Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
nekad neesmu ņēmis zemmērus .... :)
17.aprīlis 2010, 19:17 | links
 
straikers,nu noteikumos jau piecas no sugas,bet eetiski...mazaas ta ko..laoi dziivo
17.aprīlis 2010, 18:24 | links
 
straikers,parasti jau ierij liidz uukai,ja baigi ilgi gaida..varbuut tieshi taapeec nevajadzeetu to dariit,jo mazaas jau jaalaizh valjaa...
17.aprīlis 2010, 18:22 | links
 
un kā ir ar piecirtienu,vai vēdzeļu copi var arī nogulēt jeb viņa ka ņem ta ņem....
17.aprīlis 2010, 18:12 | links
 
shitaads labs laiks naak virsuu,varbuut jasaknosaas uz vedzeleem.....
17.aprīlis 2010, 15:06 | links
 
Brālīt, vakar biju uz labu, sen pārbaudītu vietu. Viss ideāli sakrita - ūdens līmenis, laika apstākļi, mēnesis... bet nekāāā :( Pat ķīsis nenostrādāja.
Krēslā grabinājās sprīdi garās, ar īstas tumsas iestāšanos palika kluss.
17.aprīlis 2010, 09:41 | links
 
Ja zvana kā ārprātā, tad tās nav vēdzeles. Rāviens pauze, rāviens/stiepiens pagara pauze - tā ņem kā lielās tā mazās.
17.aprīlis 2010, 09:37 | links
 
man ar āķi ir lieli un ēsma ir diezgan liela,tracina tikai ka zvana ārprātā pa tukšo,liekas ka zvaniņiem mēlītes nokritīs ..... :D
17.aprīlis 2010, 08:54 | links
 
man ar āķi ir lieli un ēsma ir diezgan liela,tracina tikai ka zvana ārprātā pa tukšo,liekas ka zvaniņiem mēlītes nokritīs ..... :D
17.aprīlis 2010, 08:54 | links
 
Ķerot vēdzeles es lieku lielu āķi , pirmo numuru un lielu ēsmas gabalu , tad mazās to nevar ierīt .
17.aprīlis 2010, 08:49 | links
 
kola....neesu mēģinājis rudenī šajā konkrētajā vietā,domā rezultāti varētu būt rupjāki,pati par sevi upe tur nav nedz baigi platā nedz arī dziļā kur varētu krokodili uz vasaru nolīst....tāds smuks līkums ar pastāvu krastu
17.aprīlis 2010, 00:17 | links
 
Straiker : Kur mazās tur arī lielās-tas mans novērojums. Tikai pacietību un lielās atnāks.Tagad viņām irlabi jāņem- pēdējais laiks pielikt punci pirms vasaras miera.Dienā vimba -vakarā vēdzele -tāda mana shēma pavasarī.Svētdien laikam laidīšu.
16.aprīlis 2010, 23:58 | links
 
Viennozīmīgi grūti atbildēt, bet varētu būt, ka tur ir tikai sīkās. Pavasaros veidojas smuki atvariņi un atstraumes, kur salasas tikai sīkie. Lielā tur var parādīties, ja tuvumā ir laba vieta tās dzīvei un medībām. Ap šo laiku lielās jau ieņem dziļākās un piemērotākās vietas, kur pārlaidīs vasaru. No turienes dodas sirojumos. Ja Tev nekas labs nepieteicās, iespējams, tuvumā lielākas nedzīvo. Šajā vietā rudenī esi ķēris?
16.aprīlis 2010, 17:39 | links
 
Biju vakar uz vēdzelēm mēģināt sēdēt no 20-2 bija deviņas copes,bet divas tikai izdevās piecirst un tās pašas sprīža garumā! uz āķa liku vīķes gabaliņu + sliekas! Tā kā esmu bijis tikai pāris reizes mēģināt glumās ķert jautājums speciālistiem,Vai ir vērts braukt uz to pašu vietu ja ņem tikai kriminālie izmēri,varbūt tur lielās nemaz nav,jeb tas kā kuru dienu...šodien var ņemt mazās rīt lielās???
16.aprīlis 2010, 14:48 | links
 
Tā vajadzēja ziemā ķert
2.aprīlis 2010, 14:55 | links
 
Paldies!
Pēc pāris dienām būs japamēģina, pagaidām izvēlētajā vietā, straume mutuļo...
2.aprīlis 2010, 14:50 | links
 
Ziveen, viss svarīgākais vēdzeļu copē ir punkts, kurā tu iemet grunteni. Vedzeles ir visur, bet dzīvo ļoti konkrētās vietās un baroties dodas pa vēl konkrētākām takām. Ja nekad neesi ķēris, tev jāatrod kāds čoms, kas, piemēram, pavasarī ir noķeris pāris vēdzelītes un lai viņš tev PRECĪZI pasaka un parāda, kur tas bija. Ja gultne un kopējā situācija nav mainījusies, tad arī šopavasar tur vajadzētu būt vēdzelei. Citādi tu smuki pavadīsi pavasara naksniņu pie upes bez vēdzeļcopes, kaut varbūt pieķersies kada vimba, rauda, ķisis, plicis... :)))
2.aprīlis 2010, 10:16 | links
 
Protams ka ir iespējams , liec uz āķa nēģa gabaliņu , raudas gabaliņu , reņģes gabaliņu , sliekas , met tik iekšā un jā tur vēdzeles ir , tad būs galā .
2.aprīlis 2010, 08:29 | links
 
Pats nevaru sagaidīt,kad tikšu uz saviem medību laukiem.Domāju,ka tagad ir pats laiks lai ķertu vēdzeles.Es tās zivteles nelutinu.....parasti uz naktenēm...dažreiz uz renģītes gabaliņa!
2.aprīlis 2010, 08:26 | links
 
Vai šobrīd ir iespējams kādu vēdzeli izmakšķerēt? Gribētos pamēģināt, nekad neesmu ķēris. Un kas būtu labākais ko likt uz āķa?
Varbūt ir vēl kas, kam copējot vēdzeles ir ļoti liela
nozīme?
Ceru uz atsaucību un tiešām noderīgu padomu!
1.aprīlis 2010, 22:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager