Makšķerēšana jūrā

Butei, protams, ka PO...
9.oktobris 2013, 17:14 | links
 
Mans N-to gadu novērojums ir tāds, ka auklas resnums īpašu lomu nespēlē. Tai butei,manuprāt, ir PO uz auklu, ja viņu var iekārdināt ar ēsmu,tad cope iet uz OK. Ja viņa ir neaktīva(guļ smiltīs), tad pus metru no butes ēsmā var ielidināt pašu Rītiņu ar viņa" tuč, tuč" un "kas var būt labāks par šo",lomi būs tādi, kādi uz to brīdi konkrētajā vietā būs! Iespējams, ka maldos!
9.oktobris 2013, 17:11 | links
 
Kā jau daudzās lietās viss ar laiku...tā man šķiet!Pagāšgad,kad sāku piebraukāt uz jūrju,tad vienkārši vilku ārā pēc 10-15 min.,copi īpaši neredzēju,kaut arī ar citām lietām īpaši neesmu aizņemts!:)Šogad jau Dārgā man un es viņai:,,Skaties...tev copē,vai copēja!"Ir tai butei sava ,,fīča" un kad to ,,fīču" noķer,tad par sevi vismaz varu teikt:,,Tas vairs nav vīrusiņš,bet tā jau ir slimība,vai vēl precīzāk diagnoze!":)Dārgā šonedēļ strādā ilgākas darba stundas,lai piektdienu dabūtu brīvu...!:)))VVunea!!!
9.oktobris 2013, 17:06 | links
 
Sezu luznja no 8:00 un paris butes un butites. Parsvara loti tala distance,gan garnele gan renge. Pa nakti jurkalne nepaspeju smeki nopipet kad svins krasta komplekta ar lielu daudzumu zalju. Rezultata ablamovi4s:)
9.oktobris 2013, 17:05 | links
 
mani novērojumi par bushu copi ar juutiigu (feeder) kaatu- shogad arii panjeemju feederus uz juuras copi liidzi. domaaju nu tik redzeeshu katru copi un vilkshu aaraa, kad aakjis veel pashaa luupinjaa, lai nav taa operaacija butei jaataisa. Figu!! Ja redz momentu kad bute panjem tad copi var redzeet arii uz parastaa bomja kaata, bet ja to momentu nokavē (parasti gan visi ir aiznjemti ar citaam lietaam :) nevis ar ar nepaartrauktu luureeshanu uz kaata spici) tad ne velna neredz jo vinja ir ierijusi, gulj uz grunts un nekustās.
Taadi ir mani noveerojumi, nepretendeeju uz patiesiibu.

dzhi, 9.oktobris 2013, 16:43


Bullšit. Kautkas tev nav kārtībā ar sistēmu. Vismaz pīto auklu izmanto??

Es pagājušo sezonu labi ar vienu fīderi skaldīju buteles, jo toreiz izmērs bija pašvaks. Citas reizes, kad cope vāja, tik tā arī daru.

no sākum atrod kautcik jēdzīgu vietu. (solojoši, ik pa 10 m pārmet) kad arī distance atrasta, tad vainu uz aci, vai klipsī. Sēžu krēslā, fīderis stāvus rokā, piemontēju, ka viš pie krēsla stāv arī neturot. Pie copes uzreiz piecirtiens. Skaldīju viņas kā Lielupes plicēnus. Sistēma visparastākā pretsavērpēja, tik pamatīgākais no pieejamiem.
Strādāju ar 100gr svinu.
Protams vētrā to neizdarīsi, bet normālā vējā arī bija ok. Ja svinu nes, tad vienk piekruķī brīvo auklu. Pieņemu, ka bušu sacenēs cilvēki tā arī skaldīja, kas skaldīja. Es toreiz skaldīju 3km blakus un baudīju vientulību. :) Rezultāts redzams manā profila bildē :)
9.oktobris 2013, 17:01 | links
 
efektiigaak varbuut ir bezveeja laikaa zvaninju meegjinaat piemonteet.

dzhi, 9.oktobris 2013, 16:44


vēl efektīvāk ir turēt kātu rokās, it sevišķi tumsā :) normālam fīderim ideāli sit uz roku, da i ar soļojošo grunteni var paniekoties...
9.oktobris 2013, 16:58 | links
 
efektiigaak varbuut ir bezveeja laikaa zvaninju meegjinaat piemonteet.
9.oktobris 2013, 16:44 | links
 
mani novērojumi par bushu copi ar juutiigu (feeder) kaatu- shogad arii panjeemju feederus uz juuras copi liidzi. domaaju nu tik redzeeshu katru copi un vilkshu aaraa, kad aakjis veel pashaa luupinjaa, lai nav taa operaacija butei jaataisa. Figu!! Ja redz momentu kad bute panjem tad copi var redzeet arii uz parastaa bomja kaata, bet ja to momentu nokavē (parasti gan visi ir aiznjemti ar citaam lietaam :) nevis ar ar nepaartrauktu luureeshanu uz kaata spici) tad ne velna neredz jo vinja ir ierijusi, gulj uz grunts un nekustās.
Taadi ir mani noveerojumi, nepretendeeju uz patiesiibu.
9.oktobris 2013, 16:43 | links
 
Snipien, piebilde ja jūra nepurina un var izmantot vieglākus rīkus!!! Domāju, ka pārītis fīderīšu arsenālā nāks tikai par labu:))
9.oktobris 2013, 16:40 | links
 
Ā un vēl, izcili varēja ar smalko fīderi pacopēt, smalka aukla, vieglāks svins un pāris āķi, copi redz ideāli, bija momenti ka praktiski cope sekoja uzreiz, pamēģiniet- ja jūra nepurina, krietni interesantāk un rezultatīvāk(REZUTATĪVĀK) nekā tupi ik pēc pusstundas raustīt kātus, nu vismaz kaut kāds sports sanāk un jūt, ka tā drebelē pa apakšu, kā sakās,,Noticiet sev un viss izdosies,,.

seedoo, 9.oktobris 2013, 16:19


Nu re cita ģēla...a to riebjas,lēti kāti,vajag tā!:)))
9.oktobris 2013, 16:23 | links
 
Ā un vēl, izcili varēja ar smalko fīderi pacopēt, smalka aukla, vieglāks svins un pāris āķi, copi redz ideāli, bija momenti ka praktiski cope sekoja uzreiz, pamēģiniet- ja jūra nepurina, krietni interesantāk un rezultatīvāk(REZUTATĪVĀK) nekā tupi ik pēc pusstundas raustīt kātus, nu vismaz kaut kāds sports sanāk un jūt, ka tā drebelē pa apakšu, kā sakās,,Noticiet sev un viss izdosies,,.
9.oktobris 2013, 16:19 | links
 
Pirms 7.00 atbraucām netālu no Lūžņas. Laiks labs, vējš un zāle netraucē. Zāle varētu teikt ka praktiski nav. 4 piramīdu tur bez problēmām. Cope notiek tuvajā distancē. Bridējiem rezultāts sliktāks. Ēsma garnele. Kolēģim viens ritīgs poda vāks ( raugoties no izmēra) ne asakas!
9.oktobris 2013, 16:15 | links
 
snipien, augsprātīgs esmu jo lauvas zīmē dzimis:)) Citus nekad nēsmu apdirsis, ja kādam gruntīgāks vārds tad sorry! Esmu centies respektēt tos kas cenšās! Kā saka mans labs paziņ,, Ja māki sabārt , māki arī noglaudīt,, Žel ka mūsu topikos lielākā daļa ir sūdu gāzšana uz galvas, diemžēl ir jātzīst ka Slāvu tautiešu sarunas ir lasāmākas un sakarīgākas! Manam brālim pieder daļa no Rusfishing.ru un ir RU copes sacensību tiesnesis kā arī godājama persona ŖU copmaņu vidū! Pagājušo gadu šie gribēja atbraukt uz rudens buti, pie mums ar kompāniju, uzdeva jautājumu, kas un kā, es atbildēju lai iemet aci mūsu mīļajā forumā! Atbilde bija viena un ko tie cilvēki ar to visu grib teikt, lielākā daļa ir tukši vārdi--maigi izsakoties! Bet nu iztiksim bez replikām un kādi mēs esam tādi esam, soory, ka piedrazoju tēmu, esmu pamodies un jāķerās pie ķidāžanas darbiem, kaimiņam skatos jau kūpiņš iekurināts:)) Visiem ne askas un brauciet uz jūriņ, atpūta tak pa skaisto!!!
9.oktobris 2013, 15:45 | links
 
Atkal TVnets!!!, Ja kāds pazīst Valēriju no Mazirbes(vietējais) var šim uzjautāt:))) Un tas ir mans loms, vēl mazliet mazāk čomam, bet šim bute ar vienādi raibām pusēm, un beigās izcēla lielāko:))) Tā nu mēs savā starpā sportojam! Interesanti, kā gāja coppmaņiem, kas brida iekšā pretīm Mazirbes stāvvietai!
P.S. Te par muti vienu otru laikam vajadzēs sodīt!!!
Ieliku bildi,ja jau tā gribat! No dirsējiem nēesmu, un neviena priekšā netaisnošos!!!
Pats laikam paņemšu pauzi , jo rudens līdaka loga priekšā gaida!Kā sakās dušu otvjol, tagad var par citām lietām:)))
Vēlot viesiem jauku dienu, un sarosās rītdien noteikti vairs nebūs!!!
9.oktobris 2013, 13:50 | links
 
Kāda pieredze ir ar copi laikā, kad vēja virziens mainās uz pilnīgi pretējo ?
9.oktobris 2013, 12:35 | links
 
tas SEEDO, nu jā,mēs vietējie esam uz di..as no tā ko lasam atskaitē te,malacis ,nav ko teikt. bet ja nopietni, tad jā,bute vakar bija ,bet ne pa 2 spaiņiem gan....
9.oktobris 2013, 12:11 | links
 
Blūmiņ skatījos, ka pagājušo gadu Jūrkalnē festiņa ar Poriņu traki nodevāt pa butēm:))))))) spainis bija bet butes nebija
9.oktobris 2013, 11:32 | links
 
Nu Blūmiņ tu dod, Tev vajadzēja zināt, kas uz jūras dzīvo un kam jūra ir kā sava kabata.
9.oktobris 2013, 11:30 | links
 
Brīvdienā vēji normāli bet vai zive būs.
9.oktobris 2013, 10:58 | links
 
Ir kādas prognozes brīvdienām?
Piektdienas vakars - nakts - sestdienas rīts?
9.oktobris 2013, 10:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager