Makšķerēšana jūrā

Nu ko ceresim ka 17 novembri visiem kersies,protams runa ir par Kolkas pusi,jo kartejie maci Kolkas makskernieku kluba kaus
9.novembris 2012, 14:55 | links
 
Atkal tuksums,sodien veciem pa paris butitem tas ari viss,tas Kolkas puse
9.novembris 2012, 14:52 | links
 
Pēc ilgas meklēšanas pa veikaliem beidzot atradu Garneļu un krabju atraktorus. Kāds ir šitos velnus pielietojis ?:) Gaidu komentārus ko pēc 0,5 l var saprast :)
9.novembris 2012, 13:01 | links
 
ledus - Tu pat no kurienes esi? Es tikai domāju par braukšanu , un pagaidām vēl nezinu cik cilvēku būs manā kompānijā.
Vieglāk būtu mums sazvanīties un sarunāt. Paskaties PM. ;)
9.novembris 2012, 12:11 | links
 
 
kā ķeras?
9.novembris 2012, 10:44 | links
 
SPININGS25- pareizi Tu domaa!pati par to aizvien vairaak paarliecinos.. ne jau par velti ir teiciens- labu mantu nevajag reklameet (nu apmeeraam taa pat ir par tiem dabas miiliem- kas visvairaak zvadzina par to, ir tie iistaakie postiitaaji iisteniibaa un noteikumu neieveerotaaji- a normalam cilvekam pasham savi principi un daudz neies apriet cita loma lielumu vai izmeeru!
9.novembris 2012, 10:40 | links
 
Nekrietnelis- tas zinaashanai!
9.novembris 2012, 10:37 | links
 
SANSEJS- nu izskataas ka muusu pusee ezeraa taa pati pobleema, kas pie tevis.. pirms diviem gadiem brinumainaa kaartaa rudenii, man trapijas lidaka 10,5 kg, taja pasha rudenii vel viens nokera 9,7 kg, 7,5 kg un 5nieci, bet visus iepriekshejos gadus un peec tam, arii faktiski normalu lidaku nav trapiijies, tikai knapaas 50 cm un zem.. ?????? arii moss vairs nav ko laist atpakalj tos kurkuljus bet jalasa araa kuuminjam??
9.novembris 2012, 10:37 | links
 
Labsrīts!
Nav smuki norādīt uz konkrētu TēVē kanālu, ko iesakat skatīties vakarā...
Tas aizrādījums copētājai...
:o))
9.novembris 2012, 10:36 | links
 
Mazirbē papildus novada inspektoriem ganās ari rezervāta inspektori.Izsprukt bez plākstera ir gandrīz neiespējami.Tā kā domājiet par noteikumu un zīmju ievērošanu.Pretējā gadijumā paši vainīgi.
9.novembris 2012, 10:08 | links
 
Mazirbe švaki, vietējie ar nesaprot , kas notika, prātu jauc spožie, neliekiet mašīnas kāpās, plāksters garantēts, nu kaut kā tā! Ne asakas!!!
9.novembris 2012, 09:48 | links
 
COPETAJA,kas atiecas uz mazajam lidacinam man ir savs viedoklis (lai gan saku bez liekulosanas ,visas udenskratuves laizu vinas vala ),bet musu pasu (kolektiva)udenskratuve ,mes visas sikas lasam ara ,kaut vai turpat zveriniem nometam.Tas seit jau kadreiz tika apspriests ,ka pie bargajiem sodiem ,laizot vala sikas ,ar laiku veidojas siko populacija . To esam ar daudziem apspriedusi ,ka pedejos gadus daudzas udenskratuves ,no simt nokertajam 5-6 ir tikai nemamas ,tad jautajums kur paliek tas ,kuras atlaizam ,lai tas izaugtu ?Zini ,un palaizot vala pie mums kadu lielo (pilvertigam narstam )jau otro gadu veci sak dabut pa kartigai mera lidakai .Gadus 4 atpakal ,no 180 nanis nokertajam lidakam ,ne viena nebija mera lidaka .
9.novembris 2012, 09:48 | links
 
SPINING ,liekas par savu bildi tu tulitas atrausies,bus jautajumi ,vai tev est nav ko utt.... .Loms tev apskauzams!Cik sevi atceros ,visu laiku copeju ,bet tads loms nav bijis ne kad .Ko lai saka ,meistars vecit tu esi .
9.novembris 2012, 09:33 | links
 
Kāds ir bijis tagad jūrkalnē vai Mazirbē?Kas labs tur notiek?
9.novembris 2012, 08:41 | links
 
Sveiki nezinat kāāds kas notiek kolkas puūsē vai maziirbē un Juūrkalnlē? :) pldies pa Inffoo.. :))
8.novembris 2012, 22:37 | links
 
vispirms vajag pašiem pamēģināt kautko saštellēt un tad p....t !
un ja tā sāp sirds tad vajag iet ar ierosinājumiem visupirms pie organizatoriem un dalībniekiem un tad jau būs i vilks dzīvs i aita paēdusi :)))))))
8.novembris 2012, 21:00 | links
 
ES pilnigi pievienojos pedejiem diviem komentariem. Tie lielakie dabas miletaji parasti izradas lielakie dabas postitaji!
8.novembris 2012, 20:52 | links
 
Malacis Sansejs! PILNIIGI TEV PIEKRIITU! It iipashi tamdeelj, ka te lielakaa dalja tie sveetie dabas draugi, nav nemaz tik sveeti, tik zin kaa citus noriet, un pashi iztaisaas baigie pareizie! :D

pareizi ir, man ar patiik zivi i nokert i apeest un ne jau vienmer ieshu tos cm ar lineaalu meeriit, tas jau nu buutu absurdi, bet tas ka cepshanai nenjemu lidakas, kuras nav vismaz pie kg, tas gan fakts! un tas jau katra copmanja zinjaa, cik lielu un kadu zivi vinjs grib eest, ja patiik krameties ar mazaaam, lai eed mazaas, ja patiik kaartiigu zivi apeest lai eed kaartiigu, tikai nu patieshaam, shitais ir vienreiz jaaavbeidz, taa nosodiishana un bezgaliigaa meera un loma paarmeshana! neviens neesam ideaali, un tiem kuriem tiehaam saap sirds par katru mazu nabaga zivtinju, tik tieshaam ir teaatris, opera un romantiskais kino otrdienas vakaros pa LNT! :))
8.novembris 2012, 20:39 | links
 
Jau gadus divus nepiedalos saja foruma ,nepatik pastavigie uzbraucieni ,GALINIEKS utt ,bet paslaik palasot so sadalu ,tiesam sak tracinat tas vis mani tik stipri ,ka ejot pretim saviem principiem ,gribu seit ar tiem gudrisiem padiskutet . Lasu un brinos ,cik daudz te mums dabas milu ,tads nosodijums tiem ,kuri panem mazas butites !!!Veci ta tacu ekologiska katastrofa jusuprat vai ne ? Busu populacija apdraudeta!! Nu ka jums liekas ,cik sezona tas mazas butites tiek panemtas ? Tona ,divas tonas ,ko es ari loti apsaubu ,tad kada var but runa par makskernieku nodarito kaitejumu ,salidzinot to ar rupniecisko nozveju ,kur sadi sikzivju lomi (ieskaitot sikas butes ) tiek parstradati zivju miltos ? Klausieties pratvederi ,vai jums neliktos absudi ,ja Kirsons saktu apspriest savus pavarus ,ka pagarsojot pagatavotos edienus ,tie vinam taisa materialos zaudejumus . Absurds vai ne ? Bet ar garantiju ,tas ko panem makskernieki ,procentuali ir krietni mazak ,ne ka tas ko aped pavari . Ja es esmu no tiem ,kuriem patik zivis ne tikai makskeret ,bet ari est ,un ziniet ,ne maz par to nekaunos . Ja vajag ko dveselei ,ejiet klausieties operu ,tad nevajadzes apspriest ,ko kurs nokeris ,ko kurs aped ,ko kurs vala laiz.
8.novembris 2012, 20:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager