Makšķerēšana jūrā

Klibais,
vari kasīties un skatīties cik gribās,bet ja ņuhs,čuijs un poņa klāt nebūs,tad vari palikt arī bezšā...
27.septembris 2013, 23:45 | links
 
Tad kaut kas iezvanās...
Vot tas man patika - tad kaut kas iezvanās....
Toni, tev ausīs zvana kaut kas, jeb token liec bušu kātiem bimboļus galā ? :D
27.septembris 2013, 23:32 | links
 
seedoo
Biezā hidra un citas vēl gudrākas idejas... Zini, ka vismaz pāris šādi eksperimentētāji katru gadu butes sāk ķert citos copes laukos.
Varbūt pagaidīsim, kad Z virziena vējš daudz maz norimsies un tad. Kā reiz visa nākošā nedēļa šķiet iecopējama.
27.septembris 2013, 23:16 | links
 
seedoo,
ko lai saka,redzu ka Tev arī āķis lūpā...,
teikšu godīgi ,man ar tas sen ir iestrēdzis,-
vakara jūras nomierinošās šalkas,mēnesnīca,tu sēdi ērtā atzveltnē ,meģitē ,priekšā izkārtotas rindā makšķeres,klausies viļņu šalkoņā....un....,nekā nav...
Tad kaut kas iezvanās...
,tu laiski piecelies,pārbaudot velc ārā un, -tomēr ir!...Tie mirkļi ir neaizmirstāmi...
27.septembris 2013, 23:14 | links
 
ja kas es pa Liepāju katru gadu šiverējos -patīk man tā Vēju pilsēta:)
27.septembris 2013, 22:44 | links
 
oktobra vidus būs pašā laikā Butītei jāsak gatavot štrumus:)
27.septembris 2013, 22:43 | links
 
Toni, visam savs laiks gan atliks Sviedriem un EEļadum! pagaidām pa jūru- man jau draugi smejās, pie mājas stāv ūdens tehnika , lai varētu rudens līdaku pa Daugavu patrenkāt, bet es šiem atbild, mani tas neinteresē, jo viss jau sen ir atkost, bet nu jūra.......pagaidām ir neizlasīta! Iespējams , ka apniks arī tā, kad liksies ka amats būs rokā un tad atkal visu pa riņķi:))
P.S. brauciet, domāajiet, uzveriet un noteikti tās būs nedzēšamas atmiņas:)) Personīgi man zāle vairs netraucē , esmu atradis veidu kā pret to cīnīties, bet lielā straume ......... domāšu par atsvariem , šis tas padomā ir un veikalu piedāvājumi man neinteresē, patīk pašam eksperimentēt!!! Vakar bija interesanti, atbaruca viena kompānija un sāka ķert HVZ ko ,,ZĀLE,, es čomiem saku, cik ilgi izturēs, nu vajadzēja pusstundu lai tītos prom, ja prasīsiet, kas jādara pametīšu domu biezā hidra utt, bet brīdinu- tas nav meiteņu pasākums, kaut zinu meitenes kas čaļus sit pušu extrīmā:))) Respektīvi, kā ielien jūrā tā izlien tikai prombraucot viss notiek ūdeni, personīgi mums tas nav jaunims jūras pūķi utt ir mūsu stihija. Bet nu gan būs laiks, kad varēs visus šos murgus mest pie malas un mierīgi pa sauso pamakšķerēt:)) Ne askas tiem kas jūrā un jauku vakarā mājās kvernētājiem!!!
27.septembris 2013, 22:39 | links
 
seedoo,
man patīk tavs optimisms...:)
27.septembris 2013, 20:39 | links
 
Jūrā copēt ir forši. Tik šaise-netieku ātrāk kā oktoberī! :)
27.septembris 2013, 20:16 | links
 
Noteikti ir vērts pamēģināt jo vējš pierimstās un jūras draza ar būs rimusies, butes ir tikai vajg paņemt! Reņģi smeķēja lielākās! Personīgi es brauktu, bet nu brīvdienas ir citiem mērķiem:))) Ne asakas!!!
P.S. Vakar zāle bij nemaņā, kritīs zāle un līdz ar to atnāks bute, iespējams tas būs tuvākajā laikā:))) Ar tādu domu ar mēs braucam!!!
27.septembris 2013, 20:04 | links
 
Eu?!
27.septembris 2013, 19:26 | links
 
Oscarz,labāk klusē! ;)
27.septembris 2013, 19:19 | links
 
Izskataas,ka uz jurju shodien/riit nav veerts braukt:(......... -kaatus nebuus kur iespraust,ja nu vieniigi kaapaas pie pirmajaam priediiteem:). MuskyOscarz kuraa galaa razdacja notiekas?
27.septembris 2013, 19:13 | links
 
esam pie juras !vilnis liels bet butes ir katram un labs izmers!super cope un laiks!
27.septembris 2013, 18:39 | links
 
Rīt un parīt Z/A vējiņš varētu būt labs,par lomiem gan vēl šaubos...:)
Lai nu kā,bet katra pie jūras pavadīta stunda paildzina mūžu divkārtīgi....Lai veicas!
27.septembris 2013, 17:48 | links
 
kaut kā sen te nav rakstīts par butēm fepikos!!! :)
27.septembris 2013, 17:21 | links
 
Šo nedēļu tika testēts posms no Kolkas līdz V-pilij. Bute pret zāli attiecībā 1:3(kg).Secinājums:"Ja Tu dzīvo līdz 50km no jūriņas, tad cope jūrā ir forša. Ja tev jājoņo uz vienu galu virs 250km,tad..."Man domāt, ka jāgaida kārtīga jūriņas viļņosanās, lai tie kāposti tiek izraustīti .
27.septembris 2013, 17:16 | links
 
No ceturtdienas 18-22 pie Ovisiem pa nulleem (esma gan diemzeel tikai garnele bija lidzi panemusies), vejs-nenormals,vilni-baltaam galvaam jau pie tresha seeklapusotrmrtrigi, 120 gr svins-5 min un krastaa. Zaales gan praktiski nebija.

erzelis5, 27.septembris 2013, 16:22

LSliktos laika apstākļos, štormikā un straumē, ielāka nozīme ir svina formai, nevis gramiem. Kaut grami ar nav mazsvarīgi.
27.septembris 2013, 17:04 | links
 
No ceturtdienas 18-22 pie Ovisiem pa nulleem (esma gan diemzeel tikai garnele bija lidzi panemusies), vejs-nenormals,vilni-baltaam galvaam jau pie tresha seeklapusotrmrtrigi, 120 gr svins-5 min un krastaa. Zaales gan praktiski nebija.
27.septembris 2013, 16:22 | links
 
Es startēšu rīt no rīta, uz stāvajiem krastiem, "s nočovkoi" :)
27.septembris 2013, 14:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager