Makšķerēšana jūrā

-UR.NO
1.novembris 2012, 22:01 | links
 
gismeteo.ru parada prognozi pietiekosi precizi. 6-7 m/s nav vetra. tas ir normals vejins un bus no muguras .
nevar jau vienmer gribet laiku ka pagajusa gada festivala.
1.novembris 2012, 21:58 | links
 
www.windfinder.com ir normals saits ar 90proc ticamibu,pec pasa pieredzes.Ari kugiem nak prognozes no tas lapas,cik zinu.
1.novembris 2012, 21:54 | links
 
To 'guru' un 'giz met'var uz nagliņas pakārt...)
1.novembris 2012, 21:52 | links
 
tikko prognōzes mainījās, bet windguru vienala svētdien no rīta 20 m/s brāzmās sola
1.novembris 2012, 21:47 | links
 
Neceļat trobeli.nekādi vēji nav un nebūs,pūtīs 'no pakaļas'un cope ar būs galīgā pakaļā...:)Vismaz šodien tā bija...:))
1.novembris 2012, 21:26 | links
 
usii, es bij pārliecināts,ka copmaņi nu ir tā tauta,kura to kantoreli,meteoLV vispār neņem pierē! Sen bij laiks vispār to likvidēt! Tik mazai valstij nevajag savu ,tik dārgo kantori! Pietiek ar lielajiem kaimiņiem!
1.novembris 2012, 20:05 | links
 
sestdien jau vispār pūtiens no pakaļas, varēs ar pludu :)
1.novembris 2012, 19:30 | links
 
Nu Leiši arī ne pārāk lielu pūtienu sola...
http://meteo.lt/skaitmenine_prog_lt_zem.php?skpt=lt_vej
1.novembris 2012, 19:10 | links
 
meteo.lv piemēram
1.novembris 2012, 19:09 | links
 
Kur Tu to ņem? Norvē''gis un čehs sola kaut kādus 6-9 m/s
1.novembris 2012, 19:00 | links
 
Dzērve,no kurienes tāds info? Tikko iegāju pie Guru,šamējais sola DA brāzmās līdz 11m/s.

Šodien biju piebraucis Jūrkalnē ap 11:00,daži labi zināmi bušmeņi jau ievingrināja rokas,bet rezultāti neiepriecinoši (vismaz uz to brīdi)-tādas pusplaukstiņas vien vilka :(
1.novembris 2012, 18:59 | links
 
sačus neatcels? liks dalībniekiem 23 m/s vētrā copēt :) sestdien jāpiebrauc jāpaskatās kā to ķer butes vētrā.
1.novembris 2012, 18:45 | links
 
uz mājas pelmeņiem ņem viss labāk butes,pagājušajos mačos tā vīri arī novinnēja ... :D!!! 6.dien sola vētru,Karamba!
1.novembris 2012, 17:52 | links
 
vai ted tas ko mes keram ir butes??? http://m.spoki.lv/foto-izlases/Liela-zivs/232964
1.novembris 2012, 17:16 | links
 
Aldis čušs, tūlīt tevi noknābs par slepeno ēsmu izpaušanu! :DD

P.S Buši mums te pamatā arī lok iekšā gliemežus, so..? :)
1.novembris 2012, 16:05 | links
 
Vai kāds ir mēģinājis uz veikalā nopērkamajām mīdijām, kalmāriem un astoņkājiem ķert? Apskatot butes zarnu traktu, liekas gliemežus nesmādē.
1.novembris 2012, 15:31 | links
 
Bez replikas katram- savs!!! Tiko zvanīju čomam tam no 9, 2 butītes, HVZ kur problēma!
Jā Vita , zāles traucēja, tikai interesanti ,ka problēma bija uz kādām divām stundām , no pēcpusdienas līdz kādiem 3 jiem! Pēc tam akal viss bija štokos. Nu ko var darīt, ja man tie īsie zābaciņi riebjās, priekš tādām lietām man ir neoprēna bikšeles, var gan uz ceļiem patupēt, gan rokas noslaucīt uttt...
Ne asakas, ar jūru tiešām saslimst!!!
1.novembris 2012, 11:44 | links
 
Es arī vakar biju starp Ovīšiem un Mazirbi un ar īsajiem zābaciņiem no13-16 gandrīz spainis,jānoskatās taču,kur var mest ,vietām sēlis ir tuvāk,vietām tālāk.Izmērs bija ļoti labs,tikai ar zāli jāpapiņķerējas.
1.novembris 2012, 11:24 | links
 
Es nekad nebiju lietojis tos noņemamos plecus. Daži ienācās, tāpēc izdomāju pamēģināt. Tā jau liekas ērti. Pieliec, noņem, kādu āķi gribi. (dienai vai naktij) Bet gan jau ka ir arī mīnusi.
Man liekas, ja ir zāle, tad ar vņiem ir lielākā pakaļā.
vairāk kur mēsliem saķerties..
1.novembris 2012, 11:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager