Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Brālīt
Briedē un Rūja točna ir. Paziņas pagajušajā gadā bija Briedē-dabuja, ne lielas, bet mērā pārītis bija. Briedē stipri augstu kaut kur ap Bērzaini.
23.septembris 2010, 11:41 | links
 
Par tām gaišām naktīm... ir gadījies tā - samet gruntenes līdz ar gaismu, smuki var vērot zvaigznes un mēnestiņu, copju nav , pēkšņi paliek melnas debesis un sāk gāzt lietus, aizeju uz autiņu , pēc kāda laika beidz līt un makoņi aiziet, galā jau viena laba vēdzelīte :) tā tas atkārtojās 3 reizes 2 st. laikā, ņēma tikai kad savikās mēmie mākoņi un lija lietus ....protams ir noķerts arī pie mēness debesīs, bet tas par labu nenāk ....
23.septembris 2010, 11:05 | links
 
Avtt : Nu ļoti sūdīga cope ja nakte gaiša. Šad tad jau paņem bet nesalīdzināt ja ir pilnīga tumsa.
Ješka izzondē Sedu. Domāju ka jābūt ,,tik pat labi Briedē ar varētu būt - nu traki līdzīga upe Misai -ar lieliem dziļumiem.Burtniekā vēdzelis ir - veči ziemā pie ietekām un iztekām ir vilkuši.Teorētiski jābūt visos upīšos.Jāstrādā ,jāmeklē vietiņas. Ja darbs netraucētu copei - varētu to vien darīt :)) Bet klasiski beigsies ar to ka brauks uz pārbaudītu vietu :)))
Ginča šonedēļ toč garām. Naktī var mierīgi grāmatu lasīt ,, var aizšaut vēl sēni palūkot vai apskatīt "zolotuju Siguldu":)))
23.septembris 2010, 10:22 | links
 
avtt
savulaik,Daugava-Aiviekste,labākie lotu lomi bij tad kad zeme ar debesīm griežas kopā.slapjš sniegs&lietus,vējš BRRRRR!bij ari izņēmumi.Segevold pusē tā pa nopietno neesu vēl pieslēdzies šamo kacināšanai!
:)
23.septembris 2010, 10:15 | links
 
Pāč pāč,značit sakāt,urmaas&Brālīt,ka vēdzelei netīk spīdeklis iekš to nakt'?
23.septembris 2010, 10:08 | links
 
Brālīt
Dzīvoju jau praktiski Rīgā, pa brīvdienām aizšauju līdz Valmierā. Pie Vecates man ne diesko patīk-tur baigi novelk. Ir doma biški zemāk palūrēt, tikai nezinu kā ar piekļūšanu kad augsts līmenis. Gribu pamēģināt arī Sedā pie Burtnieka-vajadzētu būt.:-)
Nu jā vizulis vēl dibenā....rīt jāaizbrauc vēl uz Enguri.
Vēdzelēm pievērsīšos pēc divām nedēļām, kad atvaļinājums sāksies:-)
23.septembris 2010, 10:08 | links
 
Tikai par mani neaizmirstiet !
23.septembris 2010, 10:04 | links
 
Ješka tev vēl joprojām vizulis dibenā :))))
Protams ka laba upe - ja dzīvo no viņas 40km attālumā kā tu.Katru vakaru var aizskriet . Man izdevīgāk iziet uz trases (pleskavenes) nospiest pedāli un pēc 50min jau pie mazās Gaujas.
Kad pasauksi uz kārtējo festivālu pie Vecates - būšu klāt. Zinu to jūsu kompašku :)) Mans tel tev laikam ir ??
Urmaas - to arī darīsim. Lai tas mēness pazūd un laižam.
23.septembris 2010, 09:59 | links
 
Brālītis
kkur nākamnedēļ,kad čigānu saule norietēs, mans tā kā būtu ar mieru pasēdēt uz lotām.pie viena ari pavaktēt tavus kātus.kamēr,kā Vieplis saka,Tu savās lupatās sūti!!!ko teiksi?
:DDD
23.septembris 2010, 09:50 | links
 
Brālīt
Ir gan Salaca laba vēdzeļu upe, tikai vietas jāzin. Es pat teiktu ka labāka kā Gauja. Doma šogad pašiverēt pa aukšu zem Vecates līdz masalacai un zemāk. Parasti gan ir Loti daudz sīkās.
23.septembris 2010, 09:42 | links
 
Un tad seko aplauziens :)))
23.septembris 2010, 09:42 | links
 
Brālītis
bet tāda jau ir cilvēka daba!tiklīdz izdzird ka kāds kko labi vilcis,tā ar reizi jau murkājas uz to pusi!!!
:)))
23.septembris 2010, 09:41 | links
 
Magistr - tu esi Kārtējais minhauzens :))) Vājprātā,Lopā,nejēgā,ahūnā kvantumā utt.:))) Kāpēc nepiebilsti par vietu ??? Tas tak pie aizsprosta vai ne ????Tur tāds kolhozs!!! Tā jau vairs nav cope ja ik pēc metra kāds sēž. Biju reiz tur - izturēju veselu stundu....tad aizvilkos tur....vienu smukuli noķēru un braucu mājās. Pa pārējo Salacu -- vēl cope nav sākusies,,tas pats kas Gaujā -mazās jau šiverē ,lielās vēl kūtras .

Daugavā ir labi ja zin vietas - un protams sākot no J.pils uz čangladešas pusi. Tuvākos 100km esam izprovējuši - kaut kas ir bijis ,bet grūti jo baigais okiāns - viņai par daudz vietas . Aiviekstē ir forši. Jo kompaktāks ūdins jo vieglāk un interesantāk copēt. Pie Siguldas pat Gauja pa lielu - tāpēc iecienītākās vietas pēdējos pāris gados ir mazā Gauja- tas tur estiņu pusē.

Kola tavi nebeidzamie eksperimenti vēl joprojām turpinās :))) Tagad pat vēdzeļu iebarošanu esi izfunktierējis !!! :)))

Artūr neesi tik naivs - netici katram bļāvējam :)) Nav Salaca tā labākā vēdzeļu upe.Ja tuvumā dzīvo tad ir to vērts.Pie Rīgas ir ļoti daudzvietiņu kur viņas ir .
23.septembris 2010, 09:27 | links
 
Var būt ir kāds, kas taisās uz salacu vēdzelēs? Labprāt pievienotos, vienīgais nekad nēsmu ķēris. Esmu no Rīgas. Ja ir kāds kurš būtu gatavs parādīt kā ķert un kur, labprāt brauktu. Auto un degviela no manis. Mob. 27808999 Artūrs
22.septembris 2010, 20:56 | links
 
Maģistr, kas ar ūdeni darās Salacā?
22.septembris 2010, 15:41 | links
 
Salacā vēdzeles ņem vājprātā! Bet 90 % nemēra, ko pašlaik izmanto vietējie un nevietējie maliķi! Ir info ka kompanija 3 cilv. sastāva pēdējo 3 dien laikā ap 80 gb ir izvilkusi!
Vajdzetu ja ne pasiem pavaktet lai nenotiek tads bezpredels tad vismaz mudinat musu KRUTOS shpektus paskatiities kas notiek nevis lai sameejie gul kamer notiek tadas cuuciibas!!
22.septembris 2010, 15:40 | links
 
Par Daugavu nezinu, bet Aiviekstē mazās jau ņem.
21.septembris 2010, 21:15 | links
 
sen nebiju vai vedzeles jau keras es vel uz daugavas nemeginaju kert ir verts braukt vai ne
21.septembris 2010, 20:47 | links
 
Par atlīdzību varētu sarunāt , cik tālu no Rīgas visas šīs ekstras atrodas ?
21.septembris 2010, 17:06 | links
 
koļa par nelielu atlīdzību būs tev vēdzeļu vietas Daugavā, var ērti piebraukt ar mašīnu, daudz malkas krastmalā un citas ekstras :)
21.septembris 2010, 13:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager