Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Labi atbildēšu nopietni.
Tad kad Kilka būs mājās, tad Brikets vecu veco parādu kārtos ar mums, kādā no Goldingenas pirtīm.
Ko jūs satraucaties??
16.septembris 2010, 18:16 | links
 
Par kuru reizi Tu uztraucies??:)
16.septembris 2010, 18:13 | links
 
Eu,a drīkst pingeles neņemt līdzi?Lākturis,protams,būs!Lai mani atrastu...
;))
16.septembris 2010, 18:13 | links
 
tā es ari netieku gudrs.kurā viet tā salašņu un zives vīru tikšanās nosatiksies???skaidrs tik viens-kkur kurlandijas pusē!
:)))
16.septembris 2010, 18:03 | links
 
:DDD, smalki :DD
16.septembris 2010, 16:58 | links
 
:DDD
16.septembris 2010, 15:47 | links
 
Tā varētu būt, eMKa, par to 1 sistēmu. Mēs Ventā esam tik 2x aplauzušies. Sen gan tas bija.
Kopš tā laika vēdzeļnieki sprauž lukturus pierē. (jo zina, kur spraudīs, ja kritīs uz mutes :)
16.septembris 2010, 15:46 | links
 
Nākošnedēļ ! šovakar aizlaidīšu tepat uz slepeno vietu Nr7.:)
16.septembris 2010, 15:05 | links
 
Brālīt, kad uz slepeno vietu brauksim?
16.septembris 2010, 15:03 | links
 
Gunča Akm tāds darbs - nekrist uz mutes :)))) Bet Emka toč uzmanies ar tādiem piedāvājumiem.:)))
Akm te tikai mani slavē(novērš no sevis uzmanību) bet patiesībā viņam ir tādas uzpariktes un viltības ..)) Kamēr normāli sēžam pie ugunskura un plātamies ar bijušajiem lomiem šamējais tik pa brīdim atrāda noķertās lotas. Kad ej palūrēt kā šis viņas ķer.....tad vienmēr tajā brīdī kaut ko pinķerējas gar auklām,kā paej nost ...atkal jau nes lotu atrādīt :))))))
16.septembris 2010, 15:01 | links
 
Izrādās ka Akmentiņš nav uz mutt kritis:DDD
16.septembris 2010, 14:08 | links
 
bet kā atradīs tos kuri būs krituši uz mutt???
:DDD
16.septembris 2010, 14:05 | links
 
Ar to es gribēju teikt, ka ir izmēģināti dažnedažādi veidi un ēsmas, bet reāli šancē tikai viena sistēma :), praktiski visi zives salašņas ir labi un ļoti labi personīgi pazīstami, par tiem kam lukturītis pierē, lai labāk atrast- ļoti tālredzīgi :DDDD
16.septembris 2010, 14:04 | links
 
It kā neizklausās īpaši briesmīgi :DD
16.septembris 2010, 14:01 | links
 
Ar to es protams gribēju teikt eMKa -
paldies par sirsnīgi vientiesīgo piedāvājumu, bet Tu nesaproti, uz ko esi uzrāvies :)
Jau nākamajā mirklī Tavu maigo, slepenkurzemniecisko bedri pārņems Brālītis ar 7 ēsmu veidiem, īpašām vēdzeļlūgsnām, 3 salašņām no zives, kam arī iegadījies brīvs laiks, un vēl 5 gadījuma rakstura draugiem, kas vienkārši stopējuši pa ceļam un vēlas iedzert... un lukturīši viņiem pierē tiek likti nevis tāpēc, lai viņi ko redzētu, bet tāpēc, lai viņus pasākuma beigās var atrast.
16.septembris 2010, 13:43 | links
 
Brālīti, nesaki vis, nesaki vis. (par to eMKa piedāvājumu)
Atceries, kā beidzās stāsts ar Hugo.
Atbrauca Brālītis, piesvieda blakus un parādīja, cik lielas vēdzeles pārmaiņas pēc var noķert.:)
16.septembris 2010, 13:25 | links
 
Te tāds tusss bez manis notiek :))) Emka - tik daudz cik mēs ar Akm esam lotes medīt pēc visādiem nostāstiem un ar "garantijām" ka būs lielās ,vai tur viņu ka biezs ,,utt,, .... grāmatu var uzrakstīt.
Akm - tu mani iesauci par Brālīti ,, pie 50 mainīšuniku uz Brālis , bet pie 70 polku nelekšu pie Mildas - tā kā ķer viņu ātrāk :)))
16.septembris 2010, 00:25 | links
 
Labs
15.septembris 2010, 23:29 | links
 
Nē , mēs izdarīsim savādāk , nopirksim 3 litrus brenguļa , saliesim polšu brengulī , un aizbrauksim Viepli uzcienāt .
15.septembris 2010, 23:27 | links
 
Vācieties prom! Abi!
15.septembris 2010, 23:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager