Makšķerēšana jūrā

Līdz 1dienai:))) Cerams nebūs par vēlu!
28.septembris 2013, 19:38 | links
 
susuri , KĀ TEKSI -gaidam:)))
28.septembris 2013, 19:35 | links
 
Seedoo,Tavs azarts pārsteidz,bet Tu jau pats iepriekš rakstīji "Daugavu izkodu,tagad jūrai kārta " ,bet ir arī tādi ,kas arī jūru izkoduši . Vēl mazliet jāgaida !
28.septembris 2013, 19:26 | links
 
siikaas plaukstinieces naak. Gaidam kreeslu...
28.septembris 2013, 18:37 | links
 
GAIDIET TUMSU, BŪS!!!
28.septembris 2013, 18:13 | links
 
Kādas 20 gab.izmērs uzlabojas.garneli vispār negrib.tas viss uz mola ventspilī.tauta te grozās bet cik skatos visi velk.ir pa kādam bullītim ar
28.septembris 2013, 18:03 | links
 
aizgaajaam pa labi, zaale beizaas, siikaas naak dupletiem. Gaidam tumsu...
28.septembris 2013, 17:28 | links
 
Lūžņa vilnis ok zaale maz bute divaaas stundaas apnika braukshu maajaa. Kolegam labaak bute pussundaa paaris kilo salasiija.
28.septembris 2013, 16:40 | links
 
vakarā ar aizlaidīšu uz jūrkalni.. cerams a zāles nabūss
28.septembris 2013, 15:39 | links
 
seezam juurkalnee. 7 kaati 1 bute stundaa. Laiks ideaaals, vilnis labs, zaalju nav. ¸¸¸pljacc, kameerir rakstiiju kaats gar zemi...zaales :(( nu viss veel prieksaa
28.septembris 2013, 15:35 | links
 
Ventspils mols.cope ir.zāles nav.tauta daudz.butei izmērs viduējs.reņģi ņem labāk
28.septembris 2013, 15:29 | links
 
andrel - sarauj, pagaidām ej pa pirmo vietu:)
28.septembris 2013, 15:24 | links
 
To bums: Neaizmirstiet tikai smiltis noskalot, kau gan kā kurā gadījumā, iespējams ar to var iekrist, bet ja smilts džinkstēs zobos, tad noteikti būs pārliecinoši, ka pa jūru ir bradāts:)))
28.septembris 2013, 15:23 | links
 
Maza atkāpe par ēsmām:ja nu galīgi butēm, vimbām utt. nekas neliekas gards, pamēģiniet ar tīkliņu sasmalstīt garneles, kas turpat piekrastē/zāļu kumšķos sastopamas itin daudz-izskats identisks ziemeļniecēm, tik mazākas.
28.septembris 2013, 14:50 | links
 
Aigar, visā procesā lielākā gudrība atrast kādu pie stūres:)

usis, 28.septembris 2013, 13:42

Vaitad ir varianti? :))
28.septembris 2013, 14:24 | links
 
Tiem kuriem garneles paliek pāri vedat droši mājās un uzbūvējat zupīti Sieva būs ļoti pārsteigta -vēl pasakiet ka garneles noķērāt paši :DD

Saldētas (iztīrītas) garneles ½ kg
Kātu selerijas 1 cers
Puravi 4 gab.
Vistasķekavas vistas sponsorētais sastāvdaļas buljons 2 litri
Saldais krējums 200 g
Spageti 50 g
Dilles 1 saišķis
Sāls pēc garšas

Pagatavošana:

1. Katlā uzvāra buljonu, ievieto sīki sagrieztas selerijas un puravus. Vāra uz mazas uguns 15 minūtes.
2. Pievieno salauzītus spageti un vāra 5 minūtes.
3. Pievieno neatsaldētas garneles, sasmalcinātas dilles un krējumu. Uzvāra un pavāra 2 minūtes. Noliek malā uz 10 minūtēm ievilkties.
Rezepte no portāla Receptes .lv
28.septembris 2013, 14:18 | links
 
3 reizes pirms sezōnas braukt 250km, lai pārliecinātos, ka sezōna vēl nav sākusies? Sorry, bet nu necik gudri tas nav. Man jūra vismaz reizes 10 tuvāk, bet bijis esmu tik vienu. Labāk jau pagaidīt un tikmēr kādu līdaku vai raudas ēsmai saķert :))

sragiagiaA, 28.septembris 2013, 13:21


Tu nedaudz pārprati un Es nekorekti ierakstīju - 3 esmu bijis kopā savā mūžā. ;) t.i. - 2 pagājušosezon un vienu vakar. :)))
28.septembris 2013, 14:02 | links
 
Aigar, visā procesā lielākā gudrība atrast kādu pie stūres:)
28.septembris 2013, 13:42 | links
 
3 reizes pirms sezōnas braukt 250km, lai pārliecinātos, ka sezōna vēl nav sākusies? Sorry, bet nu necik gudri tas nav. Man jūra vismaz reizes 10 tuvāk, bet bijis esmu tik vienu. Labāk jau pagaidīt un tikmēr kādu līdaku vai raudas ēsmai saķert :))
28.septembris 2013, 13:21 | links
 
Pūtiens ne tik traks, bet vilnis bija baigs visu laiku, līņāja arī.
ap 21.30 nospļāvāmies un braucām mājās.

Doma viena - vienu reizi vismaz Es vēl aizbraukšu (kopā 3 esmu bijis un visas ne tās veiksmīgākās), ja ne tad, tad tas nav priekš manis, ņemot vērā ka jābrauc ~250km vienā virzienā.

Nākamajam piegājienam noteikti pagaidīšu vismaz 2-3 nedēļas, lai izpurina zāles utt., lai tas bušu laiks tā kārtīgi sākas, cik nu man saprašana.
Braukšu noteikti, lai varētu sākt ap 17-18 vakarā un ja vakars sūdīgs palikt uz rīta cēlienu.
Ar pavisam minimāli labāku inventāru, jo pagaidām neuzskatu, ka ir vērts ieguldīt. Pirmo reizi ķērām ar kātiem kādi nu bija un uz četriem kādas 20 gab. dabūjām, tad spriežu, ka sākumā var copēt ar to kas nu ir. Protams tikai, atbilstošas auklas utt.

Sekošu līdzi kas te notiek un pēc tām 2-3 nedēļām mēģināšu vēlreiz.
Ne asakas! :)
28.septembris 2013, 13:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager