Makšķerēšana jūrā

Pats gan vēl neesmu licis, bet domāju ka forši viņi būtu burkās ar tomātu mērci vai eļļu un aparātā zem spiediena, lai asakas pazūd. Vienīgais problēma viņiem zvīņas dabūt nost.
Ķeras līdz gaisa temperatūra sāk krist zem 10 (apmēram) grādiem. Ir ķerts arī novembrī, protams, nav spaiņiem, bet pāris kilogramus nolasīt var. Uz mola tagad kādu mēnesi visi kāsīs, daudz un lielus, tad paliek mazāki izmērā un apjomos, līdz ar ko jāmeklē mazāk populāras vietas.

Bet kur viņus likt - no bičokiem sanāk dievīgas zivju kotletes, fileju nost, pārējo pāri plecam, samalt, saldo krējumu klāt, visas pārējās piedevas pēc vēlmēm un gastronomiskās izklaides var sākties.

Brauciet un ķeriet - pietiks visiem. Mazāk izēdīs vējenēm ikrus.

andriskkk, 27.aprīlis 2014, 15:56
27.aprīlis 2014, 16:26 | links
 
Man viņas ēdienam nevajag,pašu procesu mācos.Pagaišreiz līdzi bija jūras kāts un parasts vidējais spinings,vot ar to ir kaifīgi pavilkt pat nelielu buti :)
pagaišnedēļ vēl nebija tik tuvu pienākuši,būs šonedēļ jāiet atkal
27.aprīlis 2014, 16:08 | links
 
Ir ķerts, ēst ēda, bet neko spilgti atmiņā nav palicis, ka būtu ļoti labi ēdušas.

Tagad gan no butes lielas jēgas vairs nav, plānas kā papīra lapas. Un bičokiem jau sen vajadzētu būt pie dienvidu mola vidus.
27.aprīlis 2014, 16:06 | links
 
Es gaidu kamēr pienāks tuvāk krastam,kaut kur ap d-mola vidu,pagaidām vēl kāda bute jāpatrenkā. Pie reizes vēlējos pajautāt,karūsu gabaliņus var likt uz buti?
27.aprīlis 2014, 16:01 | links
 
Ķeras līdz gaisa temperatūra sāk krist zem 10 (apmēram) grādiem. Ir ķerts arī novembrī, protams, nav spaiņiem, bet pāris kilogramus nolasīt var. Uz mola tagad kādu mēnesi visi kāsīs, daudz un lielus, tad paliek mazāki izmērā un apjomos, līdz ar ko jāmeklē mazāk populāras vietas.

Bet kur viņus likt - no bičokiem sanāk dievīgas zivju kotletes, fileju nost, pārējo pāri plecam, samalt, saldo krējumu klāt, visas pārējās piedevas pēc vēlmēm un gastronomiskās izklaides var sākties.

Brauciet un ķeriet - pietiks visiem. Mazāk izēdīs vējenēm ikrus.
27.aprīlis 2014, 15:56 | links
 
Kad vairs neķeras tad ar beidzas!
27.aprīlis 2014, 14:43 | links
 
Kads var ludzu pateikt, kad beidzas gdrundulju sezons?
27.aprīlis 2014, 14:12 | links
 
Pagāšgad bija stipri vēji un auksts laiks, es vienreiz tik biju 23.maijā copēju ziemas kombinzonā kādas 15 gb.dabuuju.
Parasti šovs sākas ap maija vidu.
27.aprīlis 2014, 10:29 | links
 
Nu ja filmēts tika Krievijai, tad blakus leišiem nākošgad gaidām arī citus tūristus :-) :-) :-)

tisrims, 27.aprīlis 2014, 07:06

Bullītis nav tā zivs, dēļ kuras RU copmaņi brauks uz šejieni. :)
27.aprīlis 2014, 09:38 | links
 
Pērn ar vējenēm bij čābīgi-nebij pietiekošā daudzumā. Tā ari ne reizi neaizbraucām.
27.aprīlis 2014, 09:31 | links
 
kā bija pagājušo gadu?!
27.aprīlis 2014, 09:18 | links
 
Parasti vējenes uzrodās maija otrajā pusē. Negribētos, lai nebūtu kā pagājušajā gadā. :)
27.aprīlis 2014, 08:51 | links
 
gaidu ziņas par vējenēm! ;)
27.aprīlis 2014, 08:34 | links
 
Nu ja filmēts tika Krievijai, tad blakus leišiem nākošgad gaidām arī citus tūristus :-) :-) :-)
27.aprīlis 2014, 07:06 | links
 
rolis123 dīvaina attieksme. laikam vienīgais pareizais veids kā ķert zivi ir tā, kā tu to ķer un tieši to zivi kuru tu ķer? pārējās zivis un veidi ir jānonicina.. starpcitu esmu ievērojis, ka tagad maijā mazāk mazo līdaciņu kāsēji ezerā mazāk, kā pirms 3 gadiem. laikam vieglāk pēc gaļas uz molu aiziet .:) Gaidu kutis atskaiti par vējenēm:
26.aprīlis 2014, 23:44 | links
 
Tev pie gaļas lētāk nav tikt tirgū? Man jau liekas,ka neatmaksājas cope,ja tikai ēšanai to dara..
26.aprīlis 2014, 23:25 | links
 
Nē dēls nevaresi notirgot gan . Es redz kādreiz ''keru mencas un ņēmām tikai aknas un pārejo metām atpakaļ jūrā .redz kad bija vajaki tad vareja ar hidrografijas kuģi tikt zvejot tad tadus pīkstuļus nekur neredzeju un ņemu tikai kārtigu zivi .
26.aprīlis 2014, 22:50 | links
 
Roli123- mēs Tevi ļoti labi sapratām, Tev negaršo.. un Tev notirgot nevarēs.. :))
26.aprīlis 2014, 22:23 | links
 
Kāda man bauda man ka tik ko notirgot un uzest bet nu šitos mēslus es toč spaiņiem neņemtu nu tiešam kur viņus likt
26.aprīlis 2014, 22:16 | links
 
Tikai YouTube , bet tur visu nav, mēs viņus tur nevaram likt, jo tie ir notirgoti un nav vairs mūsu :):):)
26.aprīlis 2014, 22:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager