Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
pagaajušo gadu -5 copeeju un noķēru, var meigināt
11.janvāris 2018, 09:48 | links
 
kāpēc ne, tikai jāskatās vai nevajag līdzi bomi, ar ko krasta ledu paskaldīt. Vispār gan solīja nedēļas beigās skaidrāku laiku.
11.janvāris 2018, 09:21 | links
 
sestdien vakarā vēl ir doma pamēģināt uz vēdzelēm, bet vai tādā aukstumā un skaidrā laikā ir cerība uz copēm?
11.janvāris 2018, 06:43 | links
 
Šodien pēc iepriekšējām 3 tukšajām reizēm viens mērs 42 cm krastā, bija uzsēdies bez copes, pie pārmešanas izvilku šo laukā ) Izskatās ka nesen iznārstojis, tīrot vēl nedaudz pieņi izspiedās, bet vēders tukšs un pieņu ar nebija. Ķēru uz raudas filejas.
6.janvāris 2018, 22:45 | links
 
gintsgg [06.01.18]: Domāju ka labāk atpūties , šodien braucu pāri Ventai , līmenis milzīgs , straume nenormāla , kokus nes ar visām saknēm , nekas labs no copes nesanāks , jāgaida kad nomierināsies . Tas augštecē , lejā būs vēl trakāk .
Sk paldies..tad pagaidīt..
6.janvāris 2018, 22:35 | links
 
Domāju ka labāk atpūties , šodien braucu pāri Ventai , līmenis milzīgs , straume nenormāla , kokus nes ar visām saknēm , nekas labs no copes nesanāks , jāgaida kad nomierināsies . Tas augštecē , lejā būs vēl trakāk .
6.janvāris 2018, 19:08 | links
 
Sveiki ir neliels jautājums vai lūgums vai kāds nevar padalīties ar vietu.Zlēku puse gribas beidzot noķer kādu vedzeli..savadak kur es braucu sanāk kā pašu velk ar traktor ārā
6.janvāris 2018, 18:53 | links
 
Vēl 30decembrī ķertās bija ar lieliem vēderiem,tagad tukšas.Arī brīnos ,bet viņām labāk zināms kad nārstot.
6.janvāris 2018, 18:48 | links
 
Tā arī uzzināju ,tīrot mērus par zemmēriem nezinu.
6.janvāris 2018, 18:44 | links
 
kola [06.01.18]: Vakar Lielupe virs Mītavas no16-22 nebeidzama cīņa ar zālēm,bet uz diviem divas mēra dabūjām 38 un 48cm, vēl četri zemmēri.Mēri jau iznārstojuši.

ilmiks, 6.janvāris 2018, 16:53

Mani interesē, kā jūs zināt, ka vēdzele ir iznārstojusi? Vispār vēl par agru, pārāk silts. Un tad, es domāju, tikai uzšķēržot varētu atrast ikru vai pieņu atlikumus. Mazs vēderiņš nav rādītājs, jo vēdzele bieži nenārsto katru gadu.
Paspiežot nedaudz vēderu pa dirku asins parādās.
6.janvāris 2018, 17:49 | links
 
Vakar Lielupe virs Mītavas no16-22 nebeidzama cīņa ar zālēm,bet uz diviem divas mēra dabūjām 38 un 48cm, vēl četri zemmēri.Mēri jau iznārstojuši.

ilmiks, 6.janvāris 2018, 16:53


Mani interesē, kā jūs zināt, ka vēdzele ir iznārstojusi? Vispār vēl par agru, pārāk silts. Un tad, es domāju, tikai uzšķēržot varētu atrast ikru vai pieņu atlikumus. Mazs vēderiņš nav rādītājs, jo vēdzele bieži nenārsto katru gadu.
6.janvāris 2018, 17:46 | links
 
stiiv_lee [05.01.18]: Nerunāju pa mazajām upītēm. 95% ķeru Lielupē, šogad personīgi man, lielākā 4,3kg
Zināmam cilvēkam 4,2 vai 4,4kg īsti neatminos, kura tika nosvērta vietējā veikalā. Un vel šogad esmu dzirdējis par vairākām, noķertām AP 5kg vēdzelēm.
Iepriekšējos divus gadus ķērām no ledus, 2016 gada janvāra sākumā nedēļas laikā, noķēru trīs virs 4kg
Lielāko gan noķēru Bārtā, biku virs 5, bet tas gan bija gadus 6-7 atpakaļn
Nu ja jau tāds lielmeistars esi tad varbūt reizi sezonā iemet kādu bildi ar savu trofeju, lai varam tavām pasakām noticēt. Tagad taču katram fočiks līdzi.
6.janvāris 2018, 16:59 | links
 
Vakar Lielupe virs Mītavas no16-22 nebeidzama cīņa ar zālēm,bet uz diviem divas mēra dabūjām 38 un 48cm, vēl četri zemmēri.Mēri jau iznārstojuši.
6.janvāris 2018, 16:53 | links
 
stiiv_lee [05.01.18]: Nerunāju pa mazajām upītēm. 95% ķeru Lielupē, šogad personīgi man, lielākā 4,3kg
Zināmam cilvēkam 4,2 vai 4,4kg īsti neatminos, kura tika nosvērta vietējā veikalā. Un vel šogad esmu dzirdējis par vairākām, noķertām AP 5kg vēdzelēm.
Iepriekšējos divus gadus ķērām no ledus, 2016 gada janvāra sākumā nedēļas laikā, noķēru trīs virs 4kg
Lielāko gan noķēru Bārtā, biku virs 5, bet tas gan bija gadus 6-7 atpakaļ
Uz kvoku?
5.janvāris 2018, 21:03 | links
 
Gaujā gan neesmu ķēris, bet pēc nostāstiem dzirdēts, ka jārasina biksēs jau pa 1,5kg vēdzelīti
5.janvāris 2018, 20:55 | links
 
Nerunāju pa mazajām upītēm. 95% ķeru Lielupē, šogad personīgi man, lielākā 4,3kg
Zināmam cilvēkam 4,2 vai 4,4kg īsti neatminos, kura tika nosvērta vietējā veikalā. Un vel šogad esmu dzirdējis par vairākām, noķertām AP 5kg vēdzelēm.
Iepriekšējos divus gadus ķērām no ledus, 2016 gada janvāra sākumā nedēļas laikā, noķēru trīs virs 4kg
Lielāko gan noķēru Bārtā, biku virs 5, bet tas gan bija gadus 6-7 atpakaļ
5.janvāris 2018, 20:47 | links
 
..pēc nārsta vēdzeles mēdz lidot! nevisai augstu, pus metru virs ūdens !
..rīt, parīt kāds būs redzējis lidojošas vēdeles, kas jau toč iznārstojušas, jo lido tak !!! :)
5.janvāris 2018, 14:44 | links
 
edvinss [04.01.18]: Sveiki,kad īsti tās vēdzeles nārsto.
Biju 2 datumā ventā no piecām trīs bija iznārsojušas, divām vēl pieņi nāca ārā . Takā nātsts notiek.
5.janvāris 2018, 13:41 | links
 
Ja ir labi apstaakli piem kaa sogad veedzelei sogad ir plasums lielais udens tomer ir veesaaks nekaa kad upe ir krastos manas copes vietas ari ir zem udens tagad. 1ja janvaarii vell vareja knapi tikt vietai klaat. Tagad tikai no laivas var meeginaat. Bet nu tas nav tas kad tu grunteni vari krastaa nolikt. Jaa udens kaa pavasarii, brinumainaa kaartaa zaali tur nenesa. Ja zini zivju koncentraciju ziemaa vinjas arii var kert tik ne tada daudzumaa ka pirms naarsta.
5.janvāris 2018, 00:11 | links
 
janvārī, februārī parasti nārsto. Bija doma martā pamēģināt vēl pacopēt, bet pēc mūsu laikapstākļiem vairs neko saprast nevar, uz ledus arī gribas pacopēt.
4.janvāris 2018, 21:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager