Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Paiet gan, bet vēl jau foršais līdakzandartu laiks priekšā :)
3.septembris 2010, 11:55 | links
 
Brālīti , pie Gagarina radīšanas es neesmu vainojams , bet vispār nemaz nebūtu tas par skādi .
3.septembris 2010, 11:20 | links
 
Džoni - tālu viss likās tikai bērnībā :) Nepaspēsi pat atčoknīties ka ziemassvētki jau klāt ... tā tā dzīve paiet.........
3.septembris 2010, 11:01 | links
 
Nē ko ta šie, samiem labāk raudas garšo, kādu vēdzelēnu jau noēd, bet ne jau monstrus :) Taču vēdzeļu cope vēl tālu :)
3.septembris 2010, 10:56 | links
 
Gintsgg ka tik to Gagarina mammu neesi saticis tik daudz gadu atpakaļ -cik Gagarinam??:))) Tev tās tēvišķās jūtas pret viņu te arvien vairāk sāk virmot :)))
Kola ,es jau ar te trinos ,pat Akm ir izlīdis no alas un sāk interesēties par lotām :)

ZG vari jau sākt pulēt glāzītes - drīz būsim. :)
3.septembris 2010, 10:50 | links
 
Veedzeleem shis karstums bija par smagu un Daugavaa augustaa vareeja maniit dazhaada izmeera ljurbas, kuras mirushas peldeeja zaalee vai nesa straume, skats beediigs,maniiti arii kg un vairaak exemplaari.naaks veedzelju laiks tuvaak,tad redzees, kur kas palicis rudens zvaigznei...:)
3.septembris 2010, 08:45 | links
 
Mjāaa, kā mazais atrausies! :)))
3.septembris 2010, 07:37 | links
 
Gagarin , es Tev apsolu , kad nākamreizi braukšu uz butēm , Vieplis būs līdzi .
3.septembris 2010, 07:34 | links
 
JOHNNYR, vispār Tev taisnība, bet labāk zīle rokā, nekā mednis kokā :) Vai tad sami Tavos krajos nav apēduši visas monstrīgās ļurbas? :))))
3.septembris 2010, 06:50 | links
 
jāa atceros gan, nebiju gaidījis kkā
bet par to ka teici, ka no viepļa nobijos gan nebija taisnība :))
labi, tagad TV6 jāskatās :DDD
2.septembris 2010, 22:55 | links
 
Nu nezinu nezinu koļa, manuprāt tajās vietās kur tu ķer trofeju nav :) Domāju ka karstā vasara vēdzelēm ne pārāk patika, jāgaida decembris tad Daugavā mostas monstri :)
2.septembris 2010, 22:55 | links
 
Gagarin , es daudz ko esmu redzējis , ko Tu pat nosapņot nespēj . Atceries kā Tev mute bija vaļā , kad es Tev pirmo reizi piezvanīju ?
2.septembris 2010, 22:52 | links
 
:DDD
2.septembris 2010, 22:50 | links
 
???? kur tu viņu esi redzējis?
2.septembris 2010, 22:41 | links
 
Brusi , tas nekas , Gagarinam skaista mamma .
2.septembris 2010, 22:35 | links
 
Skatos, labākā tēma sāk kustēt. Tā kā mani pieminēja, atļaušos izteikt pieņēmumu, ka šis būs labs vēdzeļsezons. Ja tā turpinās slapināt, līmenis upēs rudenī būs skanošs, kas man ļōōōōti patīk :)
2.septembris 2010, 21:34 | links
 
Gintsg,nu papalsas,tevi par tēvu,barotāju iecēluši.
2.septembris 2010, 21:19 | links
 
O vellos , es nemaz to nezināju !
2.septembris 2010, 19:40 | links
 
Gagarins tak ir tavā audzināšanā nodots ! Un nevajag te skaļi bļaustīties :)))))
2.septembris 2010, 19:34 | links
 
Brālīti , a kāpēc man tās zalupas jātulko ?
2.septembris 2010, 19:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager