Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
gintsgg
bairīts stāvēdams aukstā mašīnā paliek ar vien labāks :DDDD vienīgi ar tām kājām gan tā ir kā ir :DD bet baigi sūdīks laiks, par zanderiem pagadiām vēl naf ko domāt, redzēs kas būs rīt, parīt
21.septembris 2010, 12:41 | links
 
Zivniek , vai Tavs bairītis nesaskābs mašīnā stāvēdams un kā Tev staigājās basam kājām ?
21.septembris 2010, 12:11 | links
 
Daddij, dievs ar tām vēdzelēm, man jau viņas nevajag, bet tomēr, ja nav kāda izvilkta (kaut šnorīte), rituāls ir nepilnīgs un nenobeigts :)))

Zivniek, es vienu vietiņu Daugavā sāku pamazam iebarot ar grieztu pliču-raudu masu, varbūt kādu pievilināšu :)))) Bet varbūt ka sami sanāks!
21.septembris 2010, 12:02 | links
 
daddy_j
bet pie gunskuriņa zem kāda krūma pasēdēt tomēr forši :))) a jūrā tādi plašumi un tik smagi jāstrādā :DDD a gunskuriņu nedrīkst.....pagāšgad gan vienu reizi aukstums bija neizturams un vienu mazo iekurinājām gan :))))
21.septembris 2010, 11:59 | links
 
Daugavā mana vēdzeļošana beidzās ar 1.5kg līni (jā, novembrī)...

bet nu jau gadus 5 rudenī vēdzeļu vietā braucu uz jūru butēs. Nosaslst un izdzerās apmēram tikpat, bet nav jāmīcās pa dubļainu krastu un rezultāts parasti ir abām rokām nesams :)) a tās dažas mēra vēdzelītes - īsti nav saprotams, ko ar tādiem knapsieriņiem darīt...1x atvedu mājās un izvārīju zupā, tas laikam labākais veids.
21.septembris 2010, 11:36 | links
 
kola
manā galā tie ūdeņi pa lielu un plašu, lai varētu veiksmīgi meklēt šamās...manuprāt esmu divas izmakarējis, bet tas bij sen, un arī tik tā uz durku un dienas laikā. būt jau viņas tur noteikti ir, bet domāju, ka atrast vietu kur ir cik necik liela šamo koncentrācija ir praktiski neiespējami. Daugavā zinu vairākas smukas mākslīgi taisītas bedres, kur eju uz zanderiem, bet no krasta tur tikt klāt nereāli, ja nu vienīgi no laivas, a laivā, tumsā, aukstumā, gandrīz kuģa ceļā sēdēt galīgi neprasās :DDD katrā ziņā es posmā no jūras līdz vantiniekam galu priekš vēdzeles nemērcētu :DDD a ķīsītī dabujis neesmu, bet tur noteikti viņas ir, tur viņām varētu noteikti patikt, bet tur ar tik no laivas :((
21.septembris 2010, 11:19 | links
 
Zivniek, Tu mums liels Daugavas un Ķīsīša specs. Par vedzelēm šajos ūdeņos kaut ko vari pastāstīt???
21.septembris 2010, 11:08 | links
 
Ziviniek, es vienkarsi uzmetu aci lapai kas domata copes aprakstiem un ko redzu, tikai kkadus murgus... ja kko nokersu ogligati uzrakstishu:)
21.septembris 2010, 11:07 | links
 
ever - ļoti vienkārši - nelasi!!!!
pats gan neesmu manījis, ka tu būtu ko uzrakstījis par copi!!!!
21.septembris 2010, 10:56 | links
 
Eu dzeki, vai tiesam nevar rakstit tikai par copi? var jau protams ari kluset... cik var lasit tas jusu razborkas:(
21.septembris 2010, 10:16 | links
 
Pareizi pateici Viepli :))) Viņš ēdīs tavu sirdi :)
20.septembris 2010, 19:12 | links
 
Ej nu sazini , vai viņš vēro , vai vēdzeles ķer .
20.septembris 2010, 19:02 | links
 
A krusttēvs Kola vēro...
:))
20.septembris 2010, 19:00 | links
 
Ginča viņš visu saprot ...jau vairākus gadus viņš uzprasās uz mokošu galu gaujas krastā.2 gadus atpakaļ kad bij sammits Daugavas krastos tur jau tika apspriests vai Viepli cept vai vārīt :)))) Pat spiningojot Vieplis nekad neiet pa to krastu kur es ,,,vienmēr brien pa pretējo pusi ... tā kā Ginča viņš labi zin ko dara un ar ko riskē :)))))))))
20.septembris 2010, 18:56 | links
 
Vieplis
tas tak nebūs sāpīgi.jo ugunskura vietā šamiem diodes spīdēs!!!
:DDD
20.septembris 2010, 18:56 | links
 
Nedraudi man, elektroniskais Brālīti!
:DD
20.septembris 2010, 18:54 | links
 
Viepli tu tiksi cepts uz lēnas uguns .....Gaujas krastā.......
20.septembris 2010, 18:52 | links
 
Vo te Tu arī parādīji ka neko no tā nesaproti . Viepli , es pie Taviem vārtiem izlikšu lamatas , noķeršu Tevi , mašīnā iekšā un prom uz vēdzelēm , tad Tev būs viss maz priekšstats kas ir vēdzeļu cope .
20.septembris 2010, 18:50 | links
 
Ginča, kas tur ko nesaprast. Pretīgs laiks, atbaidoša ēsma un, galvenais, alkohols pietiekošā daudzumā. Šogad, kā rādās, dzersiet elektronisko VSOP.
:)))
20.septembris 2010, 18:42 | links
 
Brālīti , beidz Viepli biedēt , viņš ir forš džeks , tikai no vēdzeļu copes neko nesaprot .
20.septembris 2010, 18:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager