Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Ilgus gadus makšķerēju vēdzeles. Esmu eksperimentējis ar ļoti daudz ēsmām. Ir jāziin ko likt katrā aukstumā, katrā vietā. Nevar aizbraukt un iemest un tikai gaidīt. Kad ir ļoti auksts mīnusos tad ja ir iespēja vispār, cūkas filejas gabali un neviens zivs gabaliņš nestāv klāt par ne ņurņiks. Ja skatamies tomēr, ka cope notiek vidēji +4 līdz -4 (Fileja ļoti labi strādā pie -10 un uz augšu). Naktstarps labi strādā ar garneli gan nekas prātīgs anv dabūts. Ja skatamies no zivju gabaliņiem tad mans tops ilgu gadu gaitā vienozimīgi ir 1 - ķīsis 2-Nēģis 3- raudiņa, breksits, vīķe. 4- zutis, 5- Karūsa, 6- Līnis, 7- Līdaka. Esmu sapratis, ka arī asaris Kuncelei nepatīk. Vel ja anv iespējams saķert, bet gribās braukt var nopirkt Lasi - vienu reizi esmu tikai šādu delikatesi atļāvies un rezultāts bija, bet nu tad jabūt ļoti bagātam. Karpiņu var izmēģināt. Bet vienozīmigi Ķīsis šo gadu laikā ir #1
10.novembris 2009, 18:15 | links
 
vakar gauja 2 bet mazinjas
10.novembris 2009, 08:05 | links
 
Raimoo
visdrīzāk tā varēja būt menca.stipri līdzīgas&radniecīgas zivis! :)
9.novembris 2009, 13:30 | links
 
V-pilī uz mola kādas 2 nedālās atpakaļ copējot buti ap 22:00 paņēma, bet b****nevarēju uzcelt augšā uz akmeņiem un m**** nolocījās no āķa. Tā ir ka tīkliņu neņem līdz, nekad nevar zināt kas piekodīsies. Varēja būt uz kādi 1,5 Kg. - paņēma garneli.
9.novembris 2009, 13:27 | links
 
Šodien Bārtā no 16:30 līdz 20:00 pilnīgs tukšums. Līmenis zems, ūdens dzidrs, straumes nekādas. Kaut gan laiks apmācies un no mēness ne ziņas.
8.novembris 2009, 23:40 | links
 
roberto@22
Sveiki, nu kā ar vēdzelēm Ventā, tā tuvāk Ventiņiem, jau iepriekš paldies par atbildi.
Būtu uzrakstījis par saviem panākumiem un tad citiem prasījis!
8.novembris 2009, 22:47 | links
 
nu tad sveiki veci kaa ar vedzeleem ventaa taaa tuvaak ventinjiem,, ir kas dabuuts,, jau iepriks paldies par atbildi,,
8.novembris 2009, 22:21 | links
 
ka ar vedzelem
8.novembris 2009, 21:50 | links
 
Par mīnusiem ir sēdēts pat virs -5°, atkarīgs no paša ūden temperatūras. Lieto monolīto auklu un sēdi līdz, kamēr vižņi parādās tik daudz, ka copi vairs nevar redzēt! Pēc tam auklu gremdē jau pie krasta, bet tad copi ir grūtāk redzēt, tas darbojas, kamēr vižņi nesastings, jo iemest vairs nesanāk.
7.novembris 2009, 21:54 | links
 
copermans
Nu kādam jau trāpās gan vēdzeles, gan vimbas... Mums vakar trijatā no 16.30 līdz 20.30 nikā (ēsma - nēģis, tārpi, garnele). Ap 21 pie tirdzniecības kanāla vēl palikušie (gan jau bez gruntenēm) par "stiprākām" lietām sprieda...
7.novembris 2009, 17:47 | links
 
paldies viiri par atbildēm - ne asakas !
7.novembris 2009, 17:11 | links
 
copermans
Nobrauc uz to bārt un papromē, tad zinās!
7.novembris 2009, 15:30 | links
 
Sweiki.Vai kāds nevar pateikt kā bārtā pašlaik ir ar vēdzelēm?
7.novembris 2009, 15:16 | links
 
Varbūt kāds pagājušo nakt ir bijis vēdzelēs Aiviekstē,gribu dzirdŗt kā gāja jo es pats gribu šodien laisties uz Aivieksti.
7.novembris 2009, 11:02 | links
 
Kaadreiz kad mans teevs devaas makskereet veedzeles par eesmu vinjsh gaujaa izmantoja mazaas vardiites, pietam labi veicaas, pashlaik gan taas problemaatiskaak dabut... ,bet nereti vinjam uzkeeras arii lidakas.
7.novembris 2009, 09:35 | links
 
chuby
Vedzeli vari droshi meginat piemanit Pasha Valmiera Kazu kraces, ne asakas!!!
7.novembris 2009, 00:44 | links
 
Ir doma doties uz vairākam dienam un mēģināt, izmēģinat. Līdaka ir leduskapi :) Bet lasim astes ala palikusi pāri ledusskapī. Un par tām vedzelem jau visu ko runā - Viens saka #1 Nēģis, vel biju dzirdējis, ka vislabākā ēsma ir ķīsis. Bet laikam būs vienkarši jaizmēģina viss pieejamais. A un Zive jau rakstija, ka arī uz fileju veči ķerot.
7.novembris 2009, 00:30 | links
 
pagājušo sezon provēju uz lasi, bez rezultātiem! man labākā cope uz nēģa gabaliņu!!
6.novembris 2009, 23:17 | links
 
tad jau ziema vispar jabut baiga krama vel ilgi nesagaidisi kad apledos tagad kad bij minusi sedeju uz vedzelem un nekas neledoja
6.novembris 2009, 22:23 | links
 
hancis64- negribu striideeties jo aukstumaa ar copi esmu uz "juus" un negribu piekrist jo uudens temratuura ir un kadu laiku buus veel siltaaka par gaisa temratuuru tatad laukaav vareetu buut arii -1-5 graadi zzilkai veel nevaidzeetu apledot jo virs uudens temratuura vareetu buut pat + ! bet taatik man taada filasofija taada tik varbuut!
6.novembris 2009, 22:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager