Makšķerēšana jūrā

Vispār mormiškai un melnajam āķim katram ir sava pavadiņa

diametrs, 17.novembris 2014, 13:45

ok so es arī gribēju saprast, savādāk uzrakstīji tā ka saprast varēja ka sien kopā i mormišku i melno āķi.

hecs7, 17.novembris 2014, 13:55[/quote]

Tā sanāca :) esmu mēģinājis stiprināt āķi gandrīz pa tiešo pie pamatauklas, lai nepinas, bet tas nestrādā, kaut kādu pavadiņu vajag, vismaz 10cm
17.novembris 2014, 14:04 | links
 

Vispār mormiškai un melnajam āķim katram ir sava pavadiņa

diametrs, 17.novembris 2014, 13:45[/quote]
ok so es arī gribēju saprast, savādāk uzrakstīji tā ka saprast varēja ka sien kopā i mormišku i melno āķi.
17.novembris 2014, 13:55 | links
 
Tas tishaam,jo mazaak bumbas pie aakjiem,jo tomeer cope labaaka.Vakar arii par to paarliecinaajos,kaarteejo reizi.
17.novembris 2014, 13:50 | links
 
Tas tishaam,jo mazaak bumbas pie aakjiem,jo tomeer cope labaaka.Vakar arii par to paarliecinaajos,kaarteejo reizi.
17.novembris 2014, 13:50 | links
 
i

Es, kad pats sienu sistēmas, nekad nekādus spīguļus nelieku. Parasti sienu vienu mormišķu (puse sarkana, otra zaļa) un kādi vidēji lielu melnu āķi. Gaišos āķus parasti neizmantoju

diametrs, 17.novembris 2014, 11:06
Interesanti kā tas izskatās, tu pie pavadas auklas sien klāt mormišku un vēl melno āķi?

hecs7, 17.novembris 2014, 13:34




Makšķernieku veikalā nopērku savērptos metāliskos pavadu turētājus. Tos lieku tā - vairākas reizes atverei izveru auklu vieni cauri, tad otrai - tādas kā trubiņas. Pavadiņu sienu pie cilpiņas.

diametrs, 17.novembris 2014, 13:45[/quote]

oooooo ooooo--------- nāk. pavadiņas stipr. ------
||
||
||
||
0----------------------āķis
17.novembris 2014, 13:48 | links
 
i

Es, kad pats sienu sistēmas, nekad nekādus spīguļus nelieku. Parasti sienu vienu mormišķu (puse sarkana, otra zaļa) un kādi vidēji lielu melnu āķi. Gaišos āķus parasti neizmantoju

diametrs, 17.novembris 2014, 11:06
Interesanti kā tas izskatās, tu pie pavadas auklas sien klāt mormišku un vēl melno āķi?

hecs7, 17.novembris 2014, 13:34




Makšķernieku veikalā nopērku savērptos metāliskos pavadu turētājus. Tos lieku tā - vairākas reizes atverei izveru auklu vieni cauri, tad otrai - tādas kā trubiņas. Pavadiņu sienu pie cilpiņas.

diametrs, 17.novembris 2014, 13:45[/quote]


Vispār mormiškai un melnajam āķim katram ir sava pavadiņa
17.novembris 2014, 13:45 | links
 
i

Es, kad pats sienu sistēmas, nekad nekādus spīguļus nelieku. Parasti sienu vienu mormišķu (puse sarkana, otra zaļa) un kādi vidēji lielu melnu āķi. Gaišos āķus parasti neizmantoju

diametrs, 17.novembris 2014, 11:06

Interesanti kā tas izskatās, tu pie pavadas auklas sien klāt mormišku un vēl melno āķi?

hecs7, 17.novembris 2014, 13:34[/quote]



Makšķernieku veikalā nopērku savērptos metāliskos pavadu turētājus. Tos lieku tā - vairākas reizes atverei izveru auklu vieni cauri, tad otrai - tādas kā trubiņas. Pavadiņu sienu pie cilpiņas.
17.novembris 2014, 13:45 | links
 
i

Es, kad pats sienu sistēmas, nekad nekādus spīguļus nelieku. Parasti sienu vienu mormišķu (puse sarkana, otra zaļa) un kādi vidēji lielu melnu āķi. Gaišos āķus parasti neizmantoju

diametrs, 17.novembris 2014, 11:06[/quote]
Interesanti kā tas izskatās, tu pie pavadas auklas sien klāt mormišku un vēl melno āķi?
17.novembris 2014, 13:34 | links
 
Vakar Siikragaa.No 6.00-17.00.Liidz pustdienaam bija ok,peecpustdienaa,praktiski visas tukshaas copes vai nu divlatnieki galaa.Tas tuvajaa distancee.Viiri jau staigaaja pa uudens virsu kaa dieva deeli.Juura dienas laikaa veel vairaak atkaapaas.Lai nu kaa,savas patsmit butes videeja izmeera salasiiju,ko likt galdaa maajiniekiem.
Ne asakas!!!
17.novembris 2014, 13:20 | links
 
Jā bet es uzseju pie pamatauklas parastos karpu āķīšus 15cm garā pavadiņā un vis rulēja
17.novembris 2014, 11:43 | links
 
nu t vakardienas vakars, no apmēram 17-23.30 Užavas puse, iesākumā bezcerīgi,plānas lapiņas,un ari tās pa retam tik,iestājoties pilnīgai tumsai,pavērās sākumā tuvā,pēcāk tālajā distancē un smukas butes,nebija giganti,toties biezas un tiešām līdz ar tumsu garnele rullēja,ko nevar teikt kamēr bija gaisma:) rezultāts ap 6,5kg copejūrā izcili 'forša :)
17.novembris 2014, 11:18 | links
 
Neliela atskaite vakar no 15,00-23,00 Mazirbe kopejais svars 8,3kg,pa gaismu ņēma lielāko ties uz renģes fileju un kalmāra strēmelītēm ,sākoties tumsai pārsvarā uz garneli bij gan tripleti gan dupleti izmērs vidējs lielākā ap 500g.Pūta dienvidaustrums jūra pamatīgi atkāpusies pa gaismu tikai tālaja distancē tumsā aiz pirma sekļa.Faktiski labākā cope līdz 21,00 pēc tam sāka ņemt lapiņas jā un lai cik tas nebūtu interesanti vis labāk strādāja sistēmas bez nekādām pērlītēm parasta pavadiņa ar karpu āķīšiem ,tāds ir fakts,pārbaudīju jau otro reizi un pārliecinājos.

straume21, 17.novembris 2014, 11:03



Es, kad pats sienu sistēmas, nekad nekādus spīguļus nelieku. Parasti sienu vienu mormišķu (puse sarkana, otra zaļa) un kādi vidēji lielu melnu āķi. Gaišos āķus parasti neizmantoju
17.novembris 2014, 11:06 | links
 
Neliela atskaite vakar no 15,00-23,00 Mazirbe kopejais svars 8,3kg,pa gaismu ņēma lielāko ties uz renģes fileju un kalmāra strēmelītēm ,sākoties tumsai pārsvarā uz garneli bij gan tripleti gan dupleti izmērs vidējs lielākā ap 500g.Pūta dienvidaustrums jūra pamatīgi atkāpusies pa gaismu tikai tālaja distancē tumsā aiz pirma sekļa.Faktiski labākā cope līdz 21,00 pēc tam sāka ņemt lapiņas jā un lai cik tas nebūtu interesanti vis labāk strādāja sistēmas bez nekādām pērlītēm parasta pavadiņa ar karpu āķīšiem ,tāds ir fakts,pārbaudīju jau otro reizi un pārliecinājos.
17.novembris 2014, 11:03 | links
 
Tie lopi droši vien šeitan neapgrozās...Nekas cits neatliek ,kā ar savu piemēru mainīt to sušķu domāšanu.Vienam liku pacelt mežā nomestu beņčiku,ilgi ar lielām acīm uz manīm skatījās,bet pacēla...
17.novembris 2014, 10:03 | links
 
Un tā cienījamie copmaņi...pēc ilgiem laikiem izbraucu butēs ventspils - kolkas jūrmalā... nākas secināt, ka mūsu sabiedrībā joprojām apgrozās cilvēki cūkas, kuri aiz sevis atsāj garneļu pakas, alus bundžas un pārējos mēslus... es saprotu, ka tie kas brauc copēt tikai vēlā rudenī vai ziemā ir pohuj, bet man kā arī vasaras pludmales apmeklētējam ir petīgi ar plikām kājām staigāt pa piedirsto pludmali...VAI TIEŠĀM IR GRŪTI AIZ SEVIS SAVĀKT ŠO SMĒSLUS... Ermīns (izmantojot "līņa" profilu)

L-upesLinis, 17.novembris 2014, 00:50

bildes bus no rita pat uz svariem uzlikšu! pekritu par cukam kaitinoši pac ejot prom savacu paris cūku pudeles un tuksas paciņas bet par to runat ir bewzjedzigi jo kas pieradusi majas dirst kur pagadas tie ari pie juras piedirsis cik pa gadiem esu noverojis tie ir parsvara kas lieto gradigos laikam sadzeras un un doma ka ir dievi bet isteniba cukas vien!

archijs30, 17.novembris 2014, 02:51



Nu nez, manā kompānijā ļaudis arī zem grādiem savāc mēslus gan savus, gan citu. Tie kas atstāj, viņi ir ar tādu domāšanu ...
17.novembris 2014, 08:51 | links
 
Un tā cienījamie copmaņi...pēc ilgiem laikiem izbraucu butēs ventspils - kolkas jūrmalā... nākas secināt, ka mūsu sabiedrībā joprojām apgrozās cilvēki cūkas, kuri aiz sevis atsāj garneļu pakas, alus bundžas un pārējos mēslus... es saprotu, ka tie kas brauc copēt tikai vēlā rudenī vai ziemā ir pohuj, bet man kā arī vasaras pludmales apmeklētējam ir petīgi ar plikām kājām staigāt pa piedirsto pludmali...VAI TIEŠĀM IR GRŪTI AIZ SEVIS SAVĀKT ŠO SMĒSLUS... Ermīns (izmantojot "līņa" profilu)

L-upesLinis, 17.novembris 2014, 00:50


bildes bus no rita pat uz svariem uzlikšu! pekritu par cukam kaitinoši pac ejot prom savacu paris cūku pudeles un tuksas paciņas bet par to runat ir bewzjedzigi jo kas pieradusi majas dirst kur pagadas tie ari pie juras piedirsis cik pa gadiem esu noverojis tie ir parsvara kas lieto gradigos laikam sadzeras un un doma ka ir dievi bet isteniba cukas vien!
17.novembris 2014, 02:51 | links
 
Un tā cienījamie copmaņi...pēc ilgiem laikiem izbraucu butēs ventspils - kolkas jūrmalā... nākas secināt, ka mūsu sabiedrībā joprojām apgrozās cilvēki cūkas, kuri aiz sevis atsāj garneļu pakas, alus bundžas un pārējos mēslus... es saprotu, ka tie kas brauc copēt tikai vēlā rudenī vai ziemā ir pohuj, bet man kā arī vasaras pludmales apmeklētējam ir petīgi ar plikām kājām staigāt pa piedirsto pludmali...VAI TIEŠĀM IR GRŪTI AIZ SEVIS SAVĀKT ŠO SMĒSLUS... Ermīns (izmantojot "līņa" profilu)
17.novembris 2014, 00:50 | links
 
>archijs30
Es biju biki pa kreisi no tevis, bet man knapi 1/2 norma ar vidējām, parādi 6x700 :)
17.novembris 2014, 00:35 | links
 
tiko no jūras biju starp mazirbi un košragu rezultats ekselents no 13.30 lidz 18.00 14.6 kg parsitu pats savu rekordu 4 tripleti tai skaita izmeri ari labi 6 pa 700 gr. parejas ap 250-500 siko pektiski nebij rit bus bildes pirms kupinasanas :)
16.novembris 2014, 23:21 | links
 
Jau pagāja,bet vēl jau arī rudens ir atstājis sekas uz dažu galvām.:)))

akmens, 16.novembris 2014, 23:08


Jā, arī rudens!:(
16.novembris 2014, 23:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager