Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Kola. Nav tik traki! :) Pagājušo gadu biju tik četras reizes. Šogad-divas. Varbūt vēl pārs reizes tiks aizbraukts, līdz pirmajam ledum.
Kaut kas tomēr ir tai vēdzeļu copē! :) Šogad, pamēģināšu no ledus, ezerā. Akmeņainās vietas ir zināmas...
13.oktobris 2010, 11:58 | links
 
Ar to redzēšanu ir tā - vēdzeles acs satāv no milzīga daudzuma jūtīgu sensoru, kas viņai ļauj redzēt melnā tumsā. Gaisma (mēnesnīca) to apžilbina, tāpēc šīs pie gaismas nevazājas riņķī. Pie ugunskura gaismas viņas nāk pakaļ sīkzivīm, kuras tiešām iet uz gaismu. Un tad arī vēdzele tuvojas tikai gaismas loka ārējai malai.
13.oktobris 2010, 09:23 | links
 
:)))
13.oktobris 2010, 09:00 | links
 
DDD -nu viņas var atnākt :):):) !!!!
13.oktobris 2010, 08:55 | links
 
:)) sakot ka viņas uz ugunskura gaismu arī nākot :)) tā kā jābūt uzmanīgam :))
13.oktobris 2010, 08:53 | links
 
vēdzele+ ugunskurs=romantika un viss.. :):)!!!
13.oktobris 2010, 08:51 | links
 
to nobody.... vēdzele gaismu redzot (tā zinātnieki) , diez vai viņa tajā ūdens melnumā metra attālumā ko redz, bet doma kad šī nonāk pie ēsmas , tas viņai var likt, mudināt to arī apēst :) Biju lasījis ka Sviedrijā pie sistēmas liek "jāņtārpiņus" ko liek uz copeņu spicēm, cope esot 3 reizes labāka, pats neesmu to mēginājis ....
13.oktobris 2010, 08:47 | links
 
Īstie vēdzeļnieki naktīs neguļ, vai nu pie upes... vai pie kompja :))))))
ZG, aizdomīgi bieži vēdzeļo! Mana prognoze – vecums. Drīz MM metīsi mieru un pāriesi uz donku, kā es :DDDDDD
13.oktobris 2010, 07:09 | links
 
Vakar viena 45cm un klusums! Neviena piesitiena!
13.oktobris 2010, 06:46 | links
 
-varde vēdzelei tiek divreiz gadā -pavasarī un rudenī tāpat kā līdakai un tad ,kad kāda slinka nav paspējusi ielīst uz ziemas guļu,bet viņas (vardes) to dara ļoti fiksi!!

Vēdzelei-slieka ,zivs vēl visādi brīnumi un -nu vēdzeļnieki jau zin vēl kas ir nr1 ........ :):):!!!!!
13.oktobris 2010, 05:48 | links
 
Ir bijis vedzelei punci pat 5 vardes,Daugava.Otra vakara ar domu,ka ista esma ir atkosta meginajam uz tam,bet sai labak tomer renge un slieka patika.Varbut vardes vinas lasa tuvak krastam?
13.oktobris 2010, 03:43 | links
 
it kā jau ar redzi vēdzelēm tā sūdīgi un sava medījuma meklējumos izmanto citas maņas, tādēļ diezgan švaki ar pārliecību, ka tieši gaismeklis ir devis rezultātu.
12.oktobris 2010, 23:19 | links
 
gribetu zinat vai vedzeles uz daugavas jau keras es nedelu atpakal biju neviene copi neredzeju uzreiz pateicos par atsaucibu
12.oktobris 2010, 20:28 | links
 
Mani patīk, ka ar atraktoriem var jau mājās sagatavot ēsmu un vairāk nav tik svarīgi, cik svaiga un no kādiem ūdeņiem ēsmas zivtiņa nākusi.
12.oktobris 2010, 20:27 | links
 
Tikai pirms iemešanas viņus vajag uzlādēt :)
12.oktobris 2010, 20:21 | links
 
roluks7
paldies par fosforīšu ideju!Vajadzēs kādā tumšākā vakarā Daugavā pamēģināt.
12.oktobris 2010, 20:20 | links
 
Kola- ir speciāls atraktors mencām ,to iesmidzina slēgtā traukā kur jau stāv sagriezti zivs gabaliņi, patur pāris stundas un uz priekšu . Rezultāti - ir bijis kad ir bijusi tikai viena cope un arī tikai uz šādu zivs gabaliņu , pārējie gabaliņi bija bez atraktora ....Mani novadnieki iesaka ķiploku gan uz gabaliņiem gan sliekām , pats neesmu mēginājis uz vēdzeli....
12.oktobris 2010, 20:19 | links
 
Adrenalīns 2...Pie āķiem lieku tādus pašus fosforizējušos elementus kā uz butēm, liku uz gruntenēm no diviem āķiem tikai uz vienu, no 6 vēdzelēm , visas ņēma tikai tajā reizē uz fosforu ... dažādi ir bijis un gājis, gadus piecus šādu metodi esmu lietojis un liekas ka ņem labāk nekā bez ...
12.oktobris 2010, 20:14 | links
 
Urmass -lai raksta, kas man :))
12.oktobris 2010, 20:11 | links
 
Ar atraktoriem vajadzētu paeksperimentēt, vajag tikai atrast piemērotu virsmu uz kuras labi un ilgi turas tā smarža. Skaidrs, ka tai jābūt pēc iespējas mazākai... man viena ideja ir :)
12.oktobris 2010, 20:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager