Makšķerēšana jūrā

no abām pusēm kanāli,bet ir mazs moliņš.Vai nu no moliņa jāmēģina,vai nu uz citu vietu jābrauc laikam.

Metalists, 11.novembris 2014, 21:48

Jebkurā gadījumā vajag kaut ko bedrei līdzīgu atrast.
11.novembris 2014, 22:06 | links
 
no abām pusēm kanāli,bet ir mazs moliņš.Vai nu no moliņa jāmēģina,vai nu uz citu vietu jābrauc laikam.
11.novembris 2014, 21:48 | links
 
Domāju,ka viņām tur īsti nav vieta,kur apstāties,jo viss vienāds.Šaubos vai ir ko tur ēst.
Bet vasarā tur peldējās bušu mazulīši līdz 5 cm. :D

Metalists, 11.novembris 2014, 21:41

O jā, tas ir super izmērs!;)
pagājušo rudeni vēl decembrī bušu mazuļus vilnis skaloja ārā Pāvilostā. Bija tāds brīdis uznācis pēcpusdienā.
11.novembris 2014, 21:46 | links
 
Sveiki!
Vēlējos pajautāt kā ir ar copi posmā,kur no krasta pirmos 120-150 metrus ir gluds posms,aptuveni 70 cm dziļums,nav ne kādu bedru vai pakalniņu.Ir vērts tādā vietā doties vai meklēt citur? Doma itkā par buti.

Metalists, 11.novembris 2014, 21:19


Ja iebridīsi kādu gabalu un izraksi bedri, tad ar laiku tur butes varētu aŗi parādīties, bet ja nav iespēju un vēlmes tā darīt, tad vai nu brien līdz vairs nav 70 cm un met , vai nakts copē kāda plakanā tur varētu iemaldīties, vai arī meklē vietu, kur ir kāda bedre. Man visloģiskākais šķiet pēdējais variants.
11.novembris 2014, 21:44 | links
 
Domāju,ka viņām tur īsti nav vieta,kur apstāties,jo viss vienāds.Šaubos vai ir ko tur ēst.
Bet vasarā tur peldējās bušu mazulīši līdz 5 cm. :D
11.novembris 2014, 21:41 | links
 
metālist- kā pašam šķiet?
11.novembris 2014, 21:32 | links
 
Sveiki!
Vēlējos pajautāt kā ir ar copi posmā,kur no krasta pirmos 120-150 metrus ir gluds posms,aptuveni 70 cm dziļums,nav ne kādu bedru vai pakalniņu.Ir vērts tādā vietā doties vai meklēt citur? Doma itkā par buti.
11.novembris 2014, 21:19 | links
 
raimond ko tu cepies -ķer buti

elgreko, 11.novembris 2014, 20:06


Es necepos :) Es varbūt braucu biežāk citi :) Vienkārši man te viens mēģināja uzbraukt. Izlasīju forumos vienu labu komentāru, laikam copes atskaitēs. Nevienam nekas nav jāstāsta, utt, tik un tā ap---sīs. Tā laikam vislabāk. Man ir labi tāpat.
11.novembris 2014, 20:18 | links
 
raimond ko tu cepies -ķer buti
11.novembris 2014, 20:06 | links
 
Varbūt vēl pateikt kādā krāsā aukla?!

Garnele!

kasix3331, 11.novembris 2014, 19:08


Un kāpēc vajag dusmoties ? :) Vienkārši interesēja, uz ko ņēma. Man vakar darbojās tikai reņģes fileja. Uz viena āķa bija aizķēries kaut kas līdzīgs garnelei, bet caurspīdīgāks. Uzspraudu uz āķa tā kārtīgāk uzreiz bija smuka bute. Butēm patīk daudzveidība, ne vienmēr garnele. Nu ja tai ir kārtīgs rijamais - tad gan ēd visu :)
11.novembris 2014, 19:26 | links
 
Varbūt vēl pateikt kādā krāsā aukla?!

Garnele!
11.novembris 2014, 19:08 | links
 
Nupat no Miķeļbākas!Ieradāmies ap 10.. Jūra var teikt dīķis, mazs krasta vilnītis...Laiks dūmaka un mazs smidzeklis...Pirmie metieni un skaista izmēra butes..Tiesa gan strādāja labāk tālā distance, bridām līdz pau..iem un metām cik gāja..Dupleti, tripleti, bet ap 1iem cope pieklusa..tad pa retam...Kopumā man ap 30..Kolēgam gandrīz spainis..Bērnudārs praktiski nebija, nu uz pirkstiem saskaitāmas atlaistās...Taka kopumā apmierināti, svaigs gaiss un cope jūrā ir ok!

kasix3331, 11.novembris 2014, 17:47



Un uz ko ķērās ?
11.novembris 2014, 18:48 | links
 
Nupat no Miķeļbākas!Ieradāmies ap 10.. Jūra var teikt dīķis, mazs krasta vilnītis...Laiks dūmaka un mazs smidzeklis...Pirmie metieni un skaista izmēra butes..Tiesa gan strādāja labāk tālā distance, bridām līdz pau..iem un metām cik gāja..Dupleti, tripleti, bet ap 1iem cope pieklusa..tad pa retam...Kopumā man ap 30..Kolēgam gandrīz spainis..Bērnudārs praktiski nebija, nu uz pirkstiem saskaitāmas atlaistās...Taka kopumā apmierināti, svaigs gaiss un cope jūrā ir ok!
11.novembris 2014, 17:47 | links
 
Pašu sietās sistēmas pārsvarā ir korektākas, nav tik "grabulīgas", āķi mazāki dēļ kopējā bušu izmēra.

+ kustēšanās patiešām, jāpiekrīt Rinaldam - bija labi redzams no kustībām vien, kurš cenšas vairāk un iet 10niekā.

+ gaidīšanas ilgums vienā vietā - vai nu ir atrasta mikrobedre, kas tiek apstrādāta, aizliekot uz spoles šo attālumu, vai faktiski jāstrādā kā ar lēnu mikrodžigu.

ēsmai šķiet, bija mazāka nozīme, vienkārši bija jābūt variāciju iespējām.

Kopumā - izskatījās, ka pieaug fīderu daudzums, un jūras cope līdz ar to kļūst sportiskāka.
11.novembris 2014, 09:18 | links
 
Sveiki!Te daži raksta "nomainīju sistēmu un cope sākās".Kādas tad vēl ir tās sistēmas un kādas to atšķirības.Es pērku veikalā ar visādām bumbiņām krāsainām un kruzuļiem visādiem un svins galā.Vai ir vēl kādi varianti?

mayway, 11.novembris 2014, 07:51


Sienu pats un tādas, kā gribu. Veikalā pirktajām mēdz āķi aizbēgt
11.novembris 2014, 08:18 | links
 
Var jau pats biku smalkākas sasiet...
Apsveicu 'Lielupes brekšus',malači,pierādījāt ka pagājušā gada veiksme nebij nejaušība...
11.novembris 2014, 07:56 | links
 
Sveiki!Te daži raksta "nomainīju sistēmu un cope sākās".Kādas tad vēl ir tās sistēmas un kādas to atšķirības.Es pērku veikalā ar visādām bumbiņām krāsainām un kruzuļiem visādiem un svins galā.Vai ir vēl kādi varianti?
11.novembris 2014, 07:51 | links
 
Nedaudz par sacensībām.
Esmu no komandas Lielupes brekši - šogad pirmie. Pēc pagājušā gada negaidīti iegūtās 2.vietas, bija nedaudz tāda nepelnīta sajūta, jo visu tomēr izauca vētra, kas liedza pilnībā visiem sacensties noteiktajā sacensību laikā.
šogad gatavojāmies ļoti nopietni, jo vēlējamies pierādīt, ka pagājušo gad iegūtā augstā vieta, nebija tikai nejaušība un sakritība...
pēc izlozētā sektora, paskatījāmies, kā veicies iepriekšējā gadā 10 sektorā - neko labu tas gan neliecināja, jo veicies bija slikti.... bet tomēr kā izrādījās, sektoram nebija ne vainas :)
Strādājām ļoti aktīvi jau no paša sākuma, tika izmēģinātas vairākas pavadu sistēmas, varākas ēsmas, mešanas distances. Visu sacensību laiku viss mainījās -te ķērās uz vienu sistēmas veidu, te uz citu... sākumā tikai uz garneli, pēc tam uz kombināciju reņģes filejas strēmele+garnele. Par necopes brīžos neieslīgām mierā, jo visu laiku mēģinājām ko pamainīt, lai cope atsāktos un lielākoties atklājām kādu knifu, lai cope atgriestos. Jau pēc pirmajām stundām sapratām, ka ejam pa pirmo desmitnieku, kas vēl vairāk lika iespringt...
Nedaudz pārsteidza blakus sektoros sēdošie, jo pat nelikās, ka viņi atbraukuši uz mačiem, jo darbojās ļoti pasīvi.... neticu, ka tieši mūsu 40m bija tā maģiskā bedre.... mūsu sektorā un domāju, ka arī blakus sektoros bute bija labu gabalu aiz pirmā viļņa... tuvāk cik mēģinājām bija apaļa 0. ja ar saviem rīkiem nevari aizmest tur, kur bute ir, rezultāts diemžēl izpaliek.... kopumā gan jāsaka, ka iegūtā 1.vieta bija milzīgs pārsteigums.... un arī liels prieks. Paldies par labi noorganizēto turnīru SALMO.
Ne asakas visiem!
Cope ir FORŠA!!!
10.novembris 2014, 23:07 | links
 
šodien biju aizgājis uz jūriņu pie Pāvilostas butēs...no 13,00-17,00 smukas 15 butes.tas priecēja, bet ne skats uz pludmali ...pēc brīvdienu copmaņu ciemiņiem pludmale vienkārši piegāzta...ar pudelēm, bundžām, garneļu iepakojumiem, papīriem, plastmasas izstrādājumiem, salauzts copmaņu krēsls..mols nokrāmēts ar tukšām alus pudelēm.
pats šeit dzīvoju, un vasarā eju uz pludmali.piļauju, nākamgad noteikti neatpūtīšos zonā no mola uz Ziemupes pusi..kautkā negribas sagriezt kājas.Bet jūs gan, cūkotāji, paši atbraucat tur pavārtīties un pabaudīt jūras priekus!!
visu cieņu tiem copmaņiem, kas spēj aiz sevis savākt savus atkritumus

akgals, 10.novembris 2014, 21:45


Diemžēl tā ir visur ... Šodien biju Jaunciemā. Kaut ko salasīju, kaut ko nevarēju no atstātajiem dārgumiem. Kaut kādi gudrinieki uztaisījuši it kā gatavu ugunskuru, to piekraujot ar atkritumiem, lai arī pārsvarā degošiem ...
10.novembris 2014, 22:02 | links
 
šodien biju aizgājis uz jūriņu pie Pāvilostas butēs...no 13,00-17,00 smukas 15 butes.tas priecēja, bet ne skats uz pludmali ...pēc brīvdienu copmaņu ciemiņiem pludmale vienkārši piegāzta...ar pudelēm, bundžām, garneļu iepakojumiem, papīriem, plastmasas izstrādājumiem, salauzts copmaņu krēsls..mols nokrāmēts ar tukšām alus pudelēm.
pats šeit dzīvoju, un vasarā eju uz pludmali.piļauju, nākamgad noteikti neatpūtīšos zonā no mola uz Ziemupes pusi..kautkā negribas sagriezt kājas.Bet jūs gan, cūkotāji, paši atbraucat tur pavārtīties un pabaudīt jūras priekus!!
visu cieņu tiem copmaņiem, kas spēj aiz sevis savākt savus atkritumus
10.novembris 2014, 21:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager