Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Vakar biju pirmo reizi ļurbās, pa ilgiem laikiem. Sākums labs, man divas mērā, viena amnestēta, kolēģim viena 62 cm. Labuckas! Foto sk. albūmā.
25.oktobris 2008, 10:17 | links
 
Saldiniekam .....Par to lieso gaļu ( svaigu ) esmu tikai dzirdējis , šogad būs pašam japamēgina .....
Par to svaigumu es uzsvēru , jo nesvaigu vai saldētu zivs gabalinus ņem ievērojami sliktāk un ne tikai tas tā vēdzelēm ....uz smirdīgām ēsmām neesmu makšķerējis un neesmu redzējis ,ka mūsu pusē kāds uz tādām maksķerē....
23.oktobris 2008, 21:06 | links
 
Parasti jau maksķerē uz tām ēsmām, kuras var dabūt bez īpašām problēmām, ēsmas klāsts ir dažāds un iespējams visās vietās vienlīdz labi neņem uz tām pašām ēsmām ....
Šad tad uz vardi esmu mēginājis pats , bet nu man sagādā problēmas ziemas menešos sadabūt šīs.....
23.oktobris 2008, 20:55 | links
 
galvenais jaatceraas, ka vardeij vajag arii ieelpot gaisu :)
23.oktobris 2008, 20:41 | links
 
Un vēl pa vardītēm,uz tām rudenī var paņemt labs sapals.
23.oktobris 2008, 20:37 | links
 
Pareizi,tad jau samiem tārpus ar neliktu.
23.oktobris 2008, 20:35 | links
 
Paldies par atbildēm. Bet ka uz tārpu nav vērts es neteiktu. Jo nevajag žēlot tos tarpus un likt kārtīgu muskuli. man lielākā paņēma uz tārpu muškuli.1,8 kg.
23.oktobris 2008, 20:07 | links
 
...neesmu vēdzeļu specs...bet kādus gadus atpakaļ Ventā vislabāk ņēma uz ķīsi....nu tad vēl diezgan labi ņēma uz liesu gaļu,kura bija paturēta mazliet siltumā...tā kā par to svaigo zaceni tomēr varētu strīdēties...
23.oktobris 2008, 18:51 | links
 
tapec jau es iesaku neizmantotvedzelu makskeresana sliekas jo labuma nekada tikai nobendets zemmers
23.oktobris 2008, 18:46 | links
 
pilnigi piekitu uz tarpa njem tikai sikas (ar daziem iznemumiem)
bet diemzel to tarpu vinjas ta ierij ka kjirurgs pat neko nevar darit!
23.oktobris 2008, 18:02 | links
 
es ieteiktu izvairities vedzeles kert uz sliekam , ieskaitot naktenus ,jo uz tarpiem nemama bus viena no 5 ,labak zivs gabalinu vai vardulenu , copes bus retakas ,bet zivis bus mera
23.oktobris 2008, 17:49 | links
 
Svarīgi jau sāk copi no krēslas iestāšanās, intensīva cope ir tikai pirmās stundas , vēlāk uz pavasara pusi cope izstiepjās visā nakts garumā....
22.oktobris 2008, 21:45 | links
 
Ēsma uz āķa , tā pati ,kas gruntenei ...
22.oktobris 2008, 21:14 | links
 
Atbildēšu šeit ,ja nu kādam vēlinteresē .... Bļitkot var arī tagad ( bet vēl biku pa agri), gan no laivas , gan ka Liepājā kanalā no krasta ... Var izmantot lielas baltās bļitkas , 1-2 āķi , var džiga galvu ar āķi ( mazāk aizķerās) ... bļitkojot nedara asus rāvienus kā asariem ,bet vairāk sitot to pa grunti , pēc 5-8 parāvieniem , nogulda uz dažām sekundēm uz grunti , var laiku pa laikam asākus rāvienus izdarīt un ļauj brīvi atsisties pret grunti ,,, principā viņa nāk uz troksni ko rada bļitka atsitoties pret grunti ....Vislabakais laiks ir pirms ledus parādīšanās upē ,( pirms nārsta)....
22.oktobris 2008, 21:12 | links
 
Uz bļitkas āķi vajg slieku vai zivs gabaliņu un strādā visu laiku lai kustinātu grunti.No ledus ap ziemsvētkiem labi ķer,ja ir vēdzele.
22.oktobris 2008, 21:01 | links
 
man arī gribētos uz blītku pameģināt šogad.Doma ir un vieta arī ir izpētīta.tikai nav vēl īsti skaidrs par sistēmu kā.Varbūt Rolis var man vēstuli atsūtīt ko un kā.
22.oktobris 2008, 20:51 | links
 
sākot no pāris metriem ...
21.oktobris 2008, 10:38 | links
 
no laivas ar bļitku, tas noteikti ir lielā dziļumā?
21.oktobris 2008, 10:36 | links
 
no 30 cm un ne vairāk kā piecas ...
21.oktobris 2008, 10:32 | links
 
Uz dzīvu būtu labāk, tikai dzīvotāja pēc pāris metieniem tā vairs nav....
Visveiksmīgākais paņēmiens ir bijis no laivas ar bļitku !
21.oktobris 2008, 10:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager