Makšķerēšana jūrā

GFS pēdējās diennakts vairākos izlaidumos nesamazina vētras prognozi. Pat pastiprina. Ja vakar no rīta prognozēja orkāna stipruma brāzmas tikai dažviet Baltijas jūrā, tad jaunākās prognozes uzrāda orkānu zona no Gotlande līdz pat Polijas piekrastei un līdz Dānijas salām.
Līdz ar to arī Latvijai prognozētais vējš ir nedaudz pieaudzis. Piekrastē brāzmas - 28-33m/s, iekšzemē 20-25m/s. Vēja maksimums naktī uz pirmdienu un pirmdienas rītā.

esiet prātīgi.
24.novembris 2011, 10:00 | links
 
Labdien :)
Biju copē 17.datumā uz nakti. Svētku galdam butes sakēru. Izmērs pašvaks un nakts laikā uz 3 copmaņiem tik 6gb. cope sākās 7:00 no rīta. (maza atskaitīte)
Galvenais par ko gribēju runāt - IR
Ka drīz mēs stāvēsim mēslu kaudzē, nevis jūras smiltīs un vilksim celefāna maisiņus, nevis butes :(
Nebiju bijis pie juras(oviši) tikai 2 nedēļas un šajā laikā, man rodas sajūta, ka ir bijuši kropļi pez rokām, kas savus mēslus nevar savākt.
Mana kompānija bedza copi, paņēma savas 2 pudelītes, garneļu tukšās paciņas, ielika maximas maisiņā un devās uz mašīnu. Pa ceļam pielasot pilnu maisiņu ar pudelēm un citu drazu (nestaigājot jūras krastu pa labi pa kreisi, bet ejot isāko, taisnāko ceļu) + brīvajā rokā es iespiedu vēl 2 pudeles.
Ar to es gribēju pateikt, ka ES neesmu kroplis, bet varu palīdzēt citiem kuri tādi ir!
Esmu pārliecināts, kad visi kas šeit raksta dara tieši tā pat kā es. Bet tie kas tikai lasa, lai iegūtu informāciju vismaz daļa. Un tomēr paliek daļa cilvēku, kuri to nedara.
Tad pieskatīsim jūru kopā! Ja redzam, ka atpūtnieku bars dodas prom, nesavācot mēslus NEKAUTRĒJAMIES un palūdzam, lai savāc. Un ja tavā maisiņā ir vēl vieta, tad palīdzam tiem kropļiem, kas to nevar.
Paldies :)
24.novembris 2011, 09:59 | links
 
Par vienu copmani mazāk :(
24.novembris 2011, 09:29 | links
 
uzliec normālu āķi un viss būs "bumbās".
Kaitējumu- kādu kaitējumu?! Drīzāk kaitējumu var izraisīt lieku apakšveļas pāri iemetot vešmašīnā.
23.novembris 2011, 23:42 | links
 
Virs v-pils no 13-16 norma sastrādāta, ņēma visu ko piedāvā. Izmērs kā kuru reizi, bija arī daudz bērzlapītes.
PS. Vai nav laiks pieņemt normatīvu par cirkulāķu izmantošanu, jo lapiņas parasto ierij, ka bez kaitējuma nevari atlaist, vai vismaz ieviest iekšējo goda kodeksu? Nomainot uz cirkulāķiem tikai vienu nācās uzcept!
23.novembris 2011, 23:15 | links
 
Brusi, tev ir liels kurvis? Laižam sestdien butes lasīt!:))))) A, mošk kāpas augšā tīkls jānostiepj...pa gaisu jau šīs arī mīl lidot.:))))
23.novembris 2011, 22:36 | links
 
Tikko no jūras, cope normāla, izmērs labs līdz brīdim kad uznāca lielais pūtiens. Kārtīgām vakariņām salasīju, nu uz kādu laiku būs jāmet miers, jo rāda ka pūtiens būs līdz nākamajai trešdienai kā minimums.
p.s izskatās ka jūra paņēmusi vienu copmani no z-mola, ap deviņiem izskatījās ka iekritis, tikko braucu prom vēl meklēja :(
23.novembris 2011, 22:28 | links
 
Galvenais atbilstoši krāsām nokomplektēties,tad ir droši,ka tukšā nepaliksi;)))))
23.novembris 2011, 22:25 | links
 
JĀ VIS IR LILLĀ pats laiks uz jūr posties :)))
23.novembris 2011, 22:20 | links
 
Skaisti krāsu toņi;)))))))))-http://www.windguru.cz/int/index.php?sc=362
23.novembris 2011, 22:13 | links
 
Kāds uz jūru brīvdienās netaisās?-http://www.tvnet.lv/zala_zeme/daba/400482-nedelas_nogale_gaidama_stipra_vetra
23.novembris 2011, 21:51 | links
 
Vakar Jūrkalnē no 16:00 - 02:00 veiksmīga cope .
Līdz tumsai daudz atlaistas mazās,toties pēc tam nāca tikai labi izmēri . Gadījās arī viena kilogramniece (personīgais rekords).
23.novembris 2011, 19:42 | links
 
 
Nu?Kas notika pa nakti jūrā?
23.novembris 2011, 07:57 | links
 
Marika- nu, ieliec "Vitai"!
23.novembris 2011, 02:00 | links
 
Jā šodien neticami laba cope,nepilnās 2stundās norma ar uzviju un izmērs ideāls.Nevar salīdzināt ar pagājušo nedēļu,kad ķērās diezgan pašvaki.Nu gan sola vējainu laiku uz vairākām dienām,varēs atpūtināt rokas.
22.novembris 2011, 19:52 | links
 
Vakar pie buras no 10 līdz 20. Cope intensīva, pa gaismiņu ņemamas uz reņģi, tumsā uz garneli. Atpakaļ lai peld ap simtu, spainī ap 20. Galvenais- labi pavadīts laiks.
22.novembris 2011, 19:48 | links
 
vieta taapati,butes gan citas un lielaakas !!! :)))
22.novembris 2011, 19:29 | links
 
straiker- vieta tā pati?
22.novembris 2011, 17:41 | links
 
tobiš atvjol dušu....nevienu nenositu .... :DDD
22.novembris 2011, 17:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager