Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Nedaudz par tēmu- ir tādas sliekas, tārpi- ko sauc par zemes tārpiem un zilgalvjiem , vēdzelei un copei jūrā super, tas pat pēc vairākām stundām dzīvelīgi kustās...
24.oktobris 2010, 00:03 | links
 
Nesen kā atgriezos no copes Gaujā ,biju no 19.00-23.00 rezultātā 1gb 26cm . Un turpina augt kā visas šīs sezonas vēdzelītes.
23.oktobris 2010, 23:17 | links
 
Kola- gadus atpakaļ pāris reizes pa ziemu paliku tukšā, es neizpratnē ! Sāku ar fāteri runāt, šis saka , ja apmācies brauc pa dienu....Nu ko aizlaidu ap 14:00 neticībā, ka kaut kas būs, un ap 15:00 viens ap 800 gr piesakās, nu domāju satumsīs un jābūt...ne vella, tā bija vienīgā līdz 23:00 ....Jāsaka, ka esmu labas vēdzeles vilcis tieši līdz tumsai un tās bijušas tajās reizēs vienīgās, arī ilgāk sēžot ...., bet tas vairāk uz ziemas pusi ...pavasarī tās ņem visu nakti, bet ar jauniem liegumiem, man aplauziens, jāsaka ja zina kur viņas migrē, pavasarī var labāk dabūt nekā visu atlikušo laiku, bet tā laikam vietas īpatnība....
23.oktobris 2010, 22:21 | links
 
sakat zivju bendes , kur ventišu pusē var labi vēdzeļot.
23.oktobris 2010, 22:04 | links
 
Priecē tas ka knapmēri parādījušies rudenī..vai nu labi iznārstojušas vai tie miljoni ko ielaida paaugušies:)
23.oktobris 2010, 22:01 | links
 
....., njā ar to tārpu rakšanu man pašvaki ...
23.oktobris 2010, 21:58 | links
 
Būtu atnācis pie manīm butu iedalījis sliekas :D es visp saraku duaudz domāju baigā cope būs a pat 1/10 neiztēreju
23.oktobris 2010, 21:57 | links
 
Tā, nu tā kā jūra bango un uz copi nebiju bijis kādu laiku un sakārdinājos forumā uz vēdzeli, nodomāju ka jalaiž :) Protams ka nesēžu vietās kur visi, bet viens , bez konkurentiem ... Minūtes 20 nosēdēju un re aizdomīgi kātu pumpē , bet tā dīvaini, bet sitieniem, nu ko gaidīt piecērtu un ir..., bet kaut kas dīvains ir, jā...celefāna maisiņš auklā iepinies :) Nu nekas , pēc minūtēm 10 nu jau klasiska cope, galā žurkulēns, varbūt mērs, bet palaidu ar visu āķi, kamēr pārsēju āķi uz otras purina, piecērtu un ir , galā jau mērs ap 44 cm...un ko , otrā kanāla pusē "gurķi" no autiņa tālās gaismas kanālā ieslēdza(paši makšķerēdami), tā kādu pus stundu manu nervu sistēmu pārbaudīja, aizgāju citur, ilgi nebija jāgaida un vēl viens knapmērs...cope jau vēl būtu, bet ne man vairāk zacene bija, ne garastāvoklis, braucu mājās...
23.oktobris 2010, 21:54 | links
 
kautko ēdamu visp ļoti reti ņemu. Lābāk karsta tēja
23.oktobris 2010, 21:51 | links
 
jā 'čingij, ar cepumiem uzmanies, es ar savas nakts copes gaitas sāku līdzi ņemot bulciņas, tad pārgāju uz cepumiem, daudz cepumu ņēmu, pārēdos, tagad esmu pārgājis uz salātiem un piparmētru tēju:))))))))), Ideja-ja arī uz copi ņem līdzi cepumus, tad ne vairāk kā vienu paciņu, un arī ne to lielāko, nu bet Tev gan labāk būtu pieturēties pie bulciņām un tējas, nu vismaz pagaidām:))))))))))))
23.oktobris 2010, 21:40 | links
 
Tikko no copes Aiviekstē. Nekas nav mainijies - ķerās tikai nestandarti, mājās nav ko paņemt.....
23.oktobris 2010, 21:12 | links
 
kād s sakars ? visp pirksti neveikli atsaluši un problēmas ar pogu spiešanu :D
23.oktobris 2010, 20:51 | links
 
činga
nemēģini rakstīt kā Griezeejs.tāpat nesanāks!!!
:DDD
23.oktobris 2010, 20:50 | links
 
nu plāc kā var šitā neveikties, sākumā konstatēju ka cietekjai spicei nolūzis riņkis viens pectam konstatēju ka esmu mājas aizmirsis gfalvas lampiņu un pectam mkonastatēju ka bija 2 copes kuras nedabūju aa vel konstatēju ka norāvu 8 āķus un vienu svinu
23.oktobris 2010, 20:48 | links
 
Es neesmu no ledus ķēris, saprašana maza, bet krievu copes žurnālos bieži ir raksti par ļurbu ķeršanu pa dienu, parasti lielajos ezeros.
Roli, man ideja! Aizej uz aizsalušo Bārtu un labāko vietiņu noēno ar melno plēvi. Pietiks ar 100 kvadrātmetriem. Sniedziņš pa virsu, tur būs tumšs arī pa dienu un ļurba ķersies:) Tikai pavasarī jānovāc!
23.oktobris 2010, 19:04 | links
 
copes radiniek:
tieši desmitniekā!!!
:)))
23.oktobris 2010, 18:55 | links
 
kola
tā dienas aktivitāte ziemā, domāju, ir saistīta ar pēcnārsta periodu, nārsta vietās. Nu Peipusā šis moments ir ļoti jūtams.
23.oktobris 2010, 18:49 | links
 
Visgaršīgākā vēdzele ir desa, cepta uz dzīvas uguns meža vidū, naktī.
Un pat zvaniņš nespēj novērst uzmanību:DDD
23.oktobris 2010, 18:44 | links
 
Tas ir pa ziemu ...no ledus...kapēc es nezinu! zutim šis joks sākās lielā karstumā, tad tas sāk pa dienu ņemt, iespējams ka vēdzelei otrādi, lielā aukstumā :)
23.oktobris 2010, 18:40 | links
 
Roli, kad tas bija? Janvārī, februārī pie vaļējiem ūdeņiem? Pirmo reizi dzirdu.
23.oktobris 2010, 18:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager