts un kas notiks tā laikā . Pieņi gāžas ,ikri līst un vēdzele rij . Parasti šo laiku nekad neesmu sagaidījis jo tad tas viss notiek zem ledus un prātā tikai ziemas cope. Tā kā viens knifs ko nekad neviens nespēja atbildēt vai nārsta laika vēdzele rij ir atrisināts .Rij un ļoti labi. Bet ir viena nianse - rij nārsta vietās .Maz staigā citur. Tagad sekos nākamais posms ko ar nekad neesmu provējis - pēcnārsta cope. Cik un kādas noķēru nerakstīšu - teikšu ka ļoti daudz un ne jau rekordsvarus ,bet priekš Gaujas normāli.

Bralitis, 14.janvāris 2020, 22:41
15.janvāris 2020, 10:16 | links
 
Pēdējā mēneša laikā ļoti intensīvi esmu pievērsies vēdzeļu copei. Upe Gauja. Ir gājis dažādi bet kopumā kur es braucu tur katru reizi ir izcila cope. Vakardiena pārsita visus rekordus skaita ziņā līdz brīdim kamēr izlīda mēness. Tad visu nogrieza kā ar nazi . Bet ne par to. Pirmo reizi savā vēdzeļnieka vēsturē izgāju copējot līdz visiem posmiem no pieņu un ikru nogatavošanās procesa līdz nārstam . Mēnesi intensīvi copēju un sekoju līdz procesam un gaidīju kad tad sāksies nārsts un kas notiks tā laikā . Pieņi gāžas ,ikri līst un vēdzele rij . Parasti šo laiku nekad neesmu sagaidījis jo tad tas viss notiek zem ledus un prātā tikai ziemas cope. Tā kā viens knifs ko nekad neviens nespēja atbildēt vai nārsta laika vēdzele rij ir atrisināts .Rij un ļoti labi. Bet ir viena nianse - rij nārsta vietās .Maz staigā citur. Tagad sekos nākamais posms ko ar nekad neesmu provējis - pēcnārsta cope. Cik un kādas noķēru nerakstīšu - teikšu ka ļoti daudz un ne jau rekordsvarus ,bet priekš Gaujas normāli.
14.janvāris 2020, 22:41 | links
 
draugs26 [11.01.20]: Vai kads ķer kautkur vedzeli?
Kāds jau kkur noteikti ķer :)
12.janvāris 2020, 16:03 | links
 
Vai kads ķer kautkur vedzeli?
11.janvāris 2020, 13:56 | links
 
vai pēdējos gados kāds ir bijis ļurbās uz Misu (rajonā Olaine-Pēternieki)? bērnības laikos tur ļurbas ķērās kā trakas (pārsvarā sīkas, protams), bet pirms gadiem 10 nosēdēju pus nakti un ne copes.

beigas, 5.janvāris 2020, 11:39

Nekas par 10-mit gadiem nav mainījies:)
Copes ir bet pēdējā kuru pirms svētkiem nozvejojām bij' "tik liela"ka varēja "cigarešu paciņā ievietot":))
Bij' pārītis ap 38cm bet viss peld talak
5.janvāris 2020, 11:51 | links
 
vai pēdējos gados kāds ir bijis ļurbās uz Misu (rajonā Olaine-Pēternieki)? bērnības laikos tur ļurbas ķērās kā trakas (pārsvarā sīkas, protams), bet pirms gadiem 10 nosēdēju pus nakti un ne copes.
5.janvāris 2020, 11:39 | links
 
Kāds stāvoklis ar vēdzelēm Daugavā Ķeguma rajonā?
4.janvāris 2020, 12:51 | links
 
Lielupē vēdzeles kustās?
3.janvāris 2020, 17:05 | links
 
Djemokrātija saucās...Vai nepatīk?
1.janvāris 2020, 21:51 | links
 
Redzi, Reitumeiropā tomēr ir nedaudz savādāk, reti kurš vācietis, austrietis, šveicietis vai dānis un norvēģis darīs tādas cūcības, protams, vienmēr ir izņēmumi, bet līdz ko atvēra robežas, lai piedod man, "pērtiķiem", pilsētas pārvērtās par miskastēm. Pats zinu un savām acīm esmu redzējis kāda palika Parīze, Hamburga, Gēteborga, Malme, Botkurka utt.. Ja kādreiz vietējie naktī neslēdza durvis, skatījās, lai nedod Dievs kaimiņam ir nopļauts mauriņš, bet man nē, ielas bija sakoptas, tad pēdējā laikā tur ir bardaks, noziegumi un pēdējā miskaste, ko sarīko iebraucēji, vietējie to saprot, bet baidās par to runāt.
1.janvāris 2020, 21:48 | links
 
egilss [01.01.20]: Tā nav nacionalitāte, tā ir suga tāda.

Domaataajs, 1.janvāris 2020, 19:27


Pareizi. Lieta tāda, ka man tāds hobijs, gadā nobraucu vairāk kā 60 tk pa visu Eiropu, pa vietām, kur tūristus masveidā neved. Iedomāties neviens nevar, kāda cūcība ir Francijā, Vācijā un citur Eiropā, noejot bišķi aiz autobāņa līnijas. Latvijā man pat liekas, ka situācija ir daudz labāk sakārtota. Šo sugu vajag censties iznīdēt. Tie ir cūķi, kas postīs visu, kas nav savs. Eiropas proletārieši.[/quote]Redzi, Reitumeiropā tomēr ir nedaudz savādāk, reti kurš vācietis, austrietis, šveicietis vai dānis un norvēģis darīs tādas cūcības, protams, vienmēr ir izņēmumi, bet līdz ko atvēra robežas, lai piedod man, "pērtiķiem", pilsētas pārvērtās par miskastēm. Pats zinu un savām acīm esmu redzējis kāda palika Parīze, Hamburga, Gēteborga, Malme, Botkurka utt.. Ja kādreiz vietējie naktī neslēdza durvis, skatījās, lai nedod Dievs kaimiņam ir nopļauts mauriņš, bet man nē, ielas bija sakoptas, tad pēdējā laikā tur ir bardaks, noziegumi un pēdējā miskaste, ko sarīko iebraucēji, vietējie to saprot, bet baidās par to runāt.
1.janvāris 2020, 21:45 | links
 
Tā nav nacionalitāte, tā ir suga tāda.

Domaataajs, 1.janvāris 2020, 19:27[/quote]

Pareizi. Lieta tāda, ka man tāds hobijs, gadā nobraucu vairāk kā 60 tk pa visu Eiropu, pa vietām, kur tūristus masveidā neved. Iedomāties neviens nevar, kāda cūcība ir Francijā, Vācijā un citur Eiropā, noejot bišķi aiz autobāņa līnijas. Latvijā man pat liekas, ka situācija ir daudz labāk sakārtota. Šo sugu vajag censties iznīdēt. Tie ir cūķi, kas postīs visu, kas nav savs. Eiropas proletārieši.
1.janvāris 2020, 20:20 | links
 
Vēdzeles ar uz pusēm...
1.janvāris 2020, 20:01 | links
 
P.S. es starp citu rītā vakarā uz ļurbu, Lielupes rajonā. Pēc tam uzrakstīšu atskaiti kā gāja. Kompanjons netiek, ja kāds grib sastādīt kompāniju uz vakara copi rakstīt PM, degviela uz pusēm :).
1.janvāris 2020, 19:55 | links
 
Nu tad pamazām jāsāk viņus audzināt ar savu pozitīvo piemēru..
Es savā laikā Ālandos daudzas kules ar aldara buņdžiņām savācu...
Nezinu gan kā tagad tur ir...
1.janvāris 2020, 19:53 | links
 
Vïri nevienu nevainoju,bet nu tas fakts -visas copes vietas piemusurots tiek arvien vairak....
Inspektoriem butu jabut tadam tiesibam-piekera cukmenu-liegums uz copi un viss!
Veči to cukmenu ir katra tautiba
1.janvāris 2020, 19:46 | links
 
Domaataajs [01.01.20]: Tā nav nacionalitāte, tā ir suga tāda.
+
1.janvāris 2020, 19:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager