Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
janisss- vai tā Oltes bedre skaitās tā kura netālu no Ļaudonas, kur otrā krastā ir zarubūda?
11.decembris 2009, 20:12 | links
 
Vakar Aiviekstee 13 izvilku,vairak pa pusi atmetu atpakal,tadas ap 30 cm,vareja but lielakas.Biju aizgajis kadu kilometru no masinas,paarejie palika savaas vietas.Ielidu krumos ,skatos neviens nav sedejis,vel tads strautins ietek,cope visu laiku no5 lidz pus 9.Otram comam 5,tresajam 3,sis sedeja saucamajaa Oltes bedree 4 st bez copes ,tad 8 visas tris,viena ap 45 cm.Udens vel paliels))
11.decembris 2009, 07:56 | links
 
Tikai šodien ? Es šogad pirmo vēdzeli dabūju septembra beigās .
9.decembris 2009, 17:18 | links
 
Labrit tauta ! Šodien doma nokert pirmās vedzeles,Salaca varbūt kāds var pačukstēt par lomiem? Zinu to kad ir limens pacelies,un kad paris nedelas atpakal tur nema,bet vai tagad kads ir bijis?! Ieprieks paldies,,,
9.decembris 2009, 09:03 | links
 
mirtins
Aizkrauklē zem Pļaviņu HESa ar nekā prātīga vairs nav!ja nu vienīgi konebūt var zapretkā dabūt.bet par izciliem izmēriem tur ir jāaizmirst.
Pērsē vēl var trāpīt.Daugavā,no Pērses līdz Gostiņiem ar labas vietas ir.bet ne jau publiski gribu to apspriest!
8.decembris 2009, 22:13 | links
 
virpulis - privātajā uzmet, kas tu esi. Esmu no tā gala, varbūt sanāk pačalot :D
8.decembris 2009, 22:02 | links
 
virpulis - ar vēdzelēm Pērsē senvairs nekas jēdzīgs nav. Mazās ir, bet lielās nav redzētas ļoti ilgi. Ja būtu izvēles iespējas, es brauktu uz Aivieksti. Man domāt Aizkrauklē zem HESa arī vajadzētu būt. Situācija tak tur dikti līdzīga kā Ķegumā.
8.decembris 2009, 22:01 | links
 
tev tak Pērse blakus.ļurbas ar tur ganās!ja negribi tur,tad brauc uz Gostiņiem-Aiviekstes upē.bļin,tev tur visapkārt izcilas vēdzeļu vietas,kaunējies būtu prasīt!:)
8.decembris 2009, 21:34 | links
 
Kāds nepadalīsies ar informāciju kur varētu pacopēt vēdzēles Daugavā pie Kokneses?Ja nav Daugavā,tad varbūt kaut kur tuvākajā apkārtnē???
8.decembris 2009, 21:25 | links
 
Aprīkojums zemledus copei
8.decembris 2009, 07:58 | links
 
Sestdien Abavā pirmā vēdzele mūžā , gan 400 g,straume liela,ņēma pa krēslu.
7.decembris 2009, 07:39 | links
 
paldies par atbalstu un padomu, gan jau provēsim....Un ne asaku!
6.decembris 2009, 19:25 | links
 
meklē dziļāko un klusāko vietu kur straume nav ļoti asa un ļoti tālu no krasta nemet pārejais ir atkarīgs no veiksmes. Lai veicas.
6.decembris 2009, 18:39 | links
 
Vakar aizdevos uz "upīti" vēdzeles medīt. Bet laikam izmantojamā ēsma nebija vakardienas ēdienkartē. Lietoju naktstārpu un reņģu gabaliņus.
6.decembris 2009, 11:43 | links
 
Paldies, kapteinis! Teoriju jau esmu salasījies gan forumos, gan TV raidījumos skatījis! Vienkārši negribās velti laiku izniekot eksperimentējot! bET LAIKAM JAU TAS PAŠAM JĀIZIET....
5.decembris 2009, 20:52 | links
 
ja vēlies varu atrakstīt kāes to daru uz daugavas
5.decembris 2009, 19:40 | links
 
Kungi! Kurš mani pamācīs iekš to vēdzel būšan? Ventspils novads, rīkus apmēram būšu sagatavojis!
??? Transports no Ve-pils ir...Nu 50 km rādiusā varu savākt skolmeistaru!
@-mail sia.rotate@gmail.com
26552334 bet neniekoties zvanot, lūdzu!
4.decembris 2009, 23:48 | links
 
aha saber kaviāru PVA maisiņā blaku! :D
4.decembris 2009, 20:19 | links
 
uz kaviāra nemēģinājāt?:)
4.decembris 2009, 20:06 | links
 
Aptin diegu.
4.decembris 2009, 19:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager