Vēdzeles

Ar ko un kā tās labāk ķert
Vakar no 5 lidz 22:00 12 copes 4 realizetas lielaka 1.200 mazaka 800. Copece izdevusies

roga21, 27.novembris 2016, 13:34

Vienigais kad bija dra4igais laiks copes bija. Bet ka noskaidrojas ta cauri sodien izdevusies 2 merinieces cope bija stabila parliecinosa ka nema ta panema. No 20:00- 22:00
30.novembris 2016, 22:12 | links
 
Vakar Ķegums, ūdīks laiks, bet vienu mēru 47cm, no četrām copēm tomēr ieguvu...!
Bija arī nesaprotamas, grābstīšanās...!
29.novembris 2016, 17:36 | links
 
Tikko no copes Gaujā pie mājas. Līmenis pa kādiem 40-50cm nokrities. Piecopēja katrā iemetienā, bet kautkā neriktīgi. 2-3reiz uzsit vai asi uzšūpina un pamet. Ēsma diemžēl tikai nakstārps šoreiz. Copes bija tik uz tiem āķiem kur vairāki naktstārpi virsū. Rezultāt 0 bet ieraudzītās copes pozitivu asumu uzsita;)
27.novembris 2016, 21:49 | links
 
Vakar no 5 lidz 22:00 12 copes 4 realizetas lielaka 1.200 mazaka 800. Copece izdevusies
27.novembris 2016, 13:34 | links
 
Lejpus Pļaviņu hes pacietīgākie vedzeļu copmaņi pa vakaru 2- 3 mērus noķer. ļoti bieži var trāpīties uz lielo ūdeni ar specīgu straumi. Šī iemesla dēļ vakar izbraucu vēlāk, bet līdz plkst 22 nenometa. No 20 -22 viens zemmērs. Copmaņu daudz. Viens līdz 18:00 bija jau divas dabūjis viens mērs un viens zemmērs (pirms līmeņa celšanas). Ne asakas
27.novembris 2016, 13:05 | links
 
Tīko no copes zem Rīgas Hes. Rezultāts pilnīga nulle.
26.novembris 2016, 20:52 | links
 
Ventā līmenis nedaudz pakritis, priekš copes labs, zāle arī minimāli sēžas uz auklas. Vienīgais, kas bišķiņ traucē ir vēja pūtiens, kas rādās nerimsies pāris dienas. Pagaidām viena nerealizēta cope, fileja sakošļāta, varbūt pasteidzos.
26.novembris 2016, 18:36 | links
 
Ventā līmenis nedaudz pakritis, priekš copes labs, zāle arī minimāli sēžas uz auklas. Vienīgais, kas bišķiņ traucē ir vēja pūtiens, kas rādās nerimsies pāris dienas. Pagaidām viena nerealizēta cope, fileja sakošļāta, varbūt pasteidzos.
26.novembris 2016, 18:36 | links
 
Sveiki! Nesen esmu pārcēlies dzīvot uz Jelgavu, varbūt var sarunāt kādu vietējo takuzini kopā pacopēt vakarā uz vēdzelēm Lielupē?
24.novembris 2016, 11:55 | links
 
Vakar pirmo reizi devos ķert vēdzeles Gaujā netālu no Valmieras. Sēdēju no 16.00 līdz 20.30 Sākums diezgan neveiksmīgs. Pirmajos metienos pamanījos divreiz apraut visus pamparus. Pēc tam uzsmaidīja iesācēja veiksme. Atkārtoti pārsēju visu sistēmu un pēc 15 min tiku pie mēra vēdzeles. Pēc apmēram stundas noķēru vēl vienu tikai daudz mazāku. Pirmā cope bija diezgan labi manāma. Tā kārtīgi pa kātu uzdeva. Otra tikai nedaudz pa brīdim iestiepa un atlaida auklu. Tas arī bija iemesls, kāpēc bija vēl pāris neīstenotas copes, jo īsti nesapratu ka ņem.
Paldies vīriem, kas deva padomu copei!
24.novembris 2016, 11:53 | links
 
Par vēdzelēm nedaudz šeit no 44. minūtes apmēram, bet viss tas seriāls interesants, vismaz man.
https://www.youtube.com/watch?v=fI6EIWXPMJ4
23.novembris 2016, 22:53 | links
 
Paldies,domāju tad rīt uz Ogres upi aiziet.

martinsgrinb, 21.novembris 2016, 20:05
Makšķeres rīt vari līdzi neņemt uz ogres upi! Līmenis nenormāli augšā ar baigo straumi.

Edgars1982, 21.novembris 2016, 20:12
Ā,nu ja-pareizi taču.Tagad jau visur līmenis augšā,tad pagaidām nekā.

martinsgrinb, 21.novembris 2016, 20:44

No līmeņa nevajag baidīties. Straume spiež visas sīkzivis pie paša krasta. Kur barība tur arī plēsoņas (vēdzeles). Meklē piekrastes atstraumes, līcīšus, kabatas, kur ūdens griežas. Neder tikai vietas kur upe ir ārā no krastiem, pļavās.

kola, 21.novembris 2016, 20:59

Pareizi saka kola.
Bet vēl labāk, nākošā mācību gada sākumā(septembrī), kad vēl upē līmenis būs zems(cerams), ņem seksīgo kursa biedreni un izved "romantiskajās" pastaigās gar upi. Nošausi uzreiz(varbūt) divus zaķus. I meitene laimīga, i Tu upi iepazīsi pie zema līmeņa un tad Tev ūdens nekad neliksies par daudz. :-))
21.novembris 2016, 21:06 | links
 
Paldies,domāju tad rīt uz Ogres upi aiziet.

martinsgrinb, 21.novembris 2016, 20:05
Makšķeres rīt vari līdzi neņemt uz ogres upi! Līmenis nenormāli augšā ar baigo straumi.

Edgars1982, 21.novembris 2016, 20:12
Ā,nu ja-pareizi taču.Tagad jau visur līmenis augšā,tad pagaidām nekā.

martinsgrinb, 21.novembris 2016, 20:44


No līmeņa nevajag baidīties. Straume spiež visas sīkzivis pie paša krasta. Kur barība tur arī plēsoņas (vēdzeles). Meklē piekrastes atstraumes, līcīšus, kabatas, kur ūdens griežas. Neder tikai vietas kur upe ir ārā no krastiem, pļavās.
21.novembris 2016, 20:59 | links
 
Arī lielā līmeni pie zivs var tikt, grūtāk, bet var.
21.novembris 2016, 20:57 | links
 
Paldies,domāju tad rīt uz Ogres upi aiziet.

martinsgrinb, 21.novembris 2016, 20:05
Makšķeres rīt vari līdzi neņemt uz ogres upi! Līmenis nenormāli augšā ar baigo straumi.

Edgars1982, 21.novembris 2016, 20:12

Ā,nu ja-pareizi taču.Tagad jau visur līmenis augšā,tad pagaidām nekā.
21.novembris 2016, 20:44 | links
 
Paldies,domāju tad rīt uz Ogres upi aiziet.

martinsgrinb, 21.novembris 2016, 20:05

Makšķeres rīt vari līdzi neņemt uz ogres upi! Līmenis nenormāli augšā ar baigo straumi.
21.novembris 2016, 20:12 | links
 
Paldies,domāju tad rīt uz Ogres upi aiziet.
21.novembris 2016, 20:05 | links
 
Sveiki copmaņi!Pašam arī saradās doma uz vēdzelēm kādu dienu nākamnedēļ aizbraukt.Kādas vietas būtu labas Ogrē un tās tuvumā,kur viņas varētu makšķerēt?Sapratu,ka tieši pie Ķeguma HES uz lejpusi viņas ķer.Varbūt vēl ir kādas labas vietas,kāds te viņas copē(Ogres pilsēta un tās apkārtne)?Esmu iesācējs,bet gribētu jau vismaz vienu noķert,jo no plkst.16 darbd. vakaros esmu brīvs.Varbūt kāds nākamnedēļ no Ogres kaut kur brauc uz vēdzelēm,varbūt es varu sastādīt kompanjonu.Esmu pilnīgs iesācējs par vēdzelēm,tāpēc jautājumi ir tik daudz,bet palasot jau vecākus ierakstus šajā sadaļā saprotu apmēram kas un kā.Ir fīderis man ar testu līdz120 g ar 0,25 monofilo auklu,sistēma arī apmēram skaidra,2 pavadas,svins,gan jau derēs.Ko jūs domājat?Saprotu,ka varu palikt pilnīgi bez nevienas copes,vai vismaz vienu copi varu redzēt,vai citādāk.Vienkārši ne katru dienu kojās ir ko darīt,ir tieksme pēc kaut kā jauna-gribās arī kaut mazu,bet pieredzi uzkrāt.Sapratu,ja copē tieši tur lejpus HES,tad ir nepieciešama licence.Bet gribētu arī zināt citas vietas,varbūt Daugava Ogrē vai Ogres upe,vai vēl kādi varianti.Cik smagus svinus man izvēlēties,tas ir jautājums.Ja kāds nākamnedēļ pēc 16:00(labaak darbadienā)kur Ogres tuvumā brauc uz vēdzelēm ,dod ziņu,varbūt es varu tiešām sastādīt kompanjonu,ko sakiet?Ir jau interesanta tā dažādība:))):))

martinsgrinb, 21.novembris 2016, 17:07

pa dienas gaišo pusi pavazājies gar upi, to pašu Ogri. Paskaties, kur upe straujāka, kur rāmāka. kur sakrituši zari, kur akmeņi rēgojas ārā. meklē krāces. Tā vismaz es daru. mēdz izšaut vēdzele arī lēnā upes tecējumā, bet lai ir vismaz kaut kas, kas viņu tur piesaista. tās pašas siekstas, zemūdens muiņa. distances- dažādas, savu lielāko reiz Valmierā 2m no krasta noķēru 2,ar kaut ko kg. pie akmeņiem būs, meklē straumi.
veids- 100gr svins ( atkarīgs no straumes) 2 āķi ir ok, reizēm pinas kopā. ko likt uz āķa, - te ir daudz par to runāts. saķer 10 raudiņas, mailītes upē, nopērc -saroc sliekas. un pietiks. citreiz vēl ļoti labi strādāja lašu vēderiņi, nēģi un vardītes. veiksmi atrast vardītes :D
bet viss ir vienkārši. nekā sarežģīta. pārmetienus taisi ( vismaz es) ik pa 20min. paskaties vakaros kur tauta sēž
21.novembris 2016, 17:41 | links
 
Sveiki copmaņi!Pašam arī saradās doma uz vēdzelēm kādu dienu nākamnedēļ aizbraukt.Kādas vietas būtu labas Ogrē un tās tuvumā,kur viņas varētu makšķerēt?Sapratu,ka tieši pie Ķeguma HES uz lejpusi viņas ķer.Varbūt vēl ir kādas labas vietas,kāds te viņas copē(Ogres pilsēta un tās apkārtne)?Esmu iesācējs,bet gribētu jau vismaz vienu noķert,jo no plkst.16 darbd. vakaros esmu brīvs.Varbūt kāds nākamnedēļ no Ogres kaut kur brauc uz vēdzelēm,varbūt es varu sastādīt kompanjonu.Esmu pilnīgs iesācējs par vēdzelēm,tāpēc jautājumi ir tik daudz,bet palasot jau vecākus ierakstus šajā sadaļā saprotu apmēram kas un kā.Ir fīderis man ar testu līdz120 g ar 0,25 monofilo auklu,sistēma arī apmēram skaidra,2 pavadas,svins,gan jau derēs.Ko jūs domājat?Saprotu,ka varu palikt pilnīgi bez nevienas copes,vai vismaz vienu copi varu redzēt,vai citādāk.Vienkārši ne katru dienu kojās ir ko darīt,ir tieksme pēc kaut kā jauna-gribās arī kaut mazu,bet pieredzi uzkrāt.Sapratu,ja copē tieši tur lejpus HES,tad ir nepieciešama licence.Bet gribētu arī zināt citas vietas,varbūt Daugava Ogrē vai Ogres upe,vai vēl kādi varianti.Cik smagus svinus man izvēlēties,tas ir jautājums.Ja kāds nākamnedēļ pēc 16:00(labaak darbadienā)kur Ogres tuvumā brauc uz vēdzelēm ,dod ziņu,varbūt es varu tiešām sastādīt kompanjonu,ko sakiet?Ir jau interesanta tā dažādība:))):))
21.novembris 2016, 17:07 | links
 
Sestdien Daugavā 19.Novembrī pa lielo lietu otrā Vēdzele šogad 38cm ap pl 18:00
Copes beidzās ar ūdens līmeņa krišanos.
21.novembris 2016, 14:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager