Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Šodien līdz 22:00 bijām ar čomu uz ļurbām , man divas ņemamas un viena amnestējama ,čomam - viena normāla ap 1,5 kg ,otra mazītiņa.Vispār šogad ļoti daudz maziņās , laikam labi iznārstojušas.
4.novembris 2007, 22:58 | links
 
tikai un vieniigi Slieku chemuru
4.novembris 2007, 21:46 | links
 
Ko liki uz āķa?
4.novembris 2007, 09:25 | links
 
vakar biju veedzelees 14 dabuuju .. bet ne lielas .. triis bija taadas ap 1.200 kg .. domaaju ka riit braukssu .. baigi labi njem ja aaraa taads lietains veejains laiks :) Ne ASAKAS !!!!
4.novembris 2007, 03:16 | links
 
visiem Jelgavniekiem
labaka vieta ir Velnu gravis Garozē,un ieteka Lielupē.vel ļoti laba vieta Lielupē aiz Teteles skolas,ir tur viens tads kā licitis ar atpakalstraumi,vimbam arī superiga vietiņa,
3.novembris 2007, 21:49 | links
 
Līdz 20:30, 5 vēdzelītes , 2 neizturēja manu konkursu un sarunājām tikšanos nākošgad :). Vispār lielākām arī izmērs ne īpaši 43 cm.
3.novembris 2007, 21:37 | links
 
nēesmu bijis svētē, uz dullo netīk braukt iekulšos kautkur vēl tā, ka netikšu laukā, uzlaidīšu uz kādas privātās zemes vēl dabošu a mietu :) Tur pa dienu jābrauc, ka var izlūkot!
3.novembris 2007, 16:18 | links
 
neesmu jelgavā ķēris bet dzirdēts ir ka tur i
3.novembris 2007, 15:49 | links
 
to rotinnss.lielupē diezvai vēdzeli dabūsi,brauc uz svēti lielākas iespējas dabūt!
3.novembris 2007, 15:41 | links
 
Ka būšu iekārtojies došu tev te ziņu!
3.novembris 2007, 15:35 | links
 
Principā der tās pašas sistēmas ,kas uz butēm, zušiem , ir šādas tādas nianses , bet to katrs pats pieslīpē makšķerējot. Par kopīgu copi - kāpēc ne.
3.novembris 2007, 15:31 | links
 
rolluk7 pēc mēneša pārvācos uz Liepāju dzīvot varbūt varam uztaisīt kādu kopīgu copi kādreiz!
3.novembris 2007, 15:18 | links
 
Kā jūs sagatavojat rīkus? kādas žilkas, pavadas u.t.t. vai pietiek ar to pašu, kas ir uz jūru domāts. Nēesmu bijis ar makšķerēm. Parasti kad sīks biju tad vienkārši uz ziemas palaidieniem sasēju atsvarus pārliku āķus un cik ar roku varēju iemest tik bija labi. Nekad nēesmu nopietni gājis viņas copēt, tagad jūs mani te samudinājāt, ka varētu šonakt aizlaist. Ko sakat par Lielupi Jelgavā, ir vērts vispār mēģināt?
3.novembris 2007, 15:17 | links
 
Ta nu es tak liepājnieks , visur snieg mums lietus, visur ledus mums brīžiem tikai janvāra biegās , aizbrauc 10-20 km no Liepājas un pa 10 grādiem aukstāks.
3.novembris 2007, 15:13 | links
 
http://www.meteo.lv/public/faktiskais_laiks.html laba adrese rāda daudz maz precīci
3.novembris 2007, 15:07 | links
 
nu nezin man jūrmalā diezgan auksts moš aukstums no jūras tiko meteo.lv skatijos man jūrmalā tagad 0 redzēs moš akna ir tas īstais ar ko ķert...
3.novembris 2007, 15:06 | links
 
Par ātru jau gan nav , vienīgi pa siltu laiks mums te +10 ,vējš gan pamatīgs .Ja iespēja tad pamēgini uz aknas gabaliņu - tīra interese , zušiem patīk, bet vēdzelēm - nezinu! Šodien pats uz kādu stundiņu aizlaidīšu paļurbot.
3.novembris 2007, 15:02 | links
 
jau laiks kā radīts no rīta pamodos un nopriecājos..sagatavoju malku plēvi nojumei doma uz visu nakti uz tām vēdzelēm un no rīta biš spiningu pamētāt.
3.novembris 2007, 15:00 | links
 
šodien jau laiks ir ideāls, ja pa nakti vēl piesals tad labais. Slapš un tumš, auksti. Vajag būt pa pirmo!
3.novembris 2007, 14:55 | links
 
būs jāmēģina bet tik nezinu kā ķersies vai nav pa ātru viņas ķert??
3.novembris 2007, 14:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager