Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Ir taads youtubee eto ne dialogi o rybalke. Zeens no Turuhanskas kjer Jeniseejaa. Nokjeera mazo, shamaa asinjoja, uzlika uz sava peremjota aiz muguras cereedams uz bonusu. Peec 2 dienaam 2 paarbaudeem dziiva i sprigana bija.
27.decembris 2019, 18:34 | links
 
ga_rais [27.12.19]: mezadjadja [15:09]: Njazinu kas tur kā sarūs no ķīmiskajiem trecien ākiem, tur būs jāstudierē visa Mendeļejeva tabula.

Katrā ziņā.... nezinu kas tur kā izdzīvo.... ja vēdzele tiešām āķi ierij "po glandi '

Te nju gan, jājautā īstenajiem indusijas faķīriem-zobenu rijējiem.Nevajag ilgi gaidīt, kad cope ir!!! Ar slotas kātiem necopējam! Zivs tad neierīs un ja nebūs mēra, būs laba dzīvotāja!!!!
Līdz 40cm cenšamies neņemt! Nav ko tur taisīt.,lai paaugas.
27.decembris 2019, 18:33 | links
 
mezadjadja [27.12.19]: Njazinu kas tur kā sarūs no ķīmiskajiem trecien ākiem, tur būs jāstudierē visa Mendeļejeva tabula.

Katrā ziņā.... nezinu kas tur kā izdzīvo.... ja vēdzele tiešām āķi ierij "po glandi '

Te nju gan, jājautā īstenajiem indusijas faķīriem-zobenu rijējiem.
Nevajag ilgi gaidīt, kad cope ir!!! Ar slotas kātiem necopējam! Zivs tad neierīs un ja nebūs mēra, būs laba dzīvotāja!!!!
27.decembris 2019, 18:31 | links
 
akmens [27.12.19]: Viss kas ir 35 un vairāk centimetri.
Neēdamās vai aizliegta ?
27.decembris 2019, 18:18 | links
 
diametrs [27.12.19]: Forumā nevaru saprast - ko nozīmē virsmēra vēdzele ... Var kāds paskaidrot ?
36,37cm vēdzele laikam me (dunno)
27.decembris 2019, 18:04 | links
 
Viss kas ir 35 un vairāk centimetri.
27.decembris 2019, 18:00 | links
 
Forumā nevaru saprast - ko nozīmē virsmēra vēdzele ... Var kāds paskaidrot ?
27.decembris 2019, 17:34 | links
 
Galvenais, lai tas āķis nepārdur iekšējos orgānus. Ja ir asinis, tad tā zivs neizdzīvos tāpat 110 %
27.decembris 2019, 17:18 | links
 
ziniet kā ir. tā nelaišana vaļā patiesībā ir tikai atmazka. ko darīt ar 15cm vēdzelīti? neko. kaķim izbarot? pat ja pastāv iespēja ka 1 no 10 izdzīvos, tad labāk atlaist. es lieku lielus āķus ar garu kātu un lielu ēsmu, parasti gandrīz visus zemmērus līdz šim ir izdevies palaist vaļā bez āķa kuņģī. bet vispār neredzu par ko stress, lai katrs dara kā grib.
27.decembris 2019, 15:39 | links
 
Šitadu sviestu gan nebiju vel dzirdējis! Interesanti, kas tās par zivīm, kuru miesā āķi norūsē! Viņas ēst ir droši? Nav trīs ūdeņos jāvāra, kā cūcenes!? :)))
Vai arī ir kaut kādi speciālie āķi?
Esmu fīderējot izvilcis gana daudz svešas, aprautas fīdersistēmas ar visu barotavu un āķiem. Ne kas tur nav sarūsējis! Un arī zivī ne kas nesarūs! Štas viss ir absolūtas muļķības, ka āķi iekš zivi norūsē tā, ka ne kas pāri nepaliek mēneša laikā!
27.decembris 2019, 15:35 | links
 
Āķis zivs miesā mēneša laikā norūsē tā ka nekas pāri nepaliek un zivs izdzīvo.

irseejs, 27.decembris 2019, 14:52


Nu gluži jau tā nav.. esmu noķēris vairākas līdakas/asarus/ butes/ meženes ar āķi sākot no lūpas līdz dziļi kuņģī aizķēries.

Jā , zivs būs dzīvot spējīga , ja āķis paliek viņas iekšpusē, bet nav tā ka mēneša laikā tas izrūsē vai kā savādāk sadalās.
27.decembris 2019, 15:22 | links
 
Njazinu kas tur kā sarūs no ķīmiskajiem trecien ākiem, tur būs jāstudierē visa Mendeļejeva tabula.

Katrā ziņā.... nezinu kas tur kā izdzīvo.... ja vēdzele tiešām āķi ierij "po glandi '

Te nju gan, jājautā īstenajiem indusijas faķīriem-zobenu rijējiem.
27.decembris 2019, 15:09 | links
 
Āķis zivs miesā mēneša laikā norūsē tā ka nekas pāri nepaliek un zivs izdzīvo.
27.decembris 2019, 14:52 | links
 
Labdien copTautieši !!!!

Es jau njeko, es tikai
tā;-))))

Bet ko jūs domājat par šo .....

Vakar pabijām ventā. Cope ideāla! Čomam 3 virsmēra vēdzeles, man viena virs 2kg,viena1kg,viena virsmēra. Un trīs atlaidu. No tām divas mēra. Divi sapali un vimba bij vēl. Tie peld tālāk. Laiciņš super un cope vispār!!!!
( sadaļa vēdzeles )

Cik nju man tā goč pendel... pieredze mazā ļurbas ķerot.. ka viņas ierij āķi tā, ka nava žēl āķja, žēl vēdzeli mocīt, ij jāgriež ar visu auklu, pavadiņu nosti.

Vai ši 'žēlsirdibas akts' atlaižot, pēc rakstītā 'svarīgu' ļurbu, kas ne pirmo gadu peld ūdeņos, nav kas līdzīgs kā.. iestāties par dzīvnieku tiesībām, par viņu labturību, auditorijas priekša uzstājoties lapsādas kažokā, ēdot vegānisko speķi ;-))))
27.decembris 2019, 14:49 | links
 
Salacā burtnieka galā nav ko darīt, līmenis pārāk augsts, straume drūmākā
27.decembris 2019, 11:31 | links
 
25.12 no 20.00-22.30 divas zvanina skanas un bebra astes piecirtens...:)) Tas ari viss. Nu ja knakeri gardi udziti cepti un Gauja ari forsa.:)
26.decembris 2019, 00:56 | links
 
Vakar pabijām ventā. Cope ideāla! Čomam 3 virsmēra vēdzeles, man viena virs 2kg,viena1kg,viena virsmēra. Un trīs atlaidu. No tām divas mēra. Divi sapali un vimba bij vēl. Tie peld tālāk. Laiciņš super un cope vispār!!!!
24.decembris 2019, 09:27 | links
 
lucio208 [23.12.19]: skerby [22.dec]: Vakar pabijām vēdzelēs. Rezultātā man 3 vēdzeles un vimba, kompanjoniem 3+1, 2+1,1+1 un 1+1. Kopā 10 vēdzeles un 4 vimbas. Lielākās 1.8, 1.6, 1.5,1.2, 0.9 un mazākas. Viena zemmēra atlaista un viens mini sams peld tālāk. Copes no pusdienlaika līdz tumsai. Pa tumsu copes pazuda.Uz ko ķerāt? Sliekas?
Šai reizē naktinieks uz visiem 100%
24.decembris 2019, 00:56 | links
 
Man šogad nevienas. Pabūts vairākas reizes Juglās,Lielupē pie Slokas un dubultos,Daugavā,Mīlgrāvī-apaļa nulle. Nez,kur var kaut vienu izsedēt.
23.decembris 2019, 09:21 | links
 
skerby [22.12.19]: Vakar pabijām vēdzelēs. Rezultātā man 3 vēdzeles un vimba, kompanjoniem 3+1, 2+1,1+1 un 1+1. Kopā 10 vēdzeles un 4 vimbas. Lielākās 1.8, 1.6, 1.5,1.2, 0.9 un mazākas. Viena zemmēra atlaista un viens mini sams peld tālāk. Copes no pusdienlaika līdz tumsai. Pa tumsu copes pazuda.
Uz ko ķerāt? Sliekas?
23.decembris 2019, 09:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager