Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Onkuļi . vai vēdzeles jau ķerās ? ir kads bijis?
27.oktobris 2010, 12:30 | links
 
Bļāviens.tad jau man nedēļū jācopē lotas!!!
tas ja ik pēc trim čarkām tik jāiet pārmest!
:)))
27.oktobris 2010, 10:38 | links
 
urmaas
a kas tur ko mācēt - kaut kur iežvidzini, kod cepumus, grauz gurķus, cep desas....ak jā ik pa 3 čarkām aizej izvelc vēdzeli un atkal žvidzini iekšā :DDD
27.oktobris 2010, 10:32 | links
 
nāpšļi.jūs tak nejēdzat šamās ķert!un es ne tik!
:)))
27.oktobris 2010, 10:20 | links
 
bralitis
klausies tu kļūsti nekaunīgs :DDD neesmu saņēmis ciemos aicinošu zvanu :))))
27.oktobris 2010, 10:16 | links
 
Pareizi ZG šovakar piem atklājām ar multiplikatoru jaunu vietu netālu no Siguldas.Aizbraucām,noķēām,kaķim labi un pašiem ar.
26.oktobris 2010, 23:09 | links
 
Abavā ir vēdzeles... un pie tam Tukuma novadā ir Abavas pieteka ar nosaukumu... Vēdzele:)
26.oktobris 2010, 19:48 | links
 
bet abavā vispār viņas ir , nu kaut kur tukuma novadā?
26.oktobris 2010, 19:34 | links
 
Vo, ZG umņica:) Harašo skazal:))
26.oktobris 2010, 19:33 | links
 
Eu, puiki un vīri! Nu takš pakustinat savas pakaļas un pameklējiet! Tas ir daudz interesantāk! Tik uz gatavu grib un na haļavu!
Es, savas vietas, pats atradu un jaunas meklēju vēl arvien! Tas nekas, kad šad tad aplauzies! Toties, tad kad atrodi ir gandarījums! Savu zivi atradi! :)))
26.oktobris 2010, 19:31 | links
 
Abavā ir vēdzeles , un ja ir tad kurā vietā pie viņam varētu tikt?
26.oktobris 2010, 18:42 | links
 
Nu jā, tad jau tiešām varētu būt..
26.oktobris 2010, 12:56 | links
 
Vairākus gadus atpakaļ ziemā copējot aizķēru palaideni,kura galā sedēja vēdzele. Tas viss netālu no Svētes ietekas Lielupē.
26.oktobris 2010, 12:00 | links
 
Sveiciens vēdzeļu draugiem :) !
Klau, vai tā varētu būt, ka Svētes upē ir vēdzeles? Vakar līdakai kuņģī atradu pussagremotu zivteli, par 99% esmu pārliecināts, ka tā bija vēdzele. Ja tā ir slepena info, tad varat sūtīt man arī privāti.
26.oktobris 2010, 11:52 | links
 
Nekādu pusglāzīti ūdenī nevajag.Nevajag tupēt pie ugunskura,gurķīši ir jālieto maksimāli tuvu pie ūdens.Galvenais ir skaņas efekts.Un vispār nav gurķīšu,nav vēdzeļu.Protams nevajag domāt,tagad es nopirkšu trīslitru burku ar lielajiem Krievijas gurķiem un man ķersies lielās vēdzeles.Ņea,tā skaņa.
26.oktobris 2010, 10:44 | links
 
Nē Brusi ! Viņas milzīgā barā jau pienāk pie trokšņa - krikt krikt ,iepilini pus glāzīti ūdenī ,tad uz gurķa gabaliņiem panesas baigā cope :))
26.oktobris 2010, 10:28 | links
 
Brālīti,bet ko es teicu.Būtu tu turējis gurķīšus arī tiktu pie zivīm.Vēdzelēm šausmīgi patīk maigā skaņa,gurķu burciņu pakratot.Un ja vēl viņas dzird to skaisto krakšķi nokožot.Neviens kvoks nestāv līdz.
26.oktobris 2010, 10:18 | links
 
Brusi bij zivis daudz - tikai izmērs mazs.Divas bij ņemamas - tam kas tur gurķīšus :)))
Paņēmu vienu maziņo uz māju kaķenei - interesantu štelli novēroju.Parasti kaķis ēd zivi no galvas . Bet vēdzelēnu viņa apēda no astes - un galvu atstāja !!! Te būs jautājums vēdzeļu ekspertam Kolam : Kāpē tā ???:)
26.oktobris 2010, 10:11 | links
 
SARGS,Tepat forumā ir daudzi takuziņi.Raksti privāti,ņem līdz,ielej,visu parādīs.Vai ko noķersi-teikšu atklāti,Bingo
26.oktobris 2010, 10:10 | links
 
populāra ir Aiviekste,dzirdēju par labiem lomiem viņnedeļ,vakaros,kad bija apmācies un krita slapjš sniegs.
26.oktobris 2010, 10:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager