Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Paldies par ieteikumiem.
Tas šaķis ir laikam domāts pilskalns.Ir tur mēgināts un arī uz aukšu kur tada neliela bedre.Tajā man labāk veicās.Šogad tur neesu bijis, bet kad būšu vesels būs laikam jaaizlaiž paprovēt tur.Pagaišgad tur trīs reizes biju un katru reizi pa vienai un tās pašas ne ipaši lielas. Tadas 500 _ 800 gr. Man laikam vēl veiksme nav uzsmaidījusi.
14.novembris 2007, 14:05 | links
 
Spečuks par Bārtu es neesmu , bet ir labi ņemts uz Bārtas šeķi , un aiz tā , tālāk pie zemnieka mājas , tur praktiski man tik ņēma pretim tieši mājai . Ir inf. no spečukiem ka šogad labi ņēma pie Vārtājas ietekas . Nu ir būts ar laivu uz bļitku no šeķa līdz tai zemnieku mājai tur upes otrā pusē labi ņēma . Pats vairāk kanālā tur ir daudzas labas vietas , cope līdz pat Ziemassvētkiem . Bārtā tā problēma , ka zivs praktiski ilgāku laiku vienā vietā neuzturās .
13.novembris 2007, 17:16 | links
 
cki ir dzirdeets, baartaa labi, keras pie otanķu tilta, pats neesu tur bijis, bet taa runaa. un veel vareetu buut laba cope ejot pa baartas taku, pie nogruvushaa dzelzceltilta, tur taada baigaa bedre un akmeni!!!
13.novembris 2007, 16:58 | links
 
Kā lai tev pasaku kurā vietā.Ja tu zini kur ir Bārta tad pirms bārtas.Un nedaudz zem tā avota kas ir zināms bārtas krastā.Es vispār saprau ka ir kārtīgi jaizpeta vietas kur var būt vēdzeles.Mes ar Gati sarunājām, ka tad brauksim nākošo reizi tad brauksim ātrāk ārā un meklēsim kādu labāku vietu.Jo tajā vieta vairs neko nedabuju 3 reizes.Arī laiks priekš vēdzelēm bija pārāk labs.Ja tu ķer bātas unpē kur tu ķer un kādi panākumi.
13.novembris 2007, 16:43 | links
 
Kur tu makšķerē ja nav noslēpums , redzi Bārtā jātrāpa uz to īsto vietu , man ar tur parasti pašvaki iet! Personīgi uz āķa lieku raudas gabaliņu ar cietiem zemes tārpiem uz viena āķa.
13.novembris 2007, 13:30 | links
 
Es Bārta šad tad makšķereju.Un uz vēdzelēm sāku iet 2005 gadā.Pagaidām lomi neīpaši.nezinu kas ir labāk likt uz aķa, bet laikam tārpu nekas neaizvietos.Ir mēgināts daudzkas.Ja vēl nbūtu tie rīmas ķiši kas aptīra tārpus būtu ok. Kas var ko ieteikt. Paldies.
13.novembris 2007, 13:24 | links
 
var jau sarunāt , tad redzēs!
12.novembris 2007, 15:01 | links
 
roluks7
Ja tu nakam ned brauc uz baartu paker mani ar liidzi??!
12.novembris 2007, 00:21 | links
 
nē,ogre.
11.novembris 2007, 22:33 | links
 
Runa ir par Bārtu?
11.novembris 2007, 21:31 | links
 
vakar 4 stundās apmēram 25 gb.,bet visas sīkaļas.lielākas par 400gr nebija.
11.novembris 2007, 21:21 | links
 
inf. ka šis Bārtā labi ņem ! Nākošnedēļ varbūt aizlaidīšu.
11.novembris 2007, 20:46 | links
 
Tikko biju liepajas, kanaalaa, aizgaaju ieraudziiju, kas pa straumi gaaju atpakal, nereali kaut ko taadaa nokert un copmaņa ar neviena!!!
11.novembris 2007, 20:11 | links
 
Kaut kā ļurbinieks šogan ne sevišķi , pagājušo gadu vienu reizi tik tukšā bija , cik zinu pārējiem arī švaki !
10.novembris 2007, 22:02 | links
 
nee gatizs shodien necopē, uz vārdadienu aizgāja copi uz ritdienu pārcēlu. jaa bet laiks shodien galiigi chau!!!
10.novembris 2007, 21:52 | links
 
tiko no ļurbām , velns parauj šitādu laiku , viena vimba ap 500 gr .Gatizs vēl copē?
10.novembris 2007, 19:10 | links
 
Tad jau nav tik traki vēl! Man i bijis tā, ka tā sīkā norij āķi, bet redzams kādā pozā viņš tai vēderā viņai stāv. Tik liela kā 2Ls
9.novembris 2007, 09:50 | links
 
Tā kā caur saulesbrillēm.
9.novembris 2007, 09:48 | links
 
A šitai saule spīd cauri? :)
9.novembris 2007, 09:47 | links
 
Par buti var nosaukt tik tādu ar kuru var iedot pa muti.
9.novembris 2007, 09:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager