Makšķerēšana jūrā

seedoo...

Interesanta uzparikte un dažos apstākļos noteikti noderīga...Bet pa tumsu ar tādu operēt varētu būt ekstrēmi...
9.oktobris 2013, 20:14 | links
 
Ieliku savu kāta turamo ar pagarinātāju, lūdzu kam nepieciešams, lieta pārbaudīta! Neizmantojiet al. leņķus, spraužot ūdenī, jūra sit ārā, vajg apaļu!!!
9.oktobris 2013, 19:50 | links
 
Kraft, trubu pagarinātāji, kaut uz 7m! Var vēl trepes paņemt:)) nevajag nekādus garos bomjus, ja nu kādam īpaši:)) laikam nāksies safočēt savu arsenālu:))
9.oktobris 2013, 19:31 | links
 
Fliper, A Einis reizēm pravdu glasjit :) labi zini, ka garš kāts IR nepieciešams (universālāks) . Reizēm tas ir vienīgais glābiņs no zālēm. Esmu redzējis, kā tauta atsūc zāles un nedabon nevienu buti, jo tajos apstākļos ar 3.80 kātu aukla ietrāpa
zāļu slejā, kas iet gar krastu. ar 4.60 pāriet pāri zālēm un viss notiek.
9.oktobris 2013, 19:19 | links
 
P.S ja jūra un apstākļi atļaus, noteikti
uz MJ mēģināšu padročīt. Pag, gad. tiogas un citas ēdamās+ atraktoru butes locīja iekšā arī uz sistēmas uzāķetas, biku sliktāk, kā tīru ēsmu, bet ēst ēda. Katrs jūk pa savam :D

kraft, 9.oktobris 2013, 18:08

Uz MacroJig vajag :) Man viens Salmo 3m džiga kāts ar testu līdz nieka 60g kaut kur garāžā pūst... Domāju, ka būti īsti piemērots :)

zaraza, 9.oktobris 2013, 18:33


Macro jau macro :) Tālu jau gan nav jāmet, iebrien un strādā, kā ar balansieri :DD
9.oktobris 2013, 19:09 | links
 
Kraft, šito nevajadzēja teikt, kā lai tagad atlikušo nedēļu nodzīvo? :DD Nu pat man gribās uz jūru. Brīvdienās rāda mierīgu laiku, bomji paliek mājās, ņemšu tikai MJ un fīderi, lai aktīvākās butes saturās! :)))
9.oktobris 2013, 18:53 | links
 
P.S ja jūra un apstākļi atļaus, noteikti
uz MJ mēģināšu padročīt. Pag, gad. tiogas un citas ēdamās+ atraktoru butes locīja iekšā arī uz sistēmas uzāķetas, biku sliktāk, kā tīru ēsmu, bet ēst ēda. Katrs jūk pa savam :D

kraft, 9.oktobris 2013, 18:08


Uz MacroJig vajag :) Man viens Salmo 3m džiga kāts ar testu līdz nieka 60g kaut kur garāžā pūst... Domāju, ka būti īsti piemērots :)
9.oktobris 2013, 18:33 | links
 
Túlít parádísies Albakora Einis un pateiks ka tá nevar!Obligáti vajag piecmetrígo Colmic bomi,ar testu lídz 300gr,un 7000,bet labák 9000 spoli ar o,45mm spídoso auklu,ká arí 180-260gr úsainos svinus,un tikai tá un ne savádák!)))))Joks fíderis rullé!Kad piecus gadus apakal pirmo reizi aizbraucu uz júru ar fíderiem uz mani skatíjás ká uz idiotu(visiem bija bomji),bet kad iedevu paméginát visi párgája uz píderiem un tievákám auklinám,mazákiem sviniem un spolém!
9.oktobris 2013, 18:16 | links
 
P.S ja jūra un apstākļi atļaus, noteikti
uz MJ mēģināšu padročīt. Pag, gad. tiogas un citas ēdamās+ atraktoru butes locīja iekšā arī uz sistēmas uzāķetas, biku sliktāk, kā tīru ēsmu, bet ēst ēda. Katrs jūk pa savam :D
9.oktobris 2013, 18:08 | links
 
Man gads apkārt, kā jūra vilina, un jau no paša sākuma es teicu ,,tā nav zveja bet kaut kāda huiņa,,!!! Iemt bomi , pagaidi un velc ārā, tev prasa ir kaut kas , a hvz un tik pie kājām var saprast ka kāda spiež pie grīdas. Tamdēļ pēc pāris copēm bomjus izmetu nahren!!! Strādāju ar vienu karpeni, un diviem fīderiem, viens vēl rezervē, kā arī vienu kātu stiepju prom vietas izvēles izpētē! Ar fīderīti ir pavisam savādāk,uz viena ir ļoti smalka pītā ar smalkākiem rīkiem, tad nu ar pievilkšnas soļiem ar to ar copēju(ja jūra atļauj), kamēr pārējie noteikto laiku mirkst. Vienīgais mazie riņķi un pie lielas zāles baigi ķīlā, pārēkā visā tikai+!

seedoo, 9.oktobris 2013, 17:39


100%

Nejau vienmēr, bet pie noteiktiem apstākļiem, bušu fīderēšana sagādā ne mazāku baudu kā jebkuras citas zivs izvadīšana. Bremzīte arī pamānās ietirkšķēties :) Var ar bomjiem, var ar smalkiem rīkiem aiztikt butes vietās :)) Kā saka katram savs:) Galvenais, lai pašam bauda.
Mana lielā paņēma vēl uz bomja, bet esmu nobriedis, ka šogad lielākā paņems uz smalko fīderi :))))
9.oktobris 2013, 18:01 | links
 
Man gads apkārt, kā jūra vilina, un jau no paša sākuma es teicu ,,tā nav zveja bet kaut kāda huiņa,,!!! Iemt bomi , pagaidi un velc ārā, tev prasa ir kaut kas , a hvz un tik pie kājām var saprast ka kāda spiež pie grīdas. Tamdēļ pēc pāris copēm bomjus izmetu nahren!!! Strādāju ar vienu karpeni, un diviem fīderiem, viens vēl rezervē, kā arī vienu kātu stiepju prom vietas izvēles izpētē! Ar fīderīti ir pavisam savādāk,uz viena ir ļoti smalka pītā ar smalkākiem rīkiem, tad nu ar pievilkšnas soļiem ar to ar copēju(ja jūra atļauj), kamēr pārējie noteikto laiku mirkst. Vienīgais mazie riņķi un pie lielas zāles baigi ķīlā, pārēkā visā tikai+!
9.oktobris 2013, 17:39 | links
 
:)
9.oktobris 2013, 17:19 | links
 
Butei, protams, ka PO...
9.oktobris 2013, 17:14 | links
 
Mans N-to gadu novērojums ir tāds, ka auklas resnums īpašu lomu nespēlē. Tai butei,manuprāt, ir PO uz auklu, ja viņu var iekārdināt ar ēsmu,tad cope iet uz OK. Ja viņa ir neaktīva(guļ smiltīs), tad pus metru no butes ēsmā var ielidināt pašu Rītiņu ar viņa" tuč, tuč" un "kas var būt labāks par šo",lomi būs tādi, kādi uz to brīdi konkrētajā vietā būs! Iespējams, ka maldos!
9.oktobris 2013, 17:11 | links
 
Kā jau daudzās lietās viss ar laiku...tā man šķiet!Pagāšgad,kad sāku piebraukāt uz jūrju,tad vienkārši vilku ārā pēc 10-15 min.,copi īpaši neredzēju,kaut arī ar citām lietām īpaši neesmu aizņemts!:)Šogad jau Dārgā man un es viņai:,,Skaties...tev copē,vai copēja!"Ir tai butei sava ,,fīča" un kad to ,,fīču" noķer,tad par sevi vismaz varu teikt:,,Tas vairs nav vīrusiņš,bet tā jau ir slimība,vai vēl precīzāk diagnoze!":)Dārgā šonedēļ strādā ilgākas darba stundas,lai piektdienu dabūtu brīvu...!:)))VVunea!!!
9.oktobris 2013, 17:06 | links
 
Sezu luznja no 8:00 un paris butes un butites. Parsvara loti tala distance,gan garnele gan renge. Pa nakti jurkalne nepaspeju smeki nopipet kad svins krasta komplekta ar lielu daudzumu zalju. Rezultata ablamovi4s:)
9.oktobris 2013, 17:05 | links
 
mani novērojumi par bushu copi ar juutiigu (feeder) kaatu- shogad arii panjeemju feederus uz juuras copi liidzi. domaaju nu tik redzeeshu katru copi un vilkshu aaraa, kad aakjis veel pashaa luupinjaa, lai nav taa operaacija butei jaataisa. Figu!! Ja redz momentu kad bute panjem tad copi var redzeet arii uz parastaa bomja kaata, bet ja to momentu nokavē (parasti gan visi ir aiznjemti ar citaam lietaam :) nevis ar ar nepaartrauktu luureeshanu uz kaata spici) tad ne velna neredz jo vinja ir ierijusi, gulj uz grunts un nekustās.
Taadi ir mani noveerojumi, nepretendeeju uz patiesiibu.

dzhi, 9.oktobris 2013, 16:43


Bullšit. Kautkas tev nav kārtībā ar sistēmu. Vismaz pīto auklu izmanto??

Es pagājušo sezonu labi ar vienu fīderi skaldīju buteles, jo toreiz izmērs bija pašvaks. Citas reizes, kad cope vāja, tik tā arī daru.

no sākum atrod kautcik jēdzīgu vietu. (solojoši, ik pa 10 m pārmet) kad arī distance atrasta, tad vainu uz aci, vai klipsī. Sēžu krēslā, fīderis stāvus rokā, piemontēju, ka viš pie krēsla stāv arī neturot. Pie copes uzreiz piecirtiens. Skaldīju viņas kā Lielupes plicēnus. Sistēma visparastākā pretsavērpēja, tik pamatīgākais no pieejamiem.
Strādāju ar 100gr svinu.
Protams vētrā to neizdarīsi, bet normālā vējā arī bija ok. Ja svinu nes, tad vienk piekruķī brīvo auklu. Pieņemu, ka bušu sacenēs cilvēki tā arī skaldīja, kas skaldīja. Es toreiz skaldīju 3km blakus un baudīju vientulību. :) Rezultāts redzams manā profila bildē :)
9.oktobris 2013, 17:01 | links
 
efektiigaak varbuut ir bezveeja laikaa zvaninju meegjinaat piemonteet.

dzhi, 9.oktobris 2013, 16:44


vēl efektīvāk ir turēt kātu rokās, it sevišķi tumsā :) normālam fīderim ideāli sit uz roku, da i ar soļojošo grunteni var paniekoties...
9.oktobris 2013, 16:58 | links
 
efektiigaak varbuut ir bezveeja laikaa zvaninju meegjinaat piemonteet.
9.oktobris 2013, 16:44 | links
 
mani novērojumi par bushu copi ar juutiigu (feeder) kaatu- shogad arii panjeemju feederus uz juuras copi liidzi. domaaju nu tik redzeeshu katru copi un vilkshu aaraa, kad aakjis veel pashaa luupinjaa, lai nav taa operaacija butei jaataisa. Figu!! Ja redz momentu kad bute panjem tad copi var redzeet arii uz parastaa bomja kaata, bet ja to momentu nokavē (parasti gan visi ir aiznjemti ar citaam lietaam :) nevis ar ar nepaartrauktu luureeshanu uz kaata spici) tad ne velna neredz jo vinja ir ierijusi, gulj uz grunts un nekustās.
Taadi ir mani noveerojumi, nepretendeeju uz patiesiibu.
9.oktobris 2013, 16:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager